Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ne. eni so še hujši.

No naj ti potem čestitam ker uradno nisem srečal večjega bedaka...Torej sam sem bosanc in mi to res gre na živce da mečeš vse v isti koš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč sekirat :)

Ma sej se nič ne sekiram samo pač verjetno bi ga js kr spustil na plesišče ker ponavadi tak al tak ne plešem :D Newm pač moje mnenje je da kot niso vsi slovenci isti tako tudi niso bosanci...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa vidiš tam, one 15,16 let stare, z nekimi BMW-ji se đirat.. ti je tak vse jasno :)

uni za sql so najjači ko se prpele z kakim sfukanim avtom pa kak woofer notr pol pa nažiga musko tam :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

narobe si me razumel.

jaz ločim zlo dobro med priseljenci pa čefuri :)

isto kot med ciganami pa romi al ok to ni zaj glih baš primerjava. drgač jaz sem tudi na ič pa se ne smatram za čefura...

NE MEČEM VSE V ISTI KOŠ!

sj so eni čefurji še hujši, so še hujši od tahujših, so pa mal manj hudi sam hudi so pa vse1.

evo ti zdj primerjava:

rom=tist na ič

čefur=tist na ič sam da je mal manj razvit v glavi, vglavnem poosebitev vseh znanih sočnih psovk

basta.

vzam čestitko plx nazaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

narobe si me razumel.

jaz ločim zlo dobro med priseljenci pa čefuri :)

isto kot med ciganami pa romi al ok to ni zaj glih baš primerjava. drgač jaz sem tudi na ič pa se ne smatram za čefura...

NE MEČEM VSE V ISTI KOŠ!

sj so eni čefurji še hujši, so še hujši od tahujših, so pa mal manj hudi sam hudi so pa vse1.

evo ti zdj primerjava:

rom=tist na ič

čefur=tist na ič sam da je mal manj razvit v glavi, vglavnem poosebitev vseh znanih sočnih psovk

basta.

vzam čestitko plx nazaj

Pač sej ne zamerim kaj samo ne razumem kaj misliš reči da ima čefur manj v glavi kot pa rom ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno... kaj te veš mogoče pa ti čefuri niso tak zabiti, mogoče se samo pretvarjajo...

kaj te veš... :whistle:

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uni za sql so najjači ko se prpele z kakim sfukanim avtom pa kak woofer notr pol pa nažiga musko tam :slap:

haah paglih zadnič sm vidu ene pred šolo v enem kliotu (itak zjeban do konca) zadi je mel pa take wooferje da je kr kuferam odpiral :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa zadnič je biu še en drug.. nwm točn kok mu je ime.. iz zreč vem da je :whistle:

haah paglih zadnič sm vidu ene pred šolo v enem kliotu (itak zjeban do konca) zadi je mel pa take wooferje da je kr kuferam odpiral :slap:

ovi ja :D , so se kr šajbe na šoli tresle :P

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno... kaj te veš mogoče pa ti čefuri niso tak zabiti, mogoče se samo pretvarjajo...

kaj te veš... :whistle:

Ma ne zdi se mi vredno debatirati s tabo ker zgleda da maš sam s sabo probleme...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa zadnič je biu še en drug.. nwm točn kok mu je ime.. iz zreč vem da je :whistle:

ovi ja :D , so se kr šajbe na šoli tresle :P

Alo, oni je mel 6kilowator RMS-a tak da sam respekt :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam je tak sam ene parkrat dau mal na glas.. pa potem čist natih nazaj.. drugač bi tak takoj škifi prletel zarat motenja miru :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nimam.

očitno ne štekaš.

z tvojega konteksta mi je nekak jasno da čefure preveč ne maraš.

zaj jih tu zagovarjaš.

zaj se že odloči...

daj oddahni si malo, premisli, pa pol piši.

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam je tak sam ene parkrat dau mal na glas.. pa potem čist natih nazaj.. drugač bi tak takoj škifi prletel zarat motenja miru :rolleyes:

v D štuko smo meli pouk, pa se je vse treslo.. cela šola dobesedno, ne sam šajbe. Pa je bil parkiran ene 50m od šole... res fajn je špilalo adijo pamet :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo, oni je mel 6kilowator RMS-a tak da sam respekt :worship:

btw, če ma 6k rmsa je to dost več dnara kot en pokvekan bmw.

in pomoje to sploh ni biu čefur.

alpa je biu čefur k tekmuje v SPL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nimam.

očitno ne štekaš.

z tvojega konteksta mi je nekak jasno da čefure preveč ne maraš.

zaj jih tu zagovarjaš.

zaj se že odloči...

daj oddahni si malo, premisli, pa pol piši.

Povej mi s kod si prebrav da jih ne maram...kot sem napisal sem sam bosanc in da nemoreš metati tiste ki so tebe napadli in mene v isti koš!!! V isti koš sem pa napisal ker si ti rekel da obstajajo tisti ki so kao hudi in samo še tisti ki so še hujši torej neke vmesne različice ni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej te naši priseljenci to so tut sami problemi, no sej ne rečem z vsemi sam z večino pa. Smo tut že 2x bežal enkrat so pršli z avtom pa hotl keš ker smo bli pač na samem enkrat mi je pa en hotu kolo ukradt sam sm spizdu :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btw, če ma 6k rmsa je to dost več dnara kot en pokvekan bmw.

in pomoje to sploh ni biu čefur.

alpa je biu čefur k tekmuje v SPL

Nism nikjer js napisal da je bil čefur.. js sm sam reko da je majstor :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v D štuko smo meli pouk, pa se je vse treslo.. cela šola dobesedno, ne sam šajbe. Pa je bil parkiran ene 50m od šole... res fajn je špilalo adijo pamet :D

ja tam pr stripiju je biu parkiran :whistle: js sm biu pa glih takrat tut tam zram ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!