Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

jaz pa nejc ko greva skupaj haklat dobiva 20letnice s frizerske kadar hočeva...medtem pa đunci sedijo za mizo :(

wanna be 20 letnice :D :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wanna be 20 letnice :D :winkiss:

ufff čakaj da se spraviva na 20let stare ekonomistke :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bom dal dva elektro motorja, ampak gre vseeno med 200 in 250km/h

Da ti ne bo stran odletu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bom dal dva elektro motorja, ampak gre vseeno med 200 in 250km/h

kaj komoro za dodatno zgorevanje bo tud mel??? hehe, hec hec...drugač pa lepo zgleda niaš kaj, ko boš ga kaj sprvlav v pogon reči da prijemo glejat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bom dal dva elektro motorja, ampak gre vseeno med 200 in 250km/h

to bo mela ena hiša lukno v sten... zimski vrt scena :naughty:

drgač pa huda zadeva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bom dal dva elektro motorja, ampak gre vseeno med 200 in 250km/h

kaj ti katere druge modele letal tudi voziš ali je to tvoj prvi model?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bom dal dva elektro motorja, ampak gre vseeno med 200 in 250km/h

Sam si razmislu kej o dolžini vožnje?

Drgač pa :OK:

Pa še moja malenkost :P

post-18462-1225908293_thumb.jpg

post-18462-1225908332_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf dej kej več napiš, kašn ma motor, kolk kej gre...

me matra da bi si kej tacga umislu, kolk pa takle kej pride?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf dej kej več napiš, kašn ma motor, kolk kej gre...

me matra da bi si kej tacga umislu, kolk pa takle kej pride?

Motor je v orginalu 2,5 ccm, sam je zaribu :D, pa sm novga kupo 3 ccm. Končna tam nekje 50km/h. Pride pa tak isti ko mam jst okol 200€, cel komplet, sam zakurblaš. Sm pa glih zadnič konzerviru motorček. Pa posebnost ma, poliran avspuh :D

post-18462-1225909756_thumb.jpg

post-18462-1225909775_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil biker666999
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ti katere druge modele letal tudi voziš ali je to tvoj prvi model?

Mam 2 jadrilici ja. Eno sem sicer razbil, ker se ej med vzpenjanem snelo krilo, druga pa je taka "brutalna", zlo hitra, tak da je pravi trening za lovca :)

Sam si razmislu kej o dolžini vožnje?

Let bo okol 10min

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam 2 jadrilici ja. Eno sem sicer razbil, ker se ej med vzpenjanem snelo krilo, druga pa je taka "brutalna", zlo hitra, tak da je pravi trening za lovca :)

Let bo okol 10min

Zgleda res odlično :worship: :worship: :worship: :worship:

Tale tvoj jet je verjetno iz stiropora.Uporabil boš verjetno dva BK motorja in impelerja okrog 80mm in vsaj 3S Lipo cca 3500mAh.Tako, da pomoje o času letenja okrog 10 min lahko samo sanjaš :naughty: :whistle: Če mene vprašaš ga boš lahko žgal ene 5min, max hitrost pa ne bo šla čez 200km/h

Ti pa svetujem da na forumu Modelarji.com vprašaš člana z nickom Raktivec, glede pogona. Tip obvlada zadevo.

Pa uspešen prvi polet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se nebi splačal dat usejen turbine oz. jet pogona, al karkoli je že :D?

Ne, ker turbina stane med 2 in 5k€

Zgleda res odlično :worship: :worship: :worship: :worship:

Tale tvoj jet je verjetno iz stiropora.Uporabil boš verjetno dva BK motorja in impelerja okrog 80mm in vsaj 3S Lipo cca 3500mAh.Tako, da pomoje o času letenja okrog 10 min lahko samo sanjaš :naughty: :whistle: Če mene vprašaš ga boš lahko žgal ene 5min, max hitrost pa ne bo šla čez 200km/h

Ti pa svetujem da na forumu Modelarji.com vprašaš člana z nickom Raktivec, glede pogona. Tip obvlada zadevo.

Pa uspešen prvi polet

Se motis. Model je res iz stiropora, vendar je cel premazan z epoxidno smolo, krlca pa tudi ojacana s karbonskimi palckami itd.

Imepller je 70mm poganjal pa ga bo typhoon 2W-25 ali kaj podobnega, na 5S ali celo 6S lipo s 5000mAh ;)

Danes sem dobil F-22 Raptorja, ki ga morem sestavit iz balze. Je res fenomenalni model, tak da celo razmisljam, da bi rajsi tega pripravil za let, ker je veliko bolj robusten in trpezen, kot model iz stiroporja. Not mi pasejo enaki imepellerji in servoti, tak da nisem na zgubi. Sukhoi pa pride obesen iz stropa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pozabil sem pa nekaj - mi je gospod "reaktivec" ze veliko svetoval in clovek res obvlada zadevo v nulo :)

Pa pri lipotih se edino nevem tocno kolko mAh, morem videt, al bom vsak motorcek priklucil na svoj pack, al oba na enega :)

Popravljeno . Popravil Gixxer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm, na kak način naj 10 malih dvostranskih plonkcov dam skupi da bom lahko lepo obračo? da nebo treba skos menjat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

narediš si en listek s kazalom kiro snov na švinglcu maš v kirem žepu :D tak sm si js tut mogu nardit ko sm meu tulk švinglcov :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pozabil sem pa nekaj - mi je gospod "reaktivec" ze veliko svetoval in clovek res obvlada zadevo v nulo :)

Pa pri lipotih se edino nevem tocno kolko mAh, morem videt, al bom vsak motorcek priklucil na svoj pack, al oba na enega :)

Vidim, da si se pozanimal in tale tvoj setup je res overkill, tako da bo verjetno res šlo čez 200km/h. Zdaj vem zakaj si prodal gixxerja :worship: :worship: :worship:

Komaj čakam, da tole poleti :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da si se pozanimal in tale tvoj setup je res overkill, tako da bo verjetno res šlo čez 200km/h. Zdaj vem zakaj si prodal gixxerja :worship: :worship: :worship:

Komaj čakam, da tole poleti :whistle: :whistle:

Tudi jaz komaj cakam da poleti, kljub temu da vem, da bo to komaj drugo leto. Bo pa seveda nastal tud kaksen video :)

F-22 Raptor bo ap zgledal takole (sicer niso moje fotografije, ampak sem kupil tocno to zadevo:

p618003220small.jpg p625004620small.jpg p629006320small.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!