Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

važn da sm iz Miamija :naughty:

bol natančno, mlaka pri miamiju? :D:DD: Ej kje iz mlake si ti? A ves kje je pekarna mlaka...Tm smo mel mi včasih trgovino (hlebček, al košarca - nevem kera je bla kle:D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bol natančno, mlaka pri miamiju? :D:DD: Ej kje iz mlake si ti? A ves kje je pekarna mlaka...Tm smo mel mi včasih trgovino (hlebček, al košarca - nevem kera je bla kle:D )

Kejk trgovin pa tej mate da neveš kira je bla tam ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk uzivajte tak dolgo dokler ste se v srednjih solah (tisti ki pac ste), ker ta fax ze zdaj ubija, pa se se prav zacelo ni...

Ka studiras?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bol natančno, mlaka pri miamiju? :D:DD: Ej kje iz mlake si ti? A ves kje je pekarna mlaka...Tm smo mel mi včasih trgovino (hlebček, al košarca - nevem kera je bla kle:D )

yap, Mlaka pri Miamiju :D še Will Smith poje to v komadu :whistle:

js sm kuj na začetku mlake.. tm k je zdj zora tekstil, oz tm k je bla prj vaša konkurenca Trgovina Cekinček :D tista ulca tm :) tist tm k je zdj pekarna Mlaka je bla pa trgovina Hlebček :D kva mate pa zdj kj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jajaja cekinček je bla konkurenca :)

Em, nevem kera trgovina je bla zato ker smo mel 2 Hlebček in košarco...Hlebček je biu na mlaki, košarca pa v šk. loki. Nimamo pa nč več :)

ej fifty, a poznas poj živič - family:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jajaja cekinček je bla konkurenca :)

Em, nevem kera trgovina je bla zato ker smo mel 2 Hlebček in košarco...Hlebček je biu na mlaki, košarca pa v šk. loki. Nimamo pa nč več :)

ej fifty, a poznas poj živič - family:D

zih so mel več prodaje od vs :evilgrin: :P

:D

hmm.. oni žvijo tm pr lekarn pumoje.. iz tm sam poznam svoljška, pa še to bl tko. živičove pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ALo alo, nujno/cimprej rabim mere za normaln koncertni plakat (sej vete tsti ko so nalepleni povsod ko je kak koncert :P)

Namreč za šolo morm narest nek plakat zdej pa rabim mere da bom lahk vse skup v photoshopo naredo al ker program mi predlagate ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

agv gp-pro, x-lite 801, nolan n94, ogromno jih je.. zdaj pač odvsino kolko si pripravljen dat za njo, pa kera ti ustreza pri nošenju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

agv gp-pro, x-lite 801, nolan n94, ogromno jih je.. zdaj pač odvsino kolko si pripravljen dat za njo, pa kera ti ustreza pri nošenju...

ke neke do 500€...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ALo alo, nujno/cimprej rabim mere za normaln koncertni plakat (sej vete tsti ko so nalepleni povsod ko je kak koncert :P)

Namreč za šolo morm narest nek plakat zdej pa rabim mere da bom lahk vse skup v photoshopo naredo al ker program mi predlagate ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ke neke do 500€...

agv gp pro je šminka ki jo doplačaš še z skora 200€ več

Jst mam Ti-tech in so res super... res pa je da so pri nas od 550€ +

jst sm jo kupu prek neta za 360 € :P

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!