Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ja ampak statisticno se tista 25k eur lepo odsteje..obstaja tut formula sam je nevem na pamet...lepo se izracuna mediana pa mas...povprecej okol 900 :D

vem, k sm lih naredu statistiko :o

to je drugo in imaš najbrž prav... pač vzame se povprečje z absolutno napako... kjer zajameš vse plače skupaj (jih sešteješ), jih deliš z številom teh plač (recimo 20 delavcev) in potem pogledaš odstopanja od povprečja, 2/3 jih vzameš ostalo 1/3 zradiraš (tiste ki najbolj odstopajo od povpr.)... tko nekako si najbrž ti mislil .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tle se bom vmešal :D

Podjetje SAVA ima najvišjo povprečno plačo med podjetji v Sloveniji !!!

Povprečna plača je nekaj čez 5000€ pa če verjamete ali ne... drgač je pa itak tko da majo delavci po 900€ šefi pa po 25.000€ zato tud tako povprečje... ampak tako pač je :)

ok nism mislu Sava d.d, ta firma ma zdej itak bl mal veze z gumami, se ukvarjajo bl z turizmom zdej

jest sm mislu Sava Tires, ki spada po Goodyear

Tm majo delavci 450-650€ plače, delovodje pa okrog 1000€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok nism mislu Sava d.d, ta firma ma zdej itak bl mal veze z gumami, se ukvarjajo bl z turizmom zdej

jest sm mislu Sava Tires, ki spada po Goodyear

Tm majo delavci 450-650€ plače, delovodje pa okrog 1000€

ja ok verjamm... jst sm tud mislu da gre za firmo SAVA gume, pa pač je bilo narobe povedano... vem da ni isto tko da se posipam s pepelom, ampak dobil sm napačne inf.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tle se bom vmešal :D

Podjetje SAVA ima najvišjo povprečno plačo med podjetji v Sloveniji !!!

Povprečna plača je nekaj čez 5000€ pa če verjamete ali ne... drgač je pa itak tko da majo delavci po 900€ šefi pa po 25.000€ zato tud tako povprečje... ampak tako pač je :)

yap, to je res. Sava-"Majka" dobr plača :) ampak je pa kr garanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Projekt SU-27 je v teku, cez vikend bo vrjetno vse zlepljeno skupaj in popolnoma prekrito s fiberglasom.

Po tem koraku pa pride na vrsti barvanje :)

Vgradil bom pa 2 impellerja in sicer HET 6904 (70mm)

slika018.jpg slika019.jpg

slika020.jpg slika021.jpg

Pobarval ga bom pa takole (upam, da bo uspelo) :)

su27ptakingoff.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Projekt SU-27 je v teku, cez vikend bo vrjetno vse zlepljeno skupaj in popolnoma prekrito s fiberglasom.

Po tem koraku pa pride na vrsti barvanje :)

Vgradil bom pa 2 impellerja in sicer HET 6904 (70mm)

slika018.jpg slika019.jpg

slika020.jpg slika021.jpg

Pobarval ga bom pa takole (upam, da bo uspelo) :)

su27ptakingoff.jpg

waw :lol: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobis stiroporaste dele, nekateri so ze vrezani, kr nekaj pa mores tud sam, ampak je s kulico narisano kak pa kaj. Nacrti ki so zraven so ful za drek, tak da mores zadevo kr obvladat, ker je isto, kot da ga sploh nebi mel.

Je pa tezko ja, pa rabis ogroooooomno potrpljenja in volje, saj je zadeva velika nekaj cm manj kot 1.5m

Bo pa vrjetno gotovo komaj drugo leto, ker je tudi denarni zalogaj ogromen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes uradno končal sezono 2008 :D

kombinezon sem spucal da se sveti, tako kot tudi ostalo opremo.. čez vikend pa še motor spucam..

btw kupi kdo ninjo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf.. tis pa dost hitr... 100% se boš šu vn pelat sam da bo temp. nad 15 stupin :D

lol js zaklucu ze pred enim mescom hehe:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pubeci mene spet po dugem cajtu...jaz tut včeraj nardil še zadnjo furo z motorom, par dni prej pa sredi naše lokalne ceste tut en majhen burnout, bom ob prvi priliki prilepo video hehe...ninja je celo sezono kljub številnim neugodnim situacijam in srečanjim z asfaltom zdržala kot prava borka do zadnjega v enem kosu in popolnoma vozna, jaz pa tud na SREČO sn v enem kosu :D ...čez zimo bo porihtana v nulo, konc aprila ko pa poteče registracija pa tudi naprodaj...no sej do takrat bo pa še vidla kar nekaj ovinkov spomladi hehe, zaj ko je frkič končno dal blokado ven bota spomladi po štajerskem konkretno hrumeli zelena in modra puščica... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam prav modelarski epoxy na litre, ki ne razzira stiroporja :D

sw33t :D

obvezno napopej slikce....

pheezda....jest nikol nimam dnarja za RV napravo...avuoni mi pa ze po stropu visijo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pubeci mene spet po dugem cajtu...jaz tut včeraj nardil še zadnjo furo z motorom, par dni prej pa sredi naše lokalne ceste tut en majhen burnout, bom ob prvi priliki prilepo video hehe...ninja je celo sezono kljub številnim neugodnim situacijam in srečanjim z asfaltom zdržala kot prava borka do zadnjega v enem kosu in popolnoma vozna, jaz pa tud na SREČO sn v enem kosu :D ...čez zimo bo porihtana v nulo, konc aprila ko pa poteče registracija pa tudi naprodaj...no sej do takrat bo pa še vidla kar nekaj ovinkov spomladi hehe, zaj ko je frkič končno dal blokado ven bota spomladi po štajerskem konkretno hrumeli zelena in modra puščica... :OK:

:friend2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepa je ph...

ti posodim.. če mi vrneš 8000€

če bi rekel 7, bi ponudbo sprejel takoj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi rekel 7, bi ponudbo sprejel takoj.

prevelik riziko naložbe, za tak mali dobiček :D

maš študentske kredite ugodne... defenitivno bolj, kot moja ponudba :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!