Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ja sej mi smo tud koj vn šli hehe.. mislim da je mel zadnje zice cele zuni pa škatlo tako da ubije, pa panele je mel za sprednji sistem, mislim da je mel 3 šestnajstke v vsaki strani pa tak dalje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne. predvidevam da me maš za čefura.

a-a. temno plave ecko trenirke spuščene kolko gre, NY kapa pa xxxl pimp bunda(sj veš one pink mucke po celi jakni) :winkiss:

malo pretiravam ne da mi zameriš ;) drgač pa čist direktno, ne nism tak.

a maš ti kaj prot čefurom ha??

jop, čefurjev pa ciganov tut videt ne morm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej ti me še nis kapiral.

lol ne... pravim... jaz sem tud na ič, pa se nimam za čefura.

čefur: priseljenec iz bivše jugoslavije, ki se najeda slovenskih dobrot, navadno prestopnik in kljub dobrem znanju slovenskega jezika le-te ne uporablja, saj se mu zdi naša država podrejena in posledično seveda ohranja svoj jezik, materni jezik tiste države s katere pač prihaja.

da ti še interpretiram:

torej, če si prestopnik, se obnašaš egoistično, si samovšečen, imaš veliko željo po oblasti,( kljub temu, da si obiskoval vseh 9/8 razredov osnovne šole in lahko slovenski jezik (vsaj na pogovorni ravni) uporabljaš), nabijaš muziko z nekim wack sistemom z punimi odprimi okni neko muslimansko muziko........, etc. etc. etc. mislim da je zdaj že jasno ,

.......žalim slučaj, te smatram za čefura.

zj še povej... a bi res rad da odgovorim na tvoja vprašanja? :)

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej ti me še nis kapiral.

lol ne... pravim... jaz sem tud na ič, pa se nimam za čefura.

čefur: priseljenec iz bivše jugoslavije, ki se najeda slovenskih dobrot, navadno prestopnik in kljub dobrem znanju slovenskega jezika le-te ne uporablja, saj se mu zdi naša država podrejena in posledično seveda ohranja svoj jezik, materni jezik tiste države s katere pač prihaja.

da ti še interpretiram:

torej, če si prestopnik, se obnašaš egoistično, si samovšečen, imaš veliko željo po oblasti,( kljub temu, da si obiskoval vseh 9/8 razredov osnovne šole in lahko slovenski jezik (vsaj na pogovorni ravni) uporabljaš), nabijaš muziko z nekim wack sistemom z punimi odprimi okni neko muslimansko muziko........, etc. etc. etc. mislim da je zdaj že jasno ,

.......žalim slučaj, te smatram za čefura.

Ja sej te razumem... Pač prajim da ni vse tako zlato... Naprimer parkrat se je tudi zgodilo da je priš do mene slovenec in mi rekel ka je čefur bi rad tepen biv...Ampak vem da je zato kriv posameznik in ne cela slovenija..Pač zaklučmo z to debato pa gremo rajš kaj drugega debatirat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važn da je u žurnalu pisal da se tolpa v celju imenuje čefurji. Hahaha :D

mergim z eosom :lol1: pa playboy znakom

Ah kje model. Runner 180 pa pejmo dejmo :D

Alo, oni je mel 6kilowator RMS-a tak da sam respekt :worship:

Damn, inbox jih ma zdej baje 20kW.....pizda more to trgat v avtu :worship:

potem nimaš doma nobenga špegla? :P hec, da neboš kej resno vzeu :D

Ubou si ga :grim kocigan :whistle:

Popravljeno . Popravil AKG
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To more odfukat vse ja :worship: Js bom pri sebi kar se nizkih tonov tiče ostal pri 500W RMS-a, več mi je đabe, bom raje zvok kvalitetn naredo hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, bom probal v prihodnje se bol jasno izražat.

sj to je isto k k0ci pravi... da nemore vidt cigana.

jaz poznam enga cigana k če ga kje srečam vedno vztrajam da mu častim kako pijačo. tip skejt obvlada res v nulo, na bajku tui ni švoh, faca da večje ni, gnjavu nikol za brezveze nebi, ni nč vzvišan in se meni zdi ql.

in ja, če bi mu keri zatežil, kaki taki k ko vidi da je bol črn, takoj skoču v njega ker misli da je tak kot vsi drugi, bi ziher zravn stopu.

sem pa bil tui v berlinu k mam tam strica pa bratranca, pa sem spoznal res enga "pravega bosanca :D" in morem rečt da takega človeka še nisem vido... človk je star prek 40 v glavi pa še vedno 20 :) naspidiran, vedno veseu, nonstop kako tako vn butne da se morš smejat in tip je za moje pojme pravi car.

zaj pa res zaklučmo to :)

nejc pravš da ti je 500w zadost. men je tui blo kakih pou leta.. zaj sm prišel na 2.5kw in mi je zadost. ko pa dobim avto pa pod 2kw ne...

sam kaj se pa tiče 20kw pa je res đabe. pr 6kw še lahko nekak sediš v avtu pr 20kw pa sploh več ne dobiš sape tak da za poslušanje je đabe.

poleg tega se ne splača saj na vsaki kilovat pridobiš kolko.... 3db?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no, mislil sem cigana v pravem pomenu besede, čefurji pa itak vemo kdo so (sodimo jih po obnašanju in ne po narodnosti)

2,5kw ti je dost??? men je že 1kw preveč, da še kje pljučni kolaps dobim, ne hvala :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest že pri 3kw komej sapo lovim :)

se pa velik pozna al sediš zadej al spredej

ja sj stavm da pr 2kw tud ne dobiš sape če je avto ornk izoliran, pa ti fudne ene 25hZ...

en italian je se mi zdi z subom k ma peak deklariran na 1kw naredu 150db al celo več!!!

jaz z mojimi peak rečmo 3.5-4kw ne naredim nad 140 če ni avto izoleran etc. vsi drugi faktori k vplivajo pač na to..

mah risanke, nad 130 ne spravm četud je pravi amp...

@k0ci: ne se počutit nagovorjenega, nism tebe mislu. nasplošno pravim

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj stavm da pr 2kw tud ne dobiš sape če je avto ornk izoliran, pa ti fudne ene 25hZ...

en italian je se mi zdi z subom k ma peak deklariran na 1kw naredu 150db al celo več!!!

jaz z mojimi peak rečmo 3.5-4kw ne naredim nad 140 če ni avto izoleran etc. vsi drugi faktori k vplivajo pač na to..

kaj pa imaš to, cabrio al kaj.......jaz sem pri kolegu meril z termlabom ko sem mel not atomic apocalypse na SLA 1500, pa je blo naki malga čez 140dB na musko, če bi mel frekvence bi blo še več, pa nič izoliran avto, še sub ni bil prišraufan v kišto, je bil samo not dan, ker je bil z vrha not postavlen, je pa res da je mel čez 30kg :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejc pravš da ti je 500w zadost. men je tui blo kakih pou leta.. zaj sm prišel na 2.5kw in mi je zadost. ko pa dobim avto pa pod 2kw ne...

sam kaj se pa tiče 20kw pa je res đabe. pr 6kw še lahko nekak sediš v avtu pr 20kw pa sploh več ne dobiš sape tak da za poslušanje je đabe.

poleg tega se ne splača saj na vsaki kilovat pridobiš kolko.... 3db?

Ja dobr, sam inbox je diskač. In 20kW kokr nej bi mel kr poka. Da bi pa to mel v avtu se pa ne splača :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa imaš to, cabrio al kaj.......jaz sem pri kolegu meril z termlabom ko sem mel not atomic apocalypse na SLA 1500, pa je blo naki malga čez 140dB na musko, če bi mel frekvence bi blo še več, pa nič izoliran avto, še sub ni bil prišraufan v kišto, je bil samo not dan, ker je bil z vrha not postavlen, je pa res da je mel čez 30kg :blush:

nimam jaz še avta drgač, mam wufer v bajti, avto pa je dušu spustu tak da z db draga letos nebo 0.

odvisno tui kaki avto je, kakšna škatla.

recimo če bi moj sistem vrgli v kakega bmw limuzino 5 vratno nebi blo nekega efekta, kr mam bassreflex box.

če bi bla kompresija je to čist druga pesm, pa eni avti majo že tako resonančno frekvenco da še dodatno boosta onih par db, odvisno tui od voltaže mah odvisno je od vsega... res težko primerjat.

rečmo v najslabših pogojih okol 130v najbolših 150. sj boma z kolegom šla tekmovat letos najverjetneje pa pol povem kak se je kaj meter izkazu :P

do tacajt pa bojo wuferi špilali v moji sobici :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dobr, sam inbox je diskač. In 20kW kokr nej bi mel kr poka. Da bi pa to mel v avtu se pa ne splača :D

ja ok no 20 kw pa ni več špilika... med 5imi najglasnejšimi avti v slo je te to :worship: ...

domžale?:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to vem ja da je ful spremenjlivk tukaj kak bo rezultat ja

no tkole je blo:

kišta čist provizoriš narjena, sem mel sam na izposojo kak mesec...

post-9362-1226351334_thumb.jpg

...potem je blo tole...

post-9362-1226351394_thumb.jpg

...potem pa takole na koncu...

post-9362-1226351502_thumb.jpg

...potem sem vse skup prodal, zdaj mam pa neki tok d je, da ni čist samo piskanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!