Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Mi loh priporocite ksno dobro celado(xlite,shark,shoi,arai)?

Odvisno za kakšno vrsto motocikla jo boš uporabljal. Za supersport mogoče kakšen Arai Viper, ki je v tvojem finančnem rangu, jest sem z RX-7 Corsair zelo zadovoljen, je pa res, da je čelada precej glasna, če se držiš bolj turistično, najbolj, kar me ja pa pri tej čeladi navdušilo je pa definitivno zračenje, tud v zelo zelo vročem vremenu je dosti zraka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi loh priporocite ksno dobro celado(xlite,shark,shoi,arai)?

Durex Motion :) Za une znamke pa še nism slišu :alien1:

pa dobiš 12 pack za 6 -7 E :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v eni temi prej sem gledal da bi naj pršla nova honda hm125 (2008?). se te honde sploh da homologat oz na kakšen koli način dobit papirje?

pa če kdo kaj ve kaj je zaj z tem, al bo pršlo vn nasledno leto al kak :blush:

lp

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Durex Motion :) Za une znamke pa še nism slišu :alien1:

pa dobiš 12 pack za 6 -7 E :whistle: :whistle:

haha spet en norc z norimi izjavami=P=P a ste sploh se zivi tuki gor ljudje hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v eni temi prej sem gledal da bi naj pršla nova honda hm125 (2008?). se te honde sploh da homologat oz na kakšen koli način dobit papirje?

pa če kdo kaj ve kaj je zaj z tem, al bo pršlo vn nasledno leto al kak :blush:

lp

sam ne vem če bo to v prometni pisal 11kw, ker če se ne motm ma original nekej čez 35KM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aj hev van mor queščn :D ... In sicer kako se zasvasa tank(na kaksn nacin?glede na to da so hlapi benz itd=D)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aj hev van mor queščn :D ... In sicer kako se zasvasa tank(na kaksn nacin?glede na to da so hlapi benz itd=D)?

ja mnde ne boš švasu ku bo bencin not :headbang: sprazn vn pol p švasi...p d ne boš mu kje bencina bliz k se ti bo rit užgala :whistle: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mnde ne boš švasu ku bo bencin not :headbang: sprazn vn pol p švasi...p d ne boš mu kje bencina bliz k se ti bo rit užgala :whistle: :P

ja pa ponavad se je voda notr nalila da res ni hlapov notr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si ti :naughty:

občasno :rolleyes:

fifty, dons sm te spet vidu v bitnah? :P Zele okol 19 je mozn?:P

yap :D meu si sopotnico/ka? :D js sm tm nek zavijou na glavno, kjer se ne sme, pr eni avtobusni iz pločnika dol :P hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pazi z čelado na rok.. sej vem, mi smo tud tak fural hehe, samo tak.. kolega je enkrat tak padel potem, ko je mel čelado na levi roki med vožnjo, pa si je tam roko zlamo, ko je tak čudno prletel :trance_33_sleep: :rolleyes: Raje vzami nek ruzak pa notri daj, čeprov tud tp nevem če je kej bolje ko padeš na hrbet recimo hehe.. Najbolš je da maš na motorju prvezano :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pazi z čelado na rok.. sej vem, mi smo tud tak fural hehe, samo tak.. kolega je enkrat tak padel potem, ko je mel čelado na levi roki med vožnjo, pa si je tam roko zlamo, ko je tak čudno prletel :trance_33_sleep: :rolleyes: Raje vzami nek ruzak pa notri daj, čeprov tud tp nevem če je kej bolje ko padeš na hrbet recimo hehe.. Najbolš je da maš na motorju prvezano :D

najbolš je da jo maš na glavi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mnde ne boš švasu ku bo bencin not :headbang: sprazn vn pol p švasi...p d ne boš mu kje bencina bliz k se ti bo rit užgala :whistle: :P

ja sej so hlapi notr an...sej benz sam po seb ne gori hlapi so tisti... pa naj bo se tok casa odprt tank bojo hlapi se vedno notr... Eni so mi rekl to opcijo z vodo ja sam baje tud ni 100% nekateri so mi pa rekl da naj prkurm eno laco pa przgem tko da hlapi pogorijo heh... Zdej pa res nevem kako pa kaj heh:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolš je da jo maš na glavi ;)

točn tk...čelada je za na glavo..ne pa za na roke :lol1: ...rokavice so pa za na roke ;) ...ne morš vrjet an :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!