Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

koci zakaj je pa potem slovenija šla v EU? zakaj pa mi hočmo tja kjer je standard boljši? Omejen si in to zelo. Vidm da te pa še vedno muči, da kljub temu da sem mlajši sem kilometre pred tabo.

komaj čakam da bo ratificirana lizbonska pogodba še s strani ircev, ker pol pa v eu pridejo use balkanske države in bomo mel družbo z BRATI balkanci :OK:

zato ker smo hotli it, kaj misliš da nas je kdo vsilil noter :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje besede. ki jih pišem so iz ust strokovnjakov

vaša vaška mnenja pa lahko zadržite zase :worship:

ti me maš TUD rad? kje pa piše da mam jaz tebe? ne laskaj si preveč.. TIPKOTOV NE MARAM :)

:cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato ker smo hotli it, kaj misliš da nas je kdo vsilil noter :headbang:

misliš da so njih silili da grejo v slovenijo? verjamem, da če bi vedli da bodo naleteli na kocije bi raje ostali doma

sploh pa koci pozabljaš da je pol slovenije v argentini in drugih bolj razvitih državah kot smo mi :)

aja da ne pozabim...VELIKO uspešnih podjetjij služi mastne denarce prav v teh "balkanskih državah" kot so srbija, hrvaška, bosna itd :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misliš da so njih silili da grejo v slovenijo? verjamem, da če bi vedli da bodo naleteli na kocije bi raje ostali doma

sploh pa koci pozabljaš da je pol slovenije v argentini in drugih bolj razvitih državah kot smo mi :)

aja da ne pozabim...VELIKO uspešnih podjetjij služi mastne denarce prav v teh "balkanskih državah" kot so srbija, hrvaška, bosna itd :)

seveda čepa se jih da najbol napizdit kr jim je glava praznina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej tko bomo tole debato zaključili

ko bosta impulz pa koci znala vsaj približno slovensko govort pol bomo nadaljevali...do takrat pa primer zaključen

papa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda čepa se jih da najbol napizdit kr jim je glava praznina.

To da jim je glava prazna to ti je samo ata govoro pravljice da si lažje zaspav. Delajo namreč za mali dnar ker jim je to edini vir preživetja. Tudi oni morajo vzdrževati familijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo res.. čamif.. ti nemorš bit č od čefurja.. ker ne maraš bmw :D

hah

Imam pa rad Mercedes, saj to se tudi vozi? :P

res žalostno

Žalosten je tvoj tomos.

povdarjaj ti to kje drugje.

slovenija pa v celoti NI v balkanu, ti morem sporočit, bogi stafuc.

pa ne mi zamert sj te mam jaz tud rad.

sj bo, sj bo :friend1:

seveda ni v celoti V balkanu, če pa je NA balkanu, gre namreč za polotok... pizda ste revni vi tipkoti v slovenščini pa najbolj se igrate neke Slovence :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To da jim je glava prazna to ti je samo ata govoro pravljice da si lažje zaspav. Delajo namreč za mali dnar ker jim je to edini vir preživetja. Tudi oni morajo vzdrževati familijo.

Pusti ga Jasko, saj že na primerih takšnih stavkov, kot je napisal, se vidi, kdo ima prazno glavo. Tega intelektualec ne bi znal niti izgovorit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom prilepil najboljše besedilo rap pesmi, kar sem ga kadarkoli slišal pa se malo zamislite:

JOSE

Kaj je s tem svetom, da je tko razdeljen,

kao če nisi naš, pazi se, ker boš tepen.

Zakaj je važn iz kje si al pa kako se pišeš,

kao če nam to ni všeč je bolj da jo takoj pobrišeš.

Pejd domov, go home al pa še kej druzga loh slišš

od ljudi k misljo da so več vredni k ti.

K misljo da je ta svet njihov in se bojijo

vsega kar je tuje in zganjajo ksenofobijo.

Ljudje hočjo boljši lajf, zato se selijo,

tko je zmeri blo in tko zmeri bo. A še veš

kaj so skini nardil Belini, če mora on domov,

pokličmo tud vse Slovence k so v Argentini

in drgje, da se vrnejo pod Triglav, kjer Slovenci živimo,

vidš, tvoja logika je mimo.

A mislš da če enga udarš, da si kej dosegu,

glej, udarc se vrne in situacija se obrne.

A res ne vidš da je prav da sprejemaš vse ljudi

sam zato k so ljudje tko k ti.

Vsi se rodimo, vsi mamo želje upe, vsi

se bojimo, vsi mamo svoja veselja, vsi trpimo.

Zakaj živimo v sovraštvu medtem k čas leti mimo

in na koncu koncev vsi zgubimo.

Moja družba se ne deli na nšše in druge in jst

nazdravljam s prjatlji iz vseh republik bivše Juge.

Zapomn si, ni važn iz kje nekdo prhaja,

edina stvar k je važna, je kaj mu v glavi dogaja.

Od tega je odvisn al je out al je in, in to

misel bi rad zabil v tvojo glavo tko k klin.

Vem kaj govorim, tuki rojen tuki živim

tuki vzgojen, slovenske matere sin.

če hočeš stop z mano za besede iz teh stihov,

ker js bom stal za njimi dokler bom dihal.

REFREN

Tole gre od ljudi za ljudi - ne glede na to kje si, kaj si kdo si.

Tole gre od ljudi za ljudi - za vse ljudi.

MURAT

Preveč negativnosti povsod okol mene

k pogledam ljudi drug prot drugmu nastrojene

politična, verska in rasna nestrpnost

sovraštvo, hinavščina in zahrbtnost

preveč se nosjo, za najbolše se majo

izkažeš jim spoštovanje pa ti vrnt ga ne znajo

in drugi so taki k v obraz se ti smejijo

k pa obrneš jim hrbet že o teb govorijo

raznorazne laži sam da te potlačjo

fejst not v drek po zobeh te vlačjo

da bi sami izpadl boljši mogoče

a postaja jim tesno in v glavi vroče

sovražjo vse okol sebe a ne vejo zakaj

tok zabredejo ne morjo nazaj

kva sploh majo od tega da na tak način žvijo

razn to da ustvarjajo negativno energijo

za vse k so prpravleni da kej nardijo

kar smo zajebal so prpravleni da spremenijo

vsi delamo napake dejmo jih popravt

probimo to negativnost ustavt

REFREN

Tole gre od ljudi za ljudi - ne glede na to kje si, kaj si kdo si.

Tole gre od ljudi za ljudi - za vse ljudi.

TOMI

Ni treba bit slep in krvav, da ostaneš to kar si

Vem da bi rabu vse kar si njemu dal, pa tega ni.

Zakaj bi se kogarkol bal k drgačn se rodi

Lohk da bi zate roko u ogenj dal, a pol bi bil tih?

Ni treba bit slep in krvav,

Vem da bi rabu vse kar si njemu dal,

Zakaj bi se kogarkol bal

Lohk da bi zate roko u ogenj dal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo zdej bom js tut ubodu en 125 motor,pa mi dajte mal nasvtetov.želim si oz. mora biti 125 endura.ne mislim se zdej profesionalno ukvarjat s motokrosom zato ne rabim motorja z 40KM,porabo 20l in je treba bat menjat vsak teden.rabim nekaj za furat po cesti in makedamu ,ne nek 100% ofroad.zdej koker vem so 4T prešvoh(razen če obstaja kak močnejši).rad bi okrog 25 konjev,torej 2T.seveda cenovno ugodno sorazmerno majhna poraba,neprepogosti servisi.mogoče kakšna yamaha DT125,husqvarna wr/wre 125?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja u poštev pride sigurno yamaha DT, pa recimo aprilia ETX ( mal švohnej), s husquarno so pa pomojm že večji stroški, sam to je itak že bolj navita mašina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej tko bomo tole debato zaključili

ko bosta impulz pa koci znala vsaj približno slovensko govort pol bomo nadaljevali...do takrat pa primer zaključen

papa :)

ti povem da je dolenjsko narečje bližje slovenskemu knjižnemu jeziku kot žabarščina z ˝kva˝, ˝a veš˝, ˝grem dam˝ itd., tako da tukaj nimaš kaj govorit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn analiziraj kaj sem reko pa boš prišo do zanimivega zaključka.

jaz znam z svojo glavo razmišlat ne rabim ateka :)

ne trudi se, jaz bolj govorim o čefurjih, bolj risko in čamil o priseljencih in balkanu, pač dovolj žalostno da taki nebomrekelkaj hodijo okoli kot maturanti elitnih srednjih šol..............le kam gre ta svet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti povem da je dolenjsko narečje bližje slovenskemu knjižnemu jeziku kot žabarščina z ˝kva˝, ˝a veš˝, ˝grem dam˝ itd., tako da tukaj nimaš kaj govorit

nono koči

bom čefurje nate poklicov :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ni za prebrat da še vedno na nek način ločim med čefuri pa prseljenci katere sploh nimam za priseljence ampak za normalne državljane, sj se mi nekak ne zdi da gostujejo tu. slovenija je tolko moja kt tudi njihova.

nekak dobivam občutek da mi lih tisti k najbol jamrajo da jaz ne ločim pa nevem kake risanke, še tisti sami nevejo o čem govorijo kr sm to že v parih postih napisal, podal primer etc. :) pa pol meni začnejo da naj slovensko povem, ja kaj pa ko to nebo več zaleglo naj začnem risat........ ah neda se mi več

blame it on the grammar metoda zmaga ja...

upanje umre zadnje, jaz bom ga našu v tistih k še niso čist zgnilili pa naj bo rom, albanec, bosanc, al kdo kol drug.

čene druga pa bom se vsaj z tem tolažu da obvladate slovenščino...

pissssss

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nebi blo ta južnih v slo, pomoje slovenija propade, me prov zanima kok slovencev bi cele dneve kopal na živmu soncu pa ne vem kakšne pizdarije use delal za tok mal keša k ga dobijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti povem da je dolenjsko narečje bližje slovenskemu knjižnemu jeziku kot žabarščina z ˝kva˝, ˝a veš˝, ˝grem dam˝ itd., tako da tukaj nimaš kaj govorit

Dejansko je Trubar res osnoval "slovenščino" na osnovi dolenjske jezika z narečnimi posebnostmi iz osrednje slo. Hura za kocija :D

Kao če nisi nš pazi se ker boš tepen....pizda kok to drži ^^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nebi blo ta južnih v slo, pomoje slovenija propade, me prov zanima kok slovencev bi cele dneve kopal na živmu soncu pa ne vem kakšne pizdarije use delal za tok mal keša k ga dobijo...

to razumem in vsa čast takim ki to delajo :worship: še enkrat povem, čefurji so tisti, ki se tako obnašajo, in ne tisti ki se pišejo na ...ič, ...vič, ...čič, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti povem da je dolenjsko narečje bližje slovenskemu knjižnemu jeziku kot žabarščina z ˝kva˝, ˝a veš˝, ˝grem dam˝ itd., tako da tukaj nimaš kaj govorit

"a vejš", "grem damu" , "dej mi lajtr cvajčka" itd itd itd

mimogrede kocigan izviram iz dolenjske tako da poznam dolence in njihovo govorico in mislim da je ljubljanščina najbolj podobna slovenščini :)

sploh pa se mi ne da o tem...in koci ne govor o elitnih gimnazijah, da ne bom rekel o elitnih faksih .) , če ne morš prebolet, da si bil vedno zunaj teh ustanov :)

in tok da veš...vsi, ki izpolnjujejo pogoje za državljanstvo ga dobijo...pred ustavo, kot najvišjim pravnim aktom smo pa vsi državljani republike slovenije enakopravni :) in če smo pred ustavo enakopravni je mnenje nacističnih kocijev in raznih nedoraslih impulzev ničvredno :naughty:

ne da se mi več in naprošam, da se pač izogibate takih tem, če jim niste dorasli :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!