Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Majo ja :D Kje si pa to pobral?

2 štoparja sva z bratom pobrala pa smo se mal pogovorili.

tudi ful draga stanovanja baje.

1500 z vsemi bonusami (ne invalidnina da si bo kdo kaj mislu) to je maximum kaj lahko za podporo iztržiš tam. mogoče sta pretiravala, nevem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da je vse drago, mam teto tam, pa ma tako plačo da adijo pamet, samo stanovanja v centru pa vseeno ne more kupit hehe :rolleyes:

Ne verjamem da so take vlke socialne, ampak nikol neveš... jebe mi se :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobi mogoč vete kje se da dobit ponarejeno dijaško izkaznico ? :D Vem napačno vprašanje na napačnem kraju tako da me prosim ne popljuvat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa rabš? :whistle:

Za vstop v razne lokale kjer je mladoletnim vstop prepovedan :D Pač na živce mi gre ko me nter ne spustijo :D Se pa ponavadi družim z samimi polnoletnimi :D Tako da sam js ne pridem noter :D Veš kje bi se dalo dobit ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za osebne vem, ampak si predaleč... :rolleyes: Pa tud ni glih pocen :unsure: Drugače pa najdi nekoga k se z oblikovanjem ukvarja, pa naj ti naredi.. tamal problem :D

Js drgač teh problemov še nism mel hehe :krneki:

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobi mogoč vete kje se da dobit ponarejeno dijaško izkaznico ? :D Vem napačno vprašanje na napačnem kraju tako da me prosim ne popljuvat :D

za kej tazga rabš sam skenr, p od enga druzga izkaznco, pol p komp p en taprav program za urejanje p spreminjanje in to je to...par minutk dela ;) rec komu k se na to mal spozna p je... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js lahko naredim in plastificiram in vse... ampak pač... se mi ne da.. če bi rabil mogoče, tak pa ne :D Samo moraš tud gledat da maš dost kvalitetn printer (check), in taporav papir (check). Pa neki malega znanja seveda (check) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vstop v razne lokale kjer je mladoletnim vstop prepovedan :D Pač na živce mi gre ko me nter ne spustijo :D Se pa ponavadi družim z samimi polnoletnimi :D Tako da sam js ne pridem noter :D Veš kje bi se dalo dobit ? :D

v kakih malo jačih lokalih ne velja dijaška.. ker dosti varkotov ve da so ponarejene :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v kakih malo jačih lokalih ne velja dijaška.. ker dosti varkotov ve da so ponarejene :D

Ahahaha ne prbiji :D ti opišem eno sceno k smo šli mi vn. Kolega pokaže dijaško od enga druzga tipa in pol varkota upraša a ti deluje da sm jst to na sliki? Varko reče ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js lahko naredim in plastificiram in vse... ampak pač... se mi ne da.. če bi rabil mogoče, tak pa ne :D Samo moraš tud gledat da maš dost kvalitetn printer (check), in taporav papir (check). Pa neki malega znanja seveda (check) :D

v JASKOnovem imenu:(ni ga doma, pa neve gesla da ti bi odpiso):

Kejk pa tej pridejo osebne? Približno? :D Pa dej naredi mi ti dijaško če že maš vse potrebno doma pa ti dam neki malo dnarja no prosim :D Pa mozirje niso tk daleč tk da se js pa sonda takoj pripelema dovta :D No prosim te če mi nardiš ker je res nuja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dijaške ni problem narediti, smao nalepkico boš moral kupit, ker tiste pa sam res ne morem naredit ker nimam opreme in materjala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk komplicirate, od kolega vzem, k je 18 pa je že končou sredno, pa pokaž, pa boš notr pršu....

Po celi LJ pridš notr, pa čist z drugo slikco.... tk oda komplicirate za bv... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sm tut jest delou :D

A je tebe sploh kdo vprašu kdaj za osebno? K se mi zdi da si se ti že rodil nabit pa z brado....k chuck norris :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je tebe sploh kdo vprašu kdaj za osebno? K se mi zdi da si se ti že rodil nabit pa z brado....k chuck norris :D

ah joj s5 ste zamesal.... Chuck Norris se je rodil tak k jest...ne jest tak k on :D

Jmatic je zgledov 20 takoj k se je rodil... pa otroka je tud že mev k se je rodil ;)

hahahahahha :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!