Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Kaj maš ti še vedno probleme sam s sabo? :D

Pač mi Ducati kot firma ni všeč, pa še proti njim sem v GP-ju itd :D Moral bi bit Kawasaki, Suzuki, Honda... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lewis11_280x420_11658a.jpg

eto ga prvaka

:hooray: :worship: :worship: :worship:

massa je kr jokal zravn :cry: :cry: :cry: :friend1: :friend1: :friend1: :( bo bolše masso :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja kokr je vozil danes si ne zaluži biti prvak :nono: zdaj samo upam da mu bo FIA odbila točki ker ni volana pospravil, haha to bi bila komedija :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja kokr je vozil danes si ne zaluži biti prvak :nono: zdaj samo upam da mu bo FIA odbila točki ker ni volana pospravil, haha to bi bila komedija :kva2:

sj mu ga je ratal nazaj nataknt :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čakaj..na koncu ne razumem.... tisti ko ga snema mu govori da jima bo odšel bus? :whistle: :worship: (uni prej pa neki o mrcedezu fantazira :krneki: )

on samo svoje sanje opeva :krneki: :whistle: resnica je pa neki druzga ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj mi en hitro reče kolko je tarifa za kurbe v Amsterdamu? Je dost eksotike pa to?

junc umiri se :D

Ja ne, da neoš zaj mislo da se gre v kurbe.. daleč od tega, to samo pač bonus, da malo probaš druge stvari hehe... optimalno bi tak blo da bi tam ble kake študentke, pa bi za đabe se jebo ne :D

pridi v mb boš mel kake prostakinje đabaka

Za vstop v razne lokale kjer je mladoletnim vstop prepovedan :D Pač na živce mi gre ko me nter ne spustijo :D Se pa ponavadi družim z samimi polnoletnimi :D Tako da sam js ne pridem noter :D Veš kje bi se dalo dobit ? :D

jaz ti prodam mojo dijaško izkaznico, morn poglejat če jo še mam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Junc nea seri, si že pozabil kaj sma se midva menla? :D Glih ti si me napeljal bolj ko ne na to haha, ko si razlagal neki kak so tvoji kolegi meli neke akcije tam hahah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!