Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

k0ci, maš kr lepo na zadnji sliki.. samo tak pri meni nebi prišlo v poštev, ker mi je prioriteta čimveč prostora v prtljažniku :) Se zmeri najde kej za notr dat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma je Ecsape beznica ravno zaradi priseljenih prebivalcev :D Aja pa, ko ste govorili o mergimu, kaj ga kdo pozna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo pobi, rabim vase mnenje o naslednjem "plakatu" ... mogo sm ga narest pr informatiki, neki cim bolj preprostega ...

Ka pravite?

post-14178-1226387677_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo pobi, rabim vase mnenje o naslednjem "plakatu" ... mogo sm ga narest pr informatiki, neki cim bolj preprostega ...

Ka pravite?

Ja men se zdi fajan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma je Ecsape beznica ravno zaradi priseljenih prebivalcev :D Aja pa, ko ste govorili o mergimu, kaj ga kdo pozna?

Nisem priseljen ampak me vseeno motijo taki prebivalci kot si ti. Pa naj bodo priseljeni ali ne. Sprejemajo sebe in sebi podobne, drugih pa ne. Je polno takih na obeh straneh. Zapomni pa si, da sŁovenija je na balkanu in DEJANSKO izviramo iz baŁkana in tega se ne da spremenit. Prej, ko se boste sprijaznili lažje boste spali. Tudi v očeh EU smo baŁkanci in še v marsičem. Če ne drugega v razmišljanju (poglej bogega impulza, kocija in sebe- da ne bo pomote je še mnogo drugih tu gor pa so raje tiho ali pa so samo zdaj bili tiho).

naziji rad vas imam :wub: :grrr :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez da ga vzdržujemo SMO in VEDNO BOMO balkan/balkanci

kot sem že rekel SPRIJAZNITE SE :)

grem v knjige grist, vi nizkotneži pa raje šimfajte čez druge :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem priseljen ampak me vseeno motijo taki prebivalci kot si ti. Pa naj bodo priseljeni ali ne. Sprejemajo sebe in sebi podobne, drugih pa ne. Je polno takih na obeh straneh. Zapomni pa si, da sŁovenija je na balkanu in DEJANSKO izviramo iz baŁkana in tega se ne da spremenit. Prej, ko se boste sprijaznili lažje boste spali. Tudi v očeh EU smo baŁkanci in še v marsičem. Če ne drugega v razmišljanju (poglej bogega impulza, kocija in sebe- da ne bo pomote je še mnogo drugih tu gor pa so raje tiho ali pa so samo zdaj bili tiho).

naziji rad vas imam :wub: :grrr :grrr :grrr

ampak ti si pa res eno govedo ej, a je zate mogoče to ql, ko pride čefur na trolo pa s svojo super duper nokio da vse hrešči navija tisto mačje cvilenje, da ja vsi slišijo da ima on telefon ki tok naglas špila to čefuriad :headbang: pa da se čez center fura z njegovo R1 (stari, faking R1 :kva1: ) po zadnjem, brez piskra na glav da so pokaže kak đek je on.......to je živalsko obnašanje, ponavadi se samci pred samicami postavljajo da so močni, ko je čas za gont se.......ta golazen želirana je pa ista, sam da to dela z telefoni in motorji pa nevemšečim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak ti si pa res eno govedo ej, a je zate mogoče to ql, ko pride čefur na trolo pa s svojo super duper nokio da vse hrešči navija tisto mačje cvilenje, da ja vsi slišijo da ima on telefon ki tok naglas špila to čefuriad :headbang: pa da se čez center fura z njegovo R1 (stari, faking R1 :kva1: ) po zadnjem, brez piskra na glav da so pokaže kak đek je on.......to je živalsko obnašanje, ponavadi se samci pred samicami postavljajo da so močni, ko je čas za gont se.......ta golazen želirana je pa ista, sam da to dela z telefoni in motorji pa nevemšečim

tkole bom reku.. nimam nč prot čefurjom k se normalno obnašajo in sprejemajo našo kulturo... ker tud js k grem na morje na jug oz. s fotrom službeno po balkanu ne govorim nč čez njih pa jim ne uničujem vsega povrst! sam uni k pa delajo to kar je koci opisou... une bi pa sam na vlak pa nazaj dol (pa še slovenske železnice bi ble v razcvetu, ker bi mel tok prometa... da bi lahk naredl hitre tire povsod)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisi pravilno povedu, tisto so le priseljenci, ti kar delajo to kar sem napisal so pa čefurji....sem že včeraj napisal da ljudi ne sodim po narodnosti ampak po obnašanju, seveda reesko tega ne vidi da je potem lahko pameten ko ura

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V največji možni meri ne jebem sistema, poveličujem balkan, se obnašam "balkansko", se trudim izogibati vsem pravilom, se z največjim veseljem in kolikor se le da norčujem iz slovenskih TIPKOTOV,...

Sem balkanec, čefur, kakorkoli že pač...

Pa kaj?!

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V največji možni meri ne jebem sistema, poveličujem balkan, se obnašam "balkansko", se trudim izogibati vsem pravilom, se z največjim veseljem in kolikor se le da norčujem iz slovenskih TIPKOTOV,...

Sem balkanec, čefur, kakorkoli že pač...

Pa kaj?!

res si caR :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V največji možni meri ne jebem sistema, poveličujem balkan, se obnašam "balkansko", se trudim izogibati vsem pravilom, se z največjim veseljem in kolikor se le da norčujem iz slovenskih TIPKOTOV,...

Sem balkanec, čefur, kakorkoli že pač...

Pa kaj?!

:lol1: poštudirane vas mam v nulo :worship: točno sem vedel da se bo pač nekdo od trojice nejko, reesko ali čamil oglasil da ne jebe sistema in da živi balkansko, kjer se ne spoštuje pravil :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res si caR :yes:

To vsi pravijo.

:lol1: poštudirane vas mam v nulo :worship: točno sem vedel da se bo pač nekdo od trojice nejko, reesko ali čamil oglasil da ne jebe sistema in da živi balkansko, kjer se ne spoštuje pravil :slap:

Še dobro, da si ti tako nepredvidljiv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem priseljen ampak me vseeno motijo taki prebivalci kot si ti. Pa naj bodo priseljeni ali ne. Sprejemajo sebe in sebi podobne, drugih pa ne. Je polno takih na obeh straneh. Zapomni pa si, da sŁovenija je na balkanu in DEJANSKO izviramo iz baŁkana in tega se ne da spremenit. Prej, ko se boste sprijaznili lažje boste spali. Tudi v očeh EU smo baŁkanci in še v marsičem. Če ne drugega v razmišljanju (poglej bogega impulza, kocija in sebe- da ne bo pomote je še mnogo drugih tu gor pa so raje tiho ali pa so samo zdaj bili tiho).

naziji rad vas imam :wub: :grrr :grrr :grrr

Sem se narobe izrazil. Problem je v tem, da sem imel v mislih priseljence, ki kar nekaj izzivajo. Bil v Escape-u in se zaleti v mene tip (ni bil čefur ampak oni drugi), ga samo pogledam in že je nakaj težil. In ker se nerad kregam sem se lepo obrnil in je bilo vredu. Vendar bi kdo drug, ki je malce vzkipljiv takoj napadel in bi dobil batine od 10+ ljudi za brezveze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisi pravilno povedu, tisto so le priseljenci, ti kar delajo to kar sem napisal so pa čefurji....sem že včeraj napisal da ljudi ne sodim po narodnosti ampak po obnašanju, seveda reesko tega ne vidi da je potem lahko pameten ko ura

k0ci pazi na besede

:lol1: poštudirane vas mam v nulo :worship: točno sem vedel da se bo pač nekdo od trojice nejko, reesko ali čamil oglasil da ne jebe sistema in da živi balkansko, kjer se ne spoštuje pravil :slap:

nikoli se nisem hvalil, da ne spoštujem pravil... sploh pa SMO VSI SKUPAJ BALKANCI in ne..ne zanima me kako se pišete itd.

DEJSTVO: Slovenija je BALKAN. In to velik.

bom dal tipičen primer...ko pride seljak v mesto se mu na 10kilometrov vidi da je kmet itd. kar pa ni nič narobe..samo pač ne more bit mestni fant, ker to ni...upam da ste razumeli kj semhotel povedati :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k0ci pazi na besede

zakaj že :hmm:

nikoli se nisem hvalil, da ne spoštujem pravil... sploh pa SMO VSI SKUPAJ BALKANCI in ne..ne zanima me kako se pišete itd.

DEJSTVO: Slovenija je BALKAN. In to velik.

bom dal tipičen primer...ko pride seljak v mesto se mu na 10kilometrov vidi da je kmet itd. kar pa ni nič narobe..samo pač ne more bit mestni fant, ker to ni...upam da ste razumeli kj semhotel povedati :)

sem ti prej napisal da me ne zanima od kod je kdo in kako se piše, sodim po obnašanju, kaj ti moram pobarvanko naredit da si boš vsaj malo zapomnil :slap:

a to ko nekoga označuješ s seljakom je pa v redu ne :headbang: če je seljak seljak, je pač čefur, čefur

in ja, slovenija je na balkanu, čisto zemljepisno gledano, vendar smo po razvitosti dežele pred ostalim balkanom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj že :hmm:

sem ti prej napisal da me ne zanima od kod je kdo in kako se piše, sodim po obnašanju, kaj ti moram pobarvanko naredit da si boš vsaj malo zapomnil :slap:

a to ko nekoga označuješ s seljakom je pa v redu ne :headbang: če je seljak seljak, je pač čefur, čefur

in ja, slovenija je na balkanu, čisto zemljepisno gledano, vendar smo po razvitosti dežele pred ostalim balkanom

muci daj pejd se ti raje učit svoj VSŠ štaufrski program meni pa razvitosti na družbeno-političnem področju :) zmenjeno?

pa še mimogrede...jaz sem doma na vasi in povem da sem seljak...nevem zakaj bi sebe žalil? (seljak nisem mislil kot žalitev)

še enkrat poudarjam: Slovenija je totalni balkan. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

muci daj pejd se ti raje učit svoj VSŠ štaufrski program meni pa razvitosti na družbeno-političnem področju :) zmenjeno?

pa še mimogrede...jaz sem doma na vasi in povem da sem seljak...nevem zakaj bi sebe žalil? (seljak nisem mislil kot žalitev)

še enkrat poudarjam: Slovenija je totalni balkan. :)

Se popolnoma strinjam, žal je res tako :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko da si hodil na bežigrad, ampak se ti ne vidi ker nimaš pojma :headbang: sploh pa če je tok fino dol, pa pojdi tja, samo ne vem zakaj toliko naših južnih bratov prihaja k nam.....vsi so neumni, le ti si pameten :lol1: malo se zamisli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko da si hodil na bežigrad, ampak se ti ne vidi ker nimaš pojma :headbang: sploh pa če je tok fino dol, pa pojdi tja, samo ne vem zakaj toliko naših južnih bratov prihaja k nam.....vsi so neumni, le ti si pameten :lol1: malo se zamisli

koci zakaj je pa potem slovenija šla v EU? zakaj pa mi hočmo tja kjer je standard boljši? Omejen si in to zelo. Vidm da te pa še vedno muči, da kljub temu da sem mlajši sem kilometre pred tabo.

komaj čakam da bo ratificirana lizbonska pogodba še s strani ircev, ker pol pa v eu pridejo use balkanske države in bomo mel družbo z BRATI balkanci :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povdarjaj ti to kje drugje.

slovenija pa v celoti NI v balkanu, ti morem sporočit, bogi stafuc.

pa ne mi zamert sj te mam jaz tud rad.

sj bo, sj bo :friend1:

fantje besede. ki jih pišem so iz ust strokovnjakov

vaša vaška mnenja pa lahko zadržite zase :worship:

ti me maš TUD rad? kje pa piše da mam jaz tebe? ne laskaj si preveč.. TIPKOTOV NE MARAM :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!