Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Evo me :D motor gre :D Ka pa tvoj ? :D

ne delaj se norca...malo še pa bo...drug tedn upam da...pa saj nima veza ti rajš povej če si ž čuto na svojem motorjo kk vetr piha ko se 180km/h peleš :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne delaj se norca...malo še pa bo...drug tedn upam da...pa saj nima veza ti rajš povej če si ž čuto na svojem motorjo kk vetr piha ko se 180km/h peleš :winkiss:

Kejkr js vem tbi ni šov več kot 140 tk da... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolš da ne omenjaš mete tole gr, ker boš hitr izpado narkoman :trance_33_sleep:

Pa za tste ko mislite da so na teh placih (beri: Metelkova, Pekarna, Izbruh,...) sami pankerji metalci in mamilaši se krepko motite, tam se odvija vsa scena od repa do metala, techno, jazz, punk, ......... tk da prosim brez nepotrebnih predsodkov :winkiss:

(ps. koci, ponavadi je najvec takih kot si ti narkomanov, poglej malo okolo, vsak drug "lepotec" se horsa)

sori nic predsodkov....ampak a si biu kdaj tam ko ni blo zorganiziran. boljs da ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha hozi kje si ti na idejo pršu da je koci šminker?

šminker je strojane :worship:

Hah, ima se može se al kako že :D kaj šele bo :naughty: tsc-MsgPlu.png

Popravljeno . Popravil AKG
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

đeri se samo šlepa po čagah kjer lahko zastonj pije, sam pa nič ne časti prašič jedan :D

res "gorensko" :D

A kdo ve če se lahko z unmu listom (potrdilom), ki ga na izpitnem centru dobiš, voziš?

odsvetujem :D razn če rd bežiš :whistle: :whistle: :rolleyes: :rolleyes:

pras fiftyja :D

:whistle:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha, sam res. Zdele sm se spomnu :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

:whistle:

Pa za tste ko mislite da so na teh placih (beri: Metelkova, Pekarna, Izbruh,...) sami pankerji metalci in mamilaši se krepko motite, tam se odvija vsa scena od repa do metala, techno, jazz, punk, ......... tk da prosim brez nepotrebnih predsodkov :winkiss:

(ps. koci, ponavadi je najvec takih kot si ti narkomanov, poglej malo okolo, vsak drug "lepotec" se horsa)

kar se tič izbruhovga bazena je res da se odvijajo tm vse vrste žurke/koncerti, vse zvrsti glasbe. kadar je to organizirano je ql.

ko je pa tm navadn vikend al pa večer al karkol pač, da je vse "zapuščeno" je pa kr dost narkomanov tm, in tut inekcij maš kr dost po tleh. poj k se pa kj odvija pa to ponavad vse pospravjo :) uglavnm, če hodš ke kadar je organizirana zadeva, je čist navadn :)

sicer pa nimam nč proti izbruhovmu bazenu :) sm bil že kar nekajkrat tm, in mi je čist vseen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj edino to mi je vsaj malo zanimanja vlilo... sam vseen tista disco muzka k je nč ne poznam me tud ne vleče...

ql je blo :) muskaje bla zakon :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zka mi tejk pije, vec ko 5L/100 km ?? :angry:

ker motor maš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pije 3 vedno. Naredim 300km z enim tankom pa je skos kolkr da od sebe, tank je pa 9,5 po podatkih... se prav še manj kot 3. Če bi ga šparo pa se 70 vozo heheh, bi ziher prišo na 2,5 al pa še manj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pije 3 vedno. Naredim 300km z enim tankom pa je skos kolkr da od sebe, tank je pa 9,5 po podatkih... se prav še manj kot 3. Če bi ga šparo pa se 70 vozo heheh, bi ziher prišo na 2,5 al pa še manj :)

hehe sej a gre kej vec kot 70??? :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejansko? Se ne poznajo.. sej pa sem se vozil tud z tem.. je neki razlike, tak kot d bi se na svojem sklonil gre MZ normalno no hehe :)

Eno vprašanje. Mogoče kdo ve za kerega ki je že šel na to lasersko operacijo oči? Desno mam slabšo, leva je sicer 100% in bi rad to popravil, pa bi rad slišo še kako pozitivno mnenje :) 2 sta že prehvalla ko jih poznam, tak da se bom kr odločo za to, če bojo dohterji rekl da sm " primern kandidat" hehe. Se pa po mojem sigurno splača dobrega jurja € dat za to, da potem vidiš tak kot je treba. Tak da če ma kdo kakega kolega k je že kaj podobnega dal čez.. PM prosim :)

peace :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejansko? Se ne poznajo.. sej pa sem se vozil tud z tem.. je neki razlike, tak kot d bi se na svojem sklonil gre MZ normalno no hehe :)

Eno vprašanje. Mogoče kdo ve za kerega ki je že šel na to lasersko operacijo oči? Desno mam slabšo, leva je sicer 100% in bi rad to popravil, pa bi rad slišo še kako pozitivno mnenje :) 2 sta že prehvalla ko jih poznam, tak da se bom kr odločo za to, če bojo dohterji rekl da sm " primern kandidat" hehe. Se pa po mojem sigurno splača dobrega jurja € dat za to, da potem vidiš tak kot je treba. Tak da če ma kdo kakega kolega k je že kaj podobnega dal čez.. PM prosim :)

peace :P

hjoo to je meni tak grozno, jaz nebi upal it :S Samo nea te to kr tak vzamejo, ce mas npr. samo 0.75 al pa 1, mores met bol konkretno poslabsan vid...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolker sm zaenkrat bral je važno samo da maš stabilno dioptrijo.. drugače mam pa kar več na onem oku hehe... ne sicer tak da nebi mogo vozit pa vsega ostalega brez očal, ampak ja.. raje nebi mel nč in če se da pomagat zaka pa ne :=

Kej več pa povem ko bom naredo kompletn pregled pri dohteru... že ta pregled bo mnda okol 100€ hehe.. dragi privatniki :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!