Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Jst sploh ne mislim več delat za manj kot 5e na uro. Sem studiral in se ne splača drkat za 500€ na mesec, raje uživam frej. :rolleyes:

tut jest....4 ali vec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, takšna ali pa malo višja plača je mesečna plača za povprečnega delavca v tekstilni fabriki MURA.

prijavi si stalno prebivališče v Bruselj pa maš socialno podporo 1400€ +- :). pa si še plačan če lenariš.

če bi to tak lahko šlo......... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha :D

ja...al pa delas nocne pa praznike po 7-9 eur na uro :D

ah jest sm mev med počitancam 6,5€/h, sam to sm mev dobrga šefa da mi je nakonc mal več ur napisov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah mam status ane.. sredna šola.. seprav dijak... kar pomen da mam dopoune šolo do ene dveh... pol bi meu pa cajt tja do ene 6ih oz. lahk bi še mal potegnu gdaj do 10ih :D kar pomen da če je plačan pod 4 oz 5 se sploh ne pozna :D

ps. ke vi dobite plačo po 6, 7€??? ka mate vsi feude v sorodu al kako? :D

Popravljeno . Popravil kklemn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nad 5 maš ponavad kaka bolj tehnična dela kjer moraš dejansko nekaj znat.. da o kakem programiranju sploh ne govorim, tisto je šele biznis :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus dečki!

Če ma mi kdo za ponudit kako 125ko,cestaka ali krosa do 1000e, naj me kontaktira na pm ;)

kakšne maš kaj zahteve glede motorja? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nad 5 maš ponavad kaka bolj tehnična dela kjer moraš dejansko nekaj znat.. da o kakem programiranju sploh ne govorim, tisto je šele biznis :D

uh ja :) 20-30€ na uro, če delaš kaka e-gradiva za fakultete :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ampak to ni več študentsko delo ampak taprava zaposlitev

ne ne to kr študenti še delajo :winkiss:

itak, naujo redni placani na uro :D

sploh so pa uni bolj placani ce preracunas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne, mislm, kot racunalnicarji pa to....ker se jim ne splaca enga zaposlit ker vecina studentov vec zna (itak, ker se kar studirajo....), pa manj jih je treba placat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni to neki glede davka k ga plačuje delodajalc tud?

Kolega je ubistvu že zaposlen pri neki programerski firmi, star 17 let, dela za 25€ na uro med vikendi pa tak od prilike in dobi preko jurja pa pol na mesec. Je pa res da obvlada več programskih jezikov, pa še druge razne programe :)

Aja, da ne omejma raznih bonusov pa tak.. 25€ je bla takrat začetna osnovna plača... plus stimulacija pa tak :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni to neki glede davka k ga plačuje delodajalc tud?

Ja, ni stroškov s študenti nič. Sam kaj kurac ti to pomaga, če so vsi leni pa noben sploh neče delat, vsak hoče 123.512€ na uro :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni to neki glede davka k ga plačuje delodajalc tud?

Kolega je ubistvu že zaposlen pri neki programerski firmi, star 17 let, dela za 25€ na uro med vikendi pa tak od prilike in dobi preko jurja pa pol na mesec. Je pa res da obvlada več programskih jezikov, pa še druge razne programe :)

Aja, da ne omejma raznih bonusov pa tak.. 25€ je bla takrat začetna osnovna plača... plus stimulacija pa tak :)

jp. splaca se delodajalcu da ma studenta....bolj kot zaposlenga....so stroski..recimo malca, prevoz, vsega boga :D

lepo je bit student :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ni stroškov s študenti nič. Sam kaj kurac ti to pomaga, če so vsi leni pa noben sploh neče delat, vsak hoče 123.512€ na uro :slap:

Samo svoje mnenje bom povedal. Ne leti to nič nate.

Če se postavimo v vlogo delodajalca se nam vse zdi kako dobro plačujemo in kako študentje samo "spijo" itd. Poglej obratno. ZELO ZELO ZELO malo je takih študentov, ki so zadovoljni s svojo plačo(nekatere res izkoriščajo sploh pa mercator).

V raznih državnih podjetjih je situacija še vzdržna, kar se tiče pa privat podjetij pa vsi samo jambrajo. Da se popravim. Skoraj vsi. Govorim pa seveda za večino. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo svoje mnenje bom povedal. Ne leti to nič nate.

Če se postavimo v vlogo delodajalca se nam vse zdi kako dobro plačujemo in kako študentje samo "spijo" itd. Poglej obratno. ZELO ZELO ZELO malo je takih študentov, ki so zadovoljni s svojo plačo(nekatere res izkoriščajo sploh pa mercator).

V raznih državnih podjetjih je situacija še vzdržna, kar se tiče pa privat podjetij pa vsi samo jambrajo. Da se popravim. Skoraj vsi. Govorim pa seveda za večino. :)

:worship: :worship: (dobr da mam vsaj kul sefa heh )

jest sm zadovoljen in zadovoljen s 4eur na uro :D

mam za kanarce po dveh mescih pol grem pa itak v vojsko :D

Popravljeno . Popravil JMatic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo svoje mnenje bom povedal. Ne leti to nič nate.

Če se postavimo v vlogo delodajalca se nam vse zdi kako dobro plačujemo in kako študentje samo "spijo" itd. Poglej obratno. ZELO ZELO ZELO malo je takih študentov, ki so zadovoljni s svojo plačo(nekatere res izkoriščajo sploh pa mercator).

V raznih državnih podjetjih je situacija še vzdržna, kar se tiče pa privat podjetij pa vsi samo jambrajo. Da se popravim. Skoraj vsi. Govorim pa seveda za večino. :)

OK, mislm, da nihče od nas ni zadovoljen s svojo plačo, tako redno zaposleni kot študentje, pa nej bo še tako visoka kot pravniška :D

Sploh v tem obdobju gospodarske krize na trgu bodo pa vsi lahko samo veseli, da delajo, če bo šlo tako naprej. Zahvala gre seveda prečudoviti Ameriki :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, mislm, da nihče od nas ni zadovoljen s svojo plačo, tako redno zaposleni kot študentje, pa nej bo še tako visoka kot pravniška :D

Sploh v tem obdobju gospodarske krize na trgu bodo pa vsi lahko samo veseli, da delajo, če bo šlo tako naprej. Zahvala gre seveda prečudoviti Ameriki :worship:

Načeloma res noben ni zadovoljen s plačo. Oz. ne da ni zadovoljen samo pač ko se človek navadi jesti z veliko žlico težko kasneje kosiluje z malo :P

Jaz recimo, ko sem poleti opravljal počitniško delo sem imel 4,3€ /h in sem bil res zadovoljen. Vsak dan sem šel z zadovoljstvom v službo. Pa bi še raje šel če bi še kak cent več imel ampak sem bil zadovoljen.

Na vsako stvar lahko pogledaš iz več plati. Plačo konkretno iz dveh. Delodajalec-delavec. Osebno pa menim, da bi raje dal kak € več samo potem bi pa res zahteval, da so stvari narejene tako kot se zagre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma res noben ni zadovoljen s plačo. Oz. ne da ni zadovoljen samo pač ko se človek navadi jesti z veliko žlico težko kasneje kosiluje z malo :P

Jaz recimo, ko sem poleti opravljal počitniško delo sem imel 4,3€ /h in sem bil res zadovoljen. Vsak dan sem šel z zadovoljstvom v službo. Pa bi še raje šel če bi še kak cent več imel ampak sem bil zadovoljen.

Na vsako stvar lahko pogledaš iz več plati. Plačo konkretno iz dveh. Delodajalec-delavec. Osebno pa menim, da bi raje dal kak € več samo potem bi pa res zahteval, da so stvari narejene tako kot se zagre.

Precej je odvisno tudi od poslovanja podjetja oziroma razmer na trgu, ki so v zadnjem času povsem v rdečih številkah :BUA: Moraš tudi na strani delodajalca ta faktor upoštevati. Težko je dat dobro plačo, če ti podjetja s katerimi posluješ, ne plačujejo.

Matr, v preveč ekonomske vode smo zašli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!