Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Lohk je enim k že na fax hodjo :D

Ma kaki faks, iz KMŠja direkt na vegovo :D

Sj a me niste vidl tkt tist petk k smo se na kongrescu dobl k sm biu čist zjeban :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaki faks, iz KMŠja direkt na vegovo :D

Sj a me niste vidl tkt tist petk k smo se na kongrescu dobl k sm biu čist zjeban :D

Am kater petk :? Spet je neki mim mene šlo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am kater petk :? Spet je neki mim mene šlo :hmm:

Mah dj tebe vedno kličem če greš v kms pa se zmer ucis, tko d se zdj ne zgovrji :yawn: :lol1: :lol: :lol1:

A greva pol u raco pogledat kj, sam mors zdle povedat d uzamem izhod.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej pride še kdo pogledat al bova sama s tejcy???

Kšnga grčarja bi se prec dal nafukat da gre :naughty: :P

:hmm: ja moje edino prevozno sredstvo je motor, tko da pit lih ne bi mogu (alkota) drugač pa bi se mogoče dal kej zment ;)

ma dej usak dan se tm mim vozm...pa nikol nism vedu kje je to..jst pa grčar pa peshy boy smo pa celo lj okol obrnil....pa seveda nč nismo najdl :blush:

grčo kdaj s5 peleš u kokoško??

ne bi vedu :P

jst se bom pelov dons, zate pa ne vem :D

P.S. a je tm kkšn parking za mojga daelimčka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dons? može :grim :beer1: :beer2:

OK mi2 sva zmenena, zdj nucava pa še opis poti do race, če boš yamaha pršu kj na MSN mi dj svojo cifro pa d se zmenmo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo dobra družba, mal pivička, mal filmčka pa teh scen.Bilo filo fajn.Treba nujno kak piknik organizirat hehe. :D :OK: :OK: :OK: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo dobra družba, mal pivička, mal filmčka pa teh scen.Bilo filo fajn.Treba nujno kak piknik organizirat hehe. :D :OK: :OK: :OK: :devil:

ja blo je dobr, sicer sm mal zamudu :D ampak drugač pa kr ql .)

sam pot do doma je bla pa tut zanimiva: Se pelm od Raca bar-a proti podutiku... pa se za mano pele en policijski avto. V Podutiku sirena pa lučke... ustavm, kontrola dokumentov, pihanje... 0.00 promila, mi zaželi srečno vožno... in se odpelm naprej...

čez 500m stoji kibla (policijska) na avtobusni postaji... se pelm mem, oni za mano :D pol se pelemo ene 800m naprej, spet sirena pa luči... ustavm... kontrola dokumentov... pol mu povem, da sm pihov pred 2 minutama :D in model gre tja do avta, prever pa reče da je uredu... pol mi pa zabije... SM TE MOGU USTAVT, K ZGLEDAŠ KOT KKŠN HULIGAN S TO FRIZURCO NA ČELADI :slap:

uglavnm zanimiva pot domov :P

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf pr men je blo tut zanimivo...jebemtiš sm mal iz forme s telim pitjm in sta se me kr 2 bandidosa začela prjemat .) :D

Tko da smo bl na izi dam vozil...kible nobene :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja blo je dobr, sicer sm mal zamudu :D ampak drugač pa kr ql .)

sam pot do doma je bla pa tut zanimiva: Se pelm od Raca bar-a proti podutiku... pa se za mano pele en policijski avto. V Podutiku sirena pa lučke... ustavm, kontrola dokumentov, pihanje... 0.00 promila, mi zaželi srečno vožno... in se odpelm naprej...

čez 500m stoji kibla (policijska) na avtobusni postaji... se pelm mem, oni za mano :D pol se pelemo ene 800m naprej, spet sirena pa luči... ustavm... kontrola dokumentov... pol mu povem, da sm pihov pred 2 minutama :D in model gre tja do avta, prever pa reče da je uredu... pol mi pa zabije... SM TE MOGU USTAVT, K ZGLEDAŠ KOT KKŠN HULIGAN S TO FRIZURCO NA ČELADI :slap:

uglavnm zanimiva pot domov :P

a to je blo učer al kaj?? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja blo je dobr, sicer sm mal zamudu :D ampak drugač pa kr ql .)

sam pot do doma je bla pa tut zanimiva: Se pelm od Raca bar-a proti podutiku... pa se za mano pele en policijski avto. V Podutiku sirena pa lučke... ustavm, kontrola dokumentov, pihanje... 0.00 promila, mi zaželi srečno vožno... in se odpelm naprej...

čez 500m stoji kibla (policijska) na avtobusni postaji... se pelm mem, oni za mano :D pol se pelemo ene 800m naprej, spet sirena pa luči... ustavm... kontrola dokumentov... pol mu povem, da sm pihov pred 2 minutama :D in model gre tja do avta, prever pa reče da je uredu... pol mi pa zabije... SM TE MOGU USTAVT, K ZGLEDAŠ KOT KKŠN HULIGAN S TO FRIZURCO NA ČELADI :slap:

uglavnm zanimiva pot domov :P

pišuka drugič se bomo bl mn o policajih pogovarjal, zgleda smo hudiča klical heheh :devil:

tkole 2x pa cist na bad, vids to pa erokeza na čeladi dela hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pišuka drugič se bomo bl mn o policajih pogovarjal, zgleda smo hudiča klical heheh :devil:

tkole 2x pa cist na bad, vids to pa erokeza na čeladi dela hehe :D

Joj na bad Tinci je bla logirana, pa nism vidla k je blo nekaj na T hehe,fak je še zgodna ura :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no včeri je kr blo vredi :beer2: Sam placa je blo mal tko d sm mogu celih 10 min stat :angry2: pol mi je pa dopizdl sm šu pa po stol vn :lol1: tko d sm lahk u miri srkal laškiga :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja ql je blo, še posebi je za pohvalt predstavitev "SAND WARS" (motosvetovci po tuniziji), video predstavitev je bla pa res vrhunsko producirana :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to je blo učer al kaj?? :D

ja, k sm se pelu od RACA BAR-a proti domu :D

drugač pa ne vem kaj so delal, k ceste po katerih sm se pelu, so ble use prazne :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bila kibla pri policijski postaji?

Če si bil z rdečo mazdo sem se takrat ravno jaz mimo peljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj na bad Tinci je bla logirana, pa nism vidla k je blo nekaj na T hehe,fak je še zgodna ura :D

Pa še "pil" smo ga včeri tko da ti je oproščeno :P

A je bila kibla pri policijski postaji?

Če si bil z rdečo mazdo sem se takrat ravno jaz mimo peljal.

Bil je z srebrnim dajlimčkom ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bila kibla pri policijski postaji?

Če si bil z rdečo mazdo sem se takrat ravno jaz mimo peljal.

biu sm z motorjom, kibla je bla pa nasproti tanove cerkve v podutiku na avtobusni postaji

Pa še "pil" smo ga včeri tko da ti je oproščeno :P

Bil je z srebrnim dajlimčkom ;)

a sta se te tiste dva ICE-a tok prjela, da si še farbn-blint ratov? Ker moj daelimček je svetlo modre barve .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja valda :eek: :eek: :eek:

Jst že od nekdaj srebrnga vidm O:-) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja valda :eek: :eek: :eek:

Jst že od nekdaj srebrnga vidm O:-) :D

:slap:

ej folk... če bo lep vreme, a gremo že 26ga na Grobnik? pa da tm prespimo (če bomo sploh kej spal), ker pravjo da bo kr dobra žurka :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk... če bo lep vreme, a gremo že 26ga na Grobnik? pa da tm prespimo (če bomo sploh kej spal), ker pravjo da bo kr dobra žurka :OK:

Če že morm no.......... :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že morm no.......... :yea1: :yea1: :yea1:

ja morš :grim sej si slišu kađivo, da bo dogajal dol :OK: tko da je odhod 26ga popoudne obvezen :P

pa upam da se ns bo čim več zbral, da gremo eno počasno furco proti grobniku :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst če bi že šu pol ne bi dol prespal... Tko d če boste dol prespal pol glih ne bi sam zvečer šu prot domu :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!