Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Mogoč kdo ve koliko je omejitev v escapu torej v celju ? :D Mislim ali je od 16 naprej ali od 18 ? :D Pač tko informativno me zanima :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko jaz vem je 18, edino na onih specialnih partijih ko so bli zaj, toti after matura party pa to je blo 18.. nevem, me ni nikoli zanimalo haha :D Aja, onega sm vprašal pa je reku da ne dela več, je blo mnda neki narobe... to je to hehe

Isto bownling u tušu je vedno 18 omejitev.. tam se že tui poznamo :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah sam za fiat pravjo da je že v katalogu rjast :)

ta avto v 14 letih se snega ni vido ves, saj samo zato se gre :D pac dedek pa babica sta sla 1x na leto na morje in je blo to to...drgac pa avto nonstop garaziran...itak vem da mi noben nebo vrjel da ma res samo nekaj cez 40k km itd., ampak jebi ga :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko jaz vem je 18, edino na onih specialnih partijih ko so bli zaj, toti after matura party pa to je blo 18.. nevem, me ni nikoli zanimalo haha :D Aja, onega sm vprašal pa je reku da ne dela več, je blo mnda neki narobe... to je to hehe

Isto bownling u tušu je vedno 18 omejitev.. tam se že tui poznamo :D

Jebemti kam gre svet :D Ma nič se bo že neki zrihtalo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta avto v 14 letih se snega ni vido ves, saj samo zato se gre :D pac dedek pa babica sta sla 1x na leto na morje in je blo to to...drgac pa avto nonstop garaziran...itak vem da mi noben nebo vrjel da ma res samo nekaj cez 40k km itd., ampak jebi ga :)

ti verjamem, mam tudi jaz od dedka avto, pred dvemi leti ko sem ga dobil je mel 14k km, pa je 2001 letnik, zdaj jih ima pa 40

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj je pa lansklet trugo kupu, pa se še zdej ni nč z njo pelov. Kdo kupi? V12, biturbo, 661KM, 1001Nm, 7 stopenjski avtomatski menjalnik,... 2m pod zemljo v 0,3s.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoč kdo ve koliko je omejitev v escapu torej v celju ? :D Mislim ali je od 16 naprej ali od 18 ? :D Pač tko informativno me zanima :D

Kolega je šel z 17 notri in ni bilo kakoh problemov. Vendar ti povem, da pojdi rajše drugam na party, ker to je res beznica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega je šel z 17 notri in ni bilo kakoh problemov. Vendar ti povem, da pojdi rajše drugam na party, ker to je res beznica.

Ma nehi no kaka beznica :D Vsak vikend je neki vživo...Vsak vikend je negdo znan ne pa drugod ko prije kdo 3x na leto pa se jim zdi nora diskoteka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega je šel z 17 notri in ni bilo kakoh problemov. Vendar ti povem, da pojdi rajše drugam na party, ker to je res beznica.

jaz pršo z 13 not brez problema :P

pa še na trenirke niso tak alergični kot v neptunu pa še nvm kje je on pajzl biu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pršo z 13 not brez problema :P

pa še na trenirke niso tak alergični kot v neptunu pa še nvm kje je on pajzl biu

a ti tudi v dihurjevi opravi hodiš po mestu zvečer (črna trenirka z belo črto in pol tube gela na betici :) ) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoč kdo ve koliko je omejitev v escapu torej v celju ? :D Mislim ali je od 16 naprej ali od 18 ? :D Pač tko informativno me zanima :D

tja prideš ponavadi brez problema notr, v bowling pa res edin če poznaš kirga..

Escape je edino kaj je pametnega f Celji :)

ti že veš ja :lol1:

Ma nehi no kaka beznica :D Vsak vikend je neki vživo...Vsak vikend je negdo znan ne pa drugod ko prije kdo 3x na leto pa se jim zdi nora diskoteka :D

ja vsaku subotu svira kaki poznati :lol:

a ti tudi v dihurjevi opravi hodiš po mestu zvečer (črna trenirka z belo črto in pol tube gela na betici :) ) ?

pa veš da ni edini :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si bil na onem after matura party al kaj je bil? To smo mi šli pizdo, pol ure smo tam bli, pol smo si neko družbo najdli pa zgasnali proti parku :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti tudi v dihurjevi opravi hodiš po mestu zvečer (črna trenirka z belo črto in pol tube gela na betici :) ) ?

ne. predvidevam da me maš za čefura.

a-a. temno plave ecko trenirke spuščene kolko gre, NY kapa pa xxxl pimp bunda(sj veš one pink mucke po celi jakni) :winkiss:

malo pretiravam ne da mi zameriš ;) drgač pa čist direktno, ne nism tak.

a maš ti kaj prot čefurom ha??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam js proti wannabe čefurjem.. tak da se srečata med vrati, se mu mal umakneš, pa bi se še on mogo čist mal pa bi šlo.. ne, on se v tebe zaleti.. pa mi reče: ka jeeee.. pa js: ka pa je pizda, obnaši se. Pol pa čuješ: sej boš vidu po pouku :worship: :worship: Vsa čast res..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam js proti wannabe čefurjem.. tak da se srečata med vrati, se mu mal umakneš, pa bi se še on mogo čist mal pa bi šlo.. ne, on se v tebe zaleti.. pa mi reče: ka jeeee.. pa js: ka pa je pizda, obnaši se. Pol pa čuješ: sej boš vidu po pouku :worship: :worship: Vsa čast res..

Se počutiš ogroženega v šoli? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol ti dam vedet da nisi edini :rolleyes:

upam da nea smatraš čefura kot čefura če je na ič :) (lahk ga smatraš če je na ičič sam na ič pa ne...)

ne da bi ti začel bit mr muskulo kot so eni k se jih zbere v klubu ene 5, če ni placa kuj na dancefloor pa neeee da se nebi kje maknili ko češ it mimo, morš kuj okol it pa ne v njih gledat da ti kje ne zatežijo :)

a boš tak ko boš mistr muskulo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se počutiš ogroženega v šoli? :D

Nič se ne pučutim ogroženega ker toti so same pičke edino frka je ker pol majo pa večjo klapo za sabo pol pa je sranje :D Tak da smo že šibal tudi haha :D Ampak se vse porihta.. js nimam nobenih problemov. Ampak se pa dostkrat tak vidi, ko kdo tak napolno šprinta tam, 20metrov zadi pa 10 folka haha :D

Js nism nikol drgač tak mel, samo če so kakemu kolego oz znancu težili za đabe smo se umešal.. ker je res treba red nardit, to mislijo da so bog i batina. Pa tam letajo z metuljčki, teleskopskimi, bokserji.. vem pa tudi za par z pištolcami.. pa dostkrat čuješ če ne gre z roko gre pa z pištolo.. tak da včasih je res pametno da smo spizdiš :D

Aja, daleč od tega da bi po priimkih gledal.. čefurja označim glede na obnašanje :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol ti dam vedet da nisi edini :rolleyes:

upam da nea smatraš čefura kot čefura če je na ič :) (lahk ga smatraš če je na ičič sam na ič pa ne...)

ne da bi ti začel bit mr muskulo kot so eni k se jih zbere v klubu ene 5, če ni placa kuj na dancefloor pa neeee da se nebi kje maknili ko češ it mimo, morš kuj okol it pa ne v njih gledat da ti kje ne zatežijo :)

a boš tak ko boš mistr muskulo?

In potem takem smatraš ti da so vsi tako imenovani čefurji taki?

Popravljeno . Popravil Jasko15
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!