Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ej a je tugi gdo na MySpace-u??

a hočeš dat ***desetkićććććć***

jst pa pravm da imreza poje vsa ta vaša jajca :D

odvisno v čem..v lepoti DALEČ od tega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a hočeš dat ***desetkićććććć***

Haha tipom se posebi... NEne zato k spilam uno mobsters heh pa ni nubenga folka za uno mafijo da bi meu mal vecjo da bi lahko misije se ksne druge opravlu heh...

Glede Impreze pa ja poje jih v lepoti, ene od nastetih pa tud tko po karekteristikah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepoti...... men osebno je s320 dost lepši k impreza. lepota je tui tu relativna: 100 ljudi, 100 okusov al kak je oni pregovor.

comfort? subaru impreza? mislim da ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno v čem..v lepoti DALEČ od tega :)

sory men je impreza dost lepša od vseh teh vaših BMw crap avtov pa mrcedezov :D

tista robata masivna oblika ga men zmaga :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sory men je impreza dost lepša od vseh teh vaših BMw crap avtov pa mrcedezov :D

tista robata masivna oblika ga men zmaga :D

opravicilo sprejeto :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sory men je impreza dost lepša od vseh teh vaših BMw crap avtov pa mrcedezov :D

tista robata masivna oblika ga men zmaga :D

sj je lepa impreza...pa mocna......sam po komfortu pa po opremi ga ne prekaša....pa tud s320 ma 230 KM....tk d neki tud da ud sebe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa pravm da imreza poje vsa ta vaša jajca :D

:yes:

ampak 2008 je grda..

odvisno v čem..v lepoti DALEČ od tega :)

modra z nalepkam je delč najlepša ^_^ wannabe WRC

evo tole je zakon :worship:

post-15736-1224935594_thumb.jpg

post-15736-1224935644_thumb.jpg

nice :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni je starejša Impreza lepša od te novejše.

______________________________________________

Ali ve kdo mogoče naslov tega komada?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naša Muca :)

to sem posnel pred 5 min, mislim da si naša maca zasluži en aplavz :hmm:

mislm da je vredno tle povedat da začni zapirat okn... mojmu stricu se je na tak način maček obesu... sam da je šel z obratne smeri... je zaštartal po oknu dav na vrhu glavo skoz poj mu je pa na armaturi začel žmigat NO TRACTION :) in poj je tko visel kakšn dan na oknu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da je vredno tle povedat da začni zapirat okn... mojmu stricu se je na tak način maček obesu... sam da je šel z obratne smeri... je zaštartal po oknu dav na vrhu glavo skoz poj mu je pa na armaturi začel žmigat NO TRACTION :) in poj je tko visel kakšn dan na oknu

al pa mu bo mačk pri strani pri oknu zdrsnu.. in bo meu glavo zunaj.. trup pa notri :) in mu bo stisnl vrat ker bo vedno nižje. mučna smrt, ni fajn pumoje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da je vredno tle povedat da začni zapirat okn... mojmu stricu se je na tak način maček obesu... sam da je šel z obratne smeri... je zaštartal po oknu dav na vrhu glavo skoz poj mu je pa na armaturi začel žmigat NO TRACTION :) in poj je tko visel kakšn dan na oknu

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

To je opozorilo za vse mačke, da brez zimske opreme ni pametno plezat po oknih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, do tega nemore prit. stopnička na drugi strani je previsko da bi se zadavla :) poleg tega, je na drugi strani nekaj... saj sem posnel... 2metra pa en ćevap je prostega pada na drugi strani z 4cm široko stopničko. sj bom uploadal ko bo se mi dalo :)

tak da brez skrbi amigoji, če bo mrla, bo mrla hitro B)

lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejansko? Se ne poznajo.. sej pa sem se vozil tud z tem.. je neki razlike, tak kot d bi se na svojem sklonil gre MZ normalno no hehe :)

Eno vprašanje. Mogoče kdo ve za kerega ki je že šel na to lasersko operacijo oči? Desno mam slabšo, leva je sicer 100% in bi rad to popravil, pa bi rad slišo še kako pozitivno mnenje :) 2 sta že prehvalla ko jih poznam, tak da se bom kr odločo za to, če bojo dohterji rekl da sm " primern kandidat" hehe. Se pa po mojem sigurno splača dobrega jurja € dat za to, da potem vidiš tak kot je treba. Tak da če ma kdo kakega kolega k je že kaj podobnega dal čez.. PM prosim :)

peace :P

zakaj bi hodo na operacijo špegle nabavi al pa leče...jaz mam na desno oko 0,5 na levo pa 1.0 pa mam neke špegle ampak jih rabim samo za v šoli ker če zadi sedim vidim malo megleno na tablo, al pa ko sn pri kompu tut mam včasih, za vožnjo pa baje še niso nujne...če se mi bo pa kaj fejst poslabšalo glede na to da res redko mam špegle gor bom pa pač leče nabavo in se bom mogo navadit na njih, ker nekih pir podnov nei noso pa da je nevemkaj... :D

hvala lepa za vse S8 pa podobne "strupene" avte...

pogon zadaj fantje...to šteje..rajš mam 200konjev pa zadaj pogon, kot pa 300 pa spredaj...

ja pogon zadaj, v primeru da je tud mašina zadaj, ko pa je pogon zadaj pa mašina spredaj pa je to čisti minus, moj sosed z bmw 3 pozimi da je malo bolj spolzko al pa snega ne pride več na breg...sicer pa jaz še vedno prefer 4x4, ni ga jačega od tega, sploh kaka impreza :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

To je opozorilo za vse mačke, da brez zimske opreme ni pametno plezat po oknih :D

ma dej nehi ti bo šu kšn mačk s ketnam na šipo pa bo pizdarija ;) že tko dost šipe spraskajo... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!