Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Skoraj zaključil letošnjo sezono z grdim padcom s sopotnico :krneki: :krneki: Dobr ni biu tok grd, lohk bi biu velik velik hujš. Motor sicer v voznem stanju, tačka za prestave nakrivljena, leva plastika čisto spraskana, pa še kaj sam nism tok motorja gledu. Z mano hmm...Potolčena kolena (nič počeno, zlomljeno) Samo opraskana, mal boli, sopotnica je hvala bogu zelo bolje od mene odnesla... Jutr zutri do šterna, kaj naj mi popravi pa vrjetno letos kake 50km še potem pa fertik. Drug let pa generalka plastike vrjetno...

c c c :D previdno.

važn da se še zmer lohk furaš, pa da nobenmu nč ni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej smo se srecal, sam to sm sam frendico dam pelu, hvala bogu da se to takrat ni zgodilo ker bedak sm su v jopci na motor - nikol vec:) Ko sm padu sm mel jakno gor, na desnem komolcu ej malo potrgana, ce bi biu u jopci pa se probleme z komolcem - ze tako kolena prevec bolijo. Zdej pa letim do sterna, samo da mi ga zrihta da bo normalno vozen, lepotni popravki pa drugo leto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spila kdo mogoce Fifo 09?

Mam eno tezavo, pa ce ma mogoce kdo kaki patch ali kaj podobnega:

neimenovana.jpg

Nisem pa nic probaval registrirat ali kaj podobnega, ker do pred kratkim se je vse delalo normalno, zdaj pa ne vec...

Hvala :)

crackfix si dol cukni, drgač ti neo delalo po moje :)

na msnju me klikni pa ti lahk sendam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a misls original al poliester...

moje bom dau nikoletiju popravt pa pobarvat na original barvo, ker niso nic pocene ampak samo popraskane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takih primerov mal? poglej na gradbiših une šiptarje so plačan po 2-3€, al pa recimo u Savi je isto

tle se bom vmešal :D

Podjetje SAVA ima najvišjo povprečno plačo med podjetji v Sloveniji !!!

Povprečna plača je nekaj čez 5000€ pa če verjamete ali ne... drgač je pa itak tko da majo delavci po 900€ šefi pa po 25.000€ zato tud tako povprečje... ampak tako pač je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ermm, jaz sem mislil glede privatnikov pa to oziroma o redno zaposlenih, kar za te delavce težko rečemo, da so. Pa imej malo spoštovanja, niso šiptarji ampak albanci!

joj roky si pa geografijo prešprical a :D

Oni so šiptarji, ker sami sebi pravjo šiptarji... to ni nobena žaljivka (no ja za tele naše tle k so kuj jezni je) ... :D v srbohrvaščini je albanija šiperija (neki tazga) tko da res to ni žaljivka :)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Republika Albanija ali Republika e Shqipërisë

šíptarski -a -o prid. (ȋ) albanski: šiptarski jezik / šiptarske šole ♪

Sicer pa o tem ali je, če nekomu praviš šiptar žaljivo, naj vsak presodi sam. Zame je in če moderator meni tako, ne vem zakaj ne bi protestiral proti takemu načinu izražanja.

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Republika Albanija ali Republika e Shqipërisë

Sicer pa o tem ali je, če nekomu praviš šiptar žaljivo, naj vsak presodi sam. Zame je in če moderator meni tako, ne vem zakaj ne bi protestiral proti takemu načinu izražanja.

Ja al pa cigan al pa rom, to je zame isto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj roky si pa geografijo prešprical a :D

Oni so šiptarji, ker sami sebi pravjo šiptarji... to ni nobena žaljivka (no ja za tele naše tle k so kuj jezni je) ... :D v srbohrvaščini je albanija šiperija (neki tazga) tko da res to ni žaljivka :)

Dober kolega je iz Kosova in vem, da je to zanj žaljivka zato spoštujem to in nikoli nikogar ne "označujem" s tem. Kako bi blo pa tebi, če bi bil nek v Srbiji pa bi te klical "Slovenac"...mal bi ti blo gadno, ker bi te vsi postran gledal ane? Sej veš, v Sloveniji ima narod še vedno predsodke do drugih, ki se niso rodili v Sloveniji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

crackfix si dol cukni, drgač ti neo delalo po moje :)

na msnju me klikni pa ti lahk sendam :)

Hvala duhec :)

Sem ze potegno dol in zdaj normalno dela dalje :)

Ampak trenutno mam malo krizo, ker so pred parimi minutami prisli po motor :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj roky si pa geografijo prešprical a :D

Oni so šiptarji, ker sami sebi pravjo šiptarji... to ni nobena žaljivka (no ja za tele naše tle k so kuj jezni je) ... :D v srbohrvaščini je albanija šiperija (neki tazga) tko da res to ni žaljivka :)

a si bil ti zraven takrt v portorožu k sm meu jst probleme s kebapmajstrom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala duhec :)

Sem ze potegno dol in zdaj normalno dela dalje :)

Ampak trenutno mam malo krizo, ker so pred parimi minutami prisli po motor :(

Prodal? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

woow.. sam roko poglejte.. ni nabildana.. ampak ma tak komolc kot tip :D ahhaha gay :D

ma ta je največji idijot kr jih je javnost vidla... baba je pa z đungle :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ta je največji idijot kr jih je javnost vidla... baba je pa z đungle :rolleyes:

vem da je idiot.. :D toj ista klasa k fredy miler :D sam o nemu nism prebrau d je gay :D

svašta :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da je idiot.. :D toj ista klasa k fredy miler :D sam o nemu nism prebrau d je gay :D

svašta :D

ma kje fredy je biv zakon ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si bil ti zraven takrt v portorožu k sm meu jst probleme s kebapmajstrom?

sm biu ja sam tisto pomojem niso šiptarji... šiptarji majo bolj burek, zelenjava, sadje čez, ne pa glih kebabov... ponavad je tko no... sej jih vidš po lj kaki modeli delajo kebabe tko da sm skor sigurn da večina teh ni šiptarjev :D

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tle se bom vmešal :D

Podjetje SAVA ima najvišjo povprečno plačo med podjetji v Sloveniji !!!

Povprečna plača je nekaj čez 5000€ pa če verjamete ali ne... drgač je pa itak tko da majo delavci po 900€ šefi pa po 25.000€ zato tud tako povprečje... ampak tako pač je :)

popravek

to gre za savo d.d. ampak princip je isti... 10 ljudi po 900€ 1 po 25.000€ in povprečje je nekaj čez 3200€ :D

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja al pa cigan al pa rom, to je zame isto.

seveda

definicija v SSKJ za cigana je - (nekaj tazga) pleme iz vzhodne azije...

torej cigani so nasplošno ljudje ki so prišli iz azije, medtem ko se delijo na več plemen... in eno izmed plemen se imenuje tudi romi...

zato beseda cigan naj po vseh standardih ne bi smela biti žaljivka, vendar kot vemo v praksi je :)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja. drugače mi je vse1 če jih kličejo cigani al romi. nisem si nekak blizu z njimi in so res zadnje z čim bi se ukvarjal.

zakaj pa pol ne kličete invalida kr ej, invalid? saj to je tudi neka objektivna prepoznavnost. teoretično to tudi nebi smela biti žaljivka a ni tak? :trance_33_sleep:

sam pol naj cigansko pečenko tudi v romsko pečenko preimenujejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda

definicija v SSKJ za cigana je - (nekaj tazga) pleme iz vzhodne azije...

torej cigani so nasplošno ljudje ki so prišli iz azije, medtem ko se delijo na več plemen... in eno izmed plemen se imenuje tudi romi...

zato beseda cigan naj po vseh standardih ne bi smela biti žaljivka, vendar kot vemo v praksi je :)

Beseda cigan ima dva pomena. Prvi je ta, ki si ga ti omenil, drugi je pa:

cigàn -ána m (ȁ á) 2. slabš. zvit, lahkomiseln ali malopriden človek: to ti je pravi cigan; še hujši cigan je, kot si ti; potepa se, cigan / kot psovka cigan ciganski ♪

Za besedo rom, bi lahko rekli, da je pa nekako sinonim prvega pomena besede cigan.

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

popravek

to gre za savo d.d. ampak princip je isti... 10 ljudi po 900€ 1 po 25.000€ in povprečje je nekaj čez 3200€ :D

ja ampak statisticno se tista 25k eur lepo odsteje..obstaja tut formula sam je nevem na pamet...lepo se izracuna mediana pa mas...povprecej okol 900 :D

vem, k sm lih naredu statistiko :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!