Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Dejte mal pokomentirat prosim

Včeraj so nas ustavili ob 00.00 policaji pred planetom tuš, smo se lihk odpravljali domov PEŠ!!! Na parkirišču nam pomaha policaj, da pridemo h avtomobilu, pobere osebne dokumente in si jih zapiše v svojo beležko. Nato ga vprašam, kaj sem naredil narobe da me tukaj popisuje, prav pljuvaš po tleh...Pravm od kdaj je pa to kaznivo, prav, od takrat ko je bil sprejet zakon o javnem redu in miru..Sem rekel, aha nisem vedel, popiše ostaledva prašata še onedva kaj sta naredila narobe, gospodični pove da je policijsko delo tudi ugotavljanje identitet (16 letnikom ki grejo domov - 100% smo teroristi sm si mislil....)...Potem pravi, jure midva se bova še srečala, sem rekel kje in zakaj. Pa mi pove, na sodišču, sm reku A k pljuvam po tleh, prav ja pa tamle ste še nekaj žgali na tleh, in ker ste "pametni"(kao preveč gobcam). Sem rekel, prašal sem vas kaj je blo narobe, zdej vam še postavljat vprašanj ne smem, glede listka sem ga žgal ker je bil bančni izpisek, bolj da ga zažgem kot pa vržem v koš pa mi klošar prebere vse podatke ( :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: )prav ja sej to mas prav. Potem je nekaj bluzil da bom dobil za sodišče, pa neko obvestilo staršem da vejo kako pohajkujem zvečer, pa sem mu še rekel str sm 16 let, a ni tko da sm lohk tut po polnoči uzun. Potem nas je o nekem kolegu spraševal ko se je po parkirišču vozil po zadni, mi ga ne poznamo, je nekaj tam tišal naj povemo kdo je, mi ga ne poznamo....Vrnil dokumente, si ogledal še mojega, ter odšel.

Dejansko si ne predstavljam da bi šel pred sodnika zaradi pljuvanja po tleh :worship: :worship: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: :lol1: Ja pa kwa se bojo še spomnl te kapsi ej :slap: kriza, sam da folk zajebavajo, ko jih pa rabš jih pa ni. Nej grejo rajš ceste popravlat :BUA: Pomoje zarad pljuvanja še noben ni dobil sodnika tko da nimaš kej za skrbet :) Če bi usazga ki pluva po tleh k sodniku basal bi blo še kej več kot par let čakalne dobe :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj mi en hitro reče kolko je tarifa za kurbe v Amsterdamu? Je dost eksotike pa to?

Sej teb še kurba ne bi dala :P Ka greš tja al ka? u četrtek so šli iz naše sql na izlet u amsterdam, sam ne poznam nobenga ko bi ga uprašu kakšne so kej cene.. bo nam pol učitl pr elektrotehniki povedu potem v sql :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v avatarju mu lepo piše da je iz kranja :whistle: , ko bereš njegovo objavo mal za hec poglej še na levo stran ekrana pa boš videl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo Breezer, če misliš da z eno bombo ne moreš past na tla, samo reči, demonstriram :D Verjetm da ni to tak nedolžno :)

Ma sej vem...Sej k sm doma reku fotr se je smeju, mt pa zivcenga fasala hahahahahahaha

:D

Kurbe? :o :headbang: :headbang:

Beri spodaj :D

Sej teb še kurba ne bi dala :P Ka greš tja al ka? u četrtek so šli iz naše sql na izlet u amsterdam, sam ne poznam nobenga ko bi ga uprašu kakšne so kej cene.. bo nam pol učitl pr elektrotehniki povedu potem v sql :D

Pičimo ja.. sej ne rabiš, obične pičke maš tak tu, bolj me zanima za kake japanke i slično, ko tu ne najdeš :D Pa če je tam kaka večja izbira hehe... mi je Nejkec enkrat neki razlagal, pa se mi je pametna ideja zdela haha :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mal pokomentirat prosim

Včeraj so nas ustavili ob 00.00 policaji pred planetom tuš, smo se lihk odpravljali domov PEŠ!!! Na parkirišču nam pomaha policaj, da pridemo h avtomobilu, pobere osebne dokumente in si jih zapiše v svojo beležko. Nato ga vprašam, kaj sem naredil narobe da me tukaj popisuje, prav pljuvaš po tleh...Pravm od kdaj je pa to kaznivo, prav, od takrat ko je bil sprejet zakon o javnem redu in miru..Sem rekel, aha nisem vedel, popiše ostaledva prašata še onedva kaj sta naredila narobe, gospodični pove da je policijsko delo tudi ugotavljanje identitet (16 letnikom ki grejo domov - 100% smo teroristi sm si mislil....)...Potem pravi, jure midva se bova še srečala, sem rekel kje in zakaj. Pa mi pove, na sodišču, sm reku A k pljuvam po tleh, prav ja pa tamle ste še nekaj žgali na tleh, in ker ste "pametni"(kao preveč gobcam). Sem rekel, prašal sem vas kaj je blo narobe, zdej vam še postavljat vprašanj ne smem, glede listka sem ga žgal ker je bil bančni izpisek, bolj da ga zažgem kot pa vržem v koš pa mi klošar prebere vse podatke ( :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: )prav ja sej to mas prav. Potem je nekaj bluzil da bom dobil za sodišče, pa neko obvestilo staršem da vejo kako pohajkujem zvečer, pa sem mu še rekel str sm 16 let, a ni tko da sm lohk tut po polnoči uzun. Potem nas je o nekem kolegu spraševal ko se je po parkirišču vozil po zadni, mi ga ne poznamo, je nekaj tam tišal naj povemo kdo je, mi ga ne poznamo....Vrnil dokumente, si ogledal še mojega, ter odšel.

Dejansko si ne predstavljam da bi šel pred sodnika zaradi pljuvanja po tleh :worship: :worship: :whistle: :whistle:

hahaha zanč so nas v lj tud ustavl polcaji pred tutankamnom in nas popisal (pa res je blo tm polno folka in pridejo glih do mene pa še dveh kolegov) pa vprašamo zkva to...in un kreten polcijski začne nabijat da so nas kao ene kamere posnele da smo kršili javni red in mir in da če nas bodo iz kamer prepoznal, bomo domov dobil položnce :headbang: :worship: :worship: a pizda k mam nesrečo, jih čakam te kurbe 2 ure :slap: :kva1:

Popravljeno . Popravil _N3jC_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha zaj vidim kake si ti kurčeve sreče :worship: došao murjak na tebi da se uči

am, zakon "hora legalis" zaj velja al ne? ker če velja lahk najebeš kr nis polnoleten po 22.00h, če mi um ne laže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahahaha....ne, sej jst sm nežna duša :D

Sam v doggyu si bolj grob :D Glej, da letos na novoletno zabavo prneseš Black Devile, hehehe :D

juree, a to ste bli vi...trije ane? Sem vas vidu k ste pešačl, ja. Sam kapsov pa nism vidu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mal pokomentirat prosim

Včeraj so nas ustavili ob 00.00 policaji pred planetom tuš, smo se lihk odpravljali domov PEŠ!!! Na parkirišču nam pomaha policaj, da pridemo h avtomobilu, pobere osebne dokumente in si jih zapiše v svojo beležko. Nato ga vprašam, kaj sem naredil narobe da me tukaj popisuje, prav pljuvaš po tleh...Pravm od kdaj je pa to kaznivo, prav, od takrat ko je bil sprejet zakon o javnem redu in miru..Sem rekel, aha nisem vedel, popiše ostaledva prašata še onedva kaj sta naredila narobe, gospodični pove da je policijsko delo tudi ugotavljanje identitet (16 letnikom ki grejo domov - 100% smo teroristi sm si mislil....)...Potem pravi, jure midva se bova še srečala, sem rekel kje in zakaj. Pa mi pove, na sodišču, sm reku A k pljuvam po tleh, prav ja pa tamle ste še nekaj žgali na tleh, in ker ste "pametni"(kao preveč gobcam). Sem rekel, prašal sem vas kaj je blo narobe, zdej vam še postavljat vprašanj ne smem, glede listka sem ga žgal ker je bil bančni izpisek, bolj da ga zažgem kot pa vržem v koš pa mi klošar prebere vse podatke ( :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: )prav ja sej to mas prav. Potem je nekaj bluzil da bom dobil za sodišče, pa neko obvestilo staršem da vejo kako pohajkujem zvečer, pa sem mu še rekel str sm 16 let, a ni tko da sm lohk tut po polnoči uzun. Potem nas je o nekem kolegu spraševal ko se je po parkirišču vozil po zadni, mi ga ne poznamo, je nekaj tam tišal naj povemo kdo je, mi ga ne poznamo....Vrnil dokumente, si ogledal še mojega, ter odšel.

Dejansko si ne predstavljam da bi šel pred sodnika zaradi pljuvanja po tleh :worship: :worship: :whistle: :whistle:

Lol nc nebos dubu ne sudnika ne nc tko da don't woriiiiiiiii***

Aja glede kurb v amstrdamu pa bo vidu glede na lepoto mas od 50 pa do nevem kok € k sm biu js tm je bla tko ena dost dobra za cca 80€ kasna je pa casovna umejiteu pa res nevem heh tko da enjoy

Popravljeno . Popravil cagivamito
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam v doggyu si bolj grob :D Glej, da letos na novoletno zabavo prneseš Black Devile, hehehe :D

juree, a to ste bli vi...trije ane? Sem vas vidu k ste pešačl, ja. Sam kapsov pa nism vidu :hmm:

Bom prnesu. Čokolada al vanilija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lol nc nebos dubu ne sudnika ne nc tko da don't woriiiiiiiii***

Aja glede kurb v amstrdamu pa bo vidu glede na lepoto mas od 50 pa do nevem kok € k sm biu js tm je bla tko ena dost dobra za cca 80€ kasna je pa casovna umejiteu pa res nevem heh tko da enjoy

mislm da tam okol15 min

nism zihr :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!