Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

amm, na kak način naj 10 malih dvostranskih plonkcov dam skupi da bom lahko lepo obračo? da nebo treba skos menjat :D

to bi zadostovalo za natipkan tekst po celi dolžini lista..

upam da me razumeš...

post-7857-1225915559_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz komaj cakam da poleti, kljub temu da vem, da bo to komaj drugo leto. Bo pa seveda nastal tud kaksen video :)

F-22 Raptor bo ap zgledal takole (sicer niso moje fotografije, ampak sem kupil tocno to zadevo:

p618003220small.jpg p625004620small.jpg p629006320small.jpg

taki je super... pa kaj to se polomi ko pristane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz komaj cakam da poleti, kljub temu da vem, da bo to komaj drugo leto. Bo pa seveda nastal tud kaksen video :)

F-22 Raptor bo ap zgledal takole (sicer niso moje fotografije, ampak sem kupil tocno to zadevo:

p618003220small.jpg p625004620small.jpg p629006320small.jpg

Kaj to je od RBC-ja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super modele imajo. Na tej strani je veliko izbire http://www.d2air.at/

Jaz se trenutno ukvarjam z eno mini f3a zadevo. Čakam na setup iz Hongkonga :whistle: :whistle:

Tocno od tu sem naroco (d2air) :D odlicen servis res, svaka jim cast. Model je priso tocno takrat ko so rekli...

Drugace sem pa jaz tega Sukhoija naroco iz Hongkonga in je bil s hitro posto v manj kot 24 urah v LJ, potem pa se 3 al 4 dni v sloveniji na carini! (kreteni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj komoro za dodatno zgorevanje bo tud mel??? hehe, hec hec...drugač pa lepo zgleda niaš kaj, ko boš ga kaj sprvlav v pogon reči da prijemo glejat :OK:

Hitr bo pa glih tolk kukr je tvoja povprečna hitrost :) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da si se pozanimal in tale tvoj setup je res overkill, tako da bo verjetno res šlo čez 200km/h. Zdaj vem zakaj si prodal gixxerja :worship: :worship: :worship:

Komaj čakam, da tole poleti :whistle: :whistle:

ja to pa je res pametna poteza da prodaš tak stroj, da lahko pol mečeš vlke dnare in sestavljaš neke mini letalčke ki jih enkrat spustiš pol pa se ti še kje polomijo :worship: :slap: ...sicer lepšo zgleda, ampak škodadnarja, razn če sestaviš takega ki ga lahko sam pilotiraš in sediš v njem haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce morda koga zanima: Fiat Punto 75 SX, l. 95, 43 000km, plave barve, elektricni pomik stekel, centralno zaklepanje...Moj dedek bil prvi lastnik, zdaj pa eno leto jaz, res odlicno ohranjen, redno servisiran...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!