Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Se povsem strinjam Roky. V mislih sem imel primer kjer delodajalec mastno služi in revno plačuje delavce(tako redne kot študente). Takih primerov ni malo.

Glede denarja so bili in še bodo problemi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm pa ravno mejl poslal za nov shit...ker se ne spodob klicat zvecer ne? :D

s5 sm se mal pelou dons...sm skor pozabu kok je to dobr :D pa se cez tole celado se tko fajn slis hrumenje haha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se povsem strinjam Roky. V mislih sem imel primer kjer delodajalec mastno služi in revno plačuje delavce(tako redne kot študente). Takih primerov ni malo.

Glede denarja so bili in še bodo problemi :)

Takih primerov je v Sloveniji drugače razmeroma malo, vsaj glede na naše standarde. So pa v tujini velika podjetja, ki zaposlujejo državljane iz revnih pokrajin in jih plačujejo tako, da v Sloveniji nebi mogu niti osnovnih življenskih stroškov pokrit (elektrika, hrana,..). Kakorkoli, jaz sem mnenja, da smo lahko veseli, da živimo v Sloveniji pa čeprav ima svoje pomankljivosti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takih primerov je v Sloveniji drugače razmeroma malo, vsaj glede na naše standarde. So pa v tujini velika podjetja, ki zaposlujejo državljane iz revnih pokrajin in jih plačujejo tako, da v Sloveniji nebi mogu niti osnovnih življenskih stroškov pokrit (elektrika, hrana,..). Kakorkoli, jaz sem mnenja, da smo lahko veseli, da živimo v Sloveniji pa čeprav ima svoje pomankljivosti :)

takih primerov mal? poglej na gradbiših une šiptarje so plačan po 2-3€, al pa recimo u Savi je isto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takih primerov mal? poglej na gradbiših une šiptarje so plačan po 2-3€, al pa recimo u Savi je isto

Ermm, jaz sem mislil glede privatnikov pa to oziroma o redno zaposlenih, kar za te delavce težko rečemo, da so. Pa imej malo spoštovanja, niso šiptarji ampak albanci!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoraj zaključil letošnjo sezono z grdim padcom s sopotnico :krneki: :krneki: Dobr ni biu tok grd, lohk bi biu velik velik hujš. Motor sicer v voznem stanju, tačka za prestave nakrivljena, leva plastika čisto spraskana, pa še kaj sam nism tok motorja gledu. Z mano hmm...Potolčena kolena (nič počeno, zlomljeno) Samo opraskana, mal boli, sopotnica je hvala bogu zelo bolje od mene odnesla... Jutr zutri do šterna, kaj naj mi popravi pa vrjetno letos kake 50km še potem pa fertik. Drug let pa generalka plastike vrjetno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoraj zaključil letošnjo sezono z grdim padcom s sopotnico :krneki: :krneki: Dobr ni biu tok grd, lohk bi biu velik velik hujš. Motor sicer v voznem stanju, tačka za prestave nakrivljena, leva plastika čisto spraskana, pa še kaj sam nism tok motorja gledu. Z mano hmm...Potolčena kolena (nič počeno, zlomljeno) Samo opraskana, mal boli, sopotnica je hvala bogu zelo bolje od mene odnesla... Jutr zutri do šterna, kaj naj mi popravi pa vrjetno letos kake 50km še potem pa fertik. Drug let pa generalka plastike vrjetno...

Ajej, dobr, da sta oba cela. Kaj si pa delov? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajej, dobr, da sta oba cela. Kaj si pa delov? :hmm:

Ja, zlo sm veseu zanjo ker mt sploh neve da se okol furava. pret gimnazijo kranj, bremzal, vrjetno malo premočno na prvo in ga je sam odnesl po tleh, itak v šoku se sploh ne spomnim tok, sam vem da sm gledu kako se je motor po tleh drajsu pa iskriu. Ko sm pa vstal pa pogledal če je ona kaj hujše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno zaradi tega ne vozim z motorjem več nikogar. Pač.. nevem no.. da bi blo z bejbo kej.. adijo :wacko: :cry: Pa nej še tolk jamrajo, me prov nč ne zanima hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je.. ampak z motorjem ne (ne več), ker dejansko ni več varno se vozt po naših cestah z temi vozniki... dobr pr teb je bla verjetn tvoja napaka, pa vseeno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne tam sem odletu, hodm na iskro

Ja 100% moja napaka, priznam čisto :) Se zgodi pravim, hvala bogu ni kaj hujšega zmano in še bolj hvala bogu s sopotnico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoraj zaključil letošnjo sezono z grdim padcom s sopotnico :krneki: :krneki: Dobr ni biu tok grd, lohk bi biu velik velik hujš. Motor sicer v voznem stanju, tačka za prestave nakrivljena, leva plastika čisto spraskana, pa še kaj sam nism tok motorja gledu. Z mano hmm...Potolčena kolena (nič počeno, zlomljeno) Samo opraskana, mal boli, sopotnica je hvala bogu zelo bolje od mene odnesla... Jutr zutri do šterna, kaj naj mi popravi pa vrjetno letos kake 50km še potem pa fertik. Drug let pa generalka plastike vrjetno...

huh...dobr da sta kulj :D

hah dve yamahe podobne barve popraskane :D jest tut generalke plastike cez zimo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bedn ti sportaki.. ga mal po tleh fukneš pa so cele plastike zrajsane pa ful škode, supermoto je najbolš te fukne 5x pa je motor še kr ko nov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko ste že ravno pri šihtu...

A ve kdo za kakšno delo, plačano vsaj 5€/h, pa da je popoldne v okolici Kranja....dopoldne je pač fax.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko ste že ravno pri šihtu...

A ve kdo za kakšno delo, plačano vsaj 5€/h, pa da je popoldne v okolici Kranja....dopoldne je pač fax.

uuf.. če kej najdeš mi povej... da delava skup xD sicer si jest neki probavam rihtat za webdesign (fireworks & dreamweaver) sam nwm če me bo sprejeu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spila kdo mogoce Fifo 09?

Mam eno tezavo, pa ce ma mogoce kdo kaki patch ali kaj podobnega:

neimenovana.jpg

Nisem pa nic probaval registrirat ali kaj podobnega, ker do pred kratkim se je vse delalo normalno, zdaj pa ne vec...

Hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!