Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

A se je kdo od vs norcov dons pelu z mitotom od name proti drami v centru? Kdor kol že je kr na veliko se hotu pokazat kako mu leti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se je kdo od vs norcov dons pelu z mitotom od name proti drami v centru? Kdor kol že je kr na veliko se hotu pokazat kako mu leti.

barva...če si jo lahko zarad te ogromne hitrosti sploh prepoznou :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barva je bla taka od letnika 95 sm mislu če je biu un k jo je zadnjič kupu. Pelu se je pa proti aškerčevi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa se zaenkrat še vozim z Yamaho SR 125

Ej a veš kva me zanima? Kok teb kej stegne tale yamaha pa a maš kej navito al pa hujši auspuh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom kr tle prašu...

a je kdo s tle k se fura z rdečim mitotom pa rdečo čelado....vidu sm ga že večkrat na tržaški,lesno brdo, dobrova....pač po teh koncih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprememba plana,jaz ne grem iz mbja na motoboom....

Drugac pa ve kdo kje se dajo nabavt hupe za motor z drugacnim zvoko po moznosti s kako melodijo :D :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi drugač je en učeri z mitotom tišu proti tvoji šoli sam nevem kako se reče ta cesta ki gre proti aškerčevi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi drugač je en učeri z mitotom tišu proti tvoji šoli sam nevem kako se reče ta cesta ki gre proti aškerčevi?

a iz centra prot aškerčevi?....to je slovenska cesta

ma ja tega tipota sm zdej že full-krat vidu, pa mito je čist rdeč pa mal siv spodi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej MI možno da je to lenko iz bevk...k on ma rdečga mitota...pa še dost bliz naju je doma .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprememba plana,jaz ne grem iz mbja na motoboom....

Drugac pa ve kdo kje se dajo nabavt hupe za motor z drugacnim zvoko po moznosti s kako melodijo :D :?

Tole je sicer zanimivo ampak ni čist legalno .)

Registrirat se tega ne da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je sicer zanimivo ampak ni čist legalno .)

Registrirat se tega ne da...

pustiš originalno gor... pa stikalo da lahko preklaplaš med hupama .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej za na tehnicniga tak ni problema,tisto hupo tak ni tezko zamenjat.

Drugac pa ce ve keri kje se da kaj podobnega dobit naj napise al pa posle pm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo opozorit sm hotu da ne bo kdo ves vesel nabavljal hupe z najnovejšimi hiti pol ga pa na tehničnem vržejo...

BTW...če bi šli na motoboom v nedeljo bi se dal udeležit tut pri šoli varne vožnje..."v nedeljo 9.4.2006, od 15. do 19. ure pred trgovskim centrom Merkur Hudinja v Celju" :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo opozorit sm hotu da ne bo kdo ves vesel nabavljal hupe z najnovejšimi hiti pol ga pa na tehničnem vržejo...

BTW...če bi šli na motoboom v nedeljo bi se dal udeležit tut pri šoli varne vožnje..."v nedeljo 9.4.2006, od 15. do 19. ure pred trgovskim centrom Merkur Hudinja v Celju" :naughty:

Jah s cestakom morš bit pa že pou carja da lepo odpeleš poligon :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah s cestakom morš bit pa že pou carja da lepo odpeleš poligon :grim

ej Žiga... verjem da se s čoprjom težje pele .) Drugač pa velik folka brez problema na cestaku odvoz ceu poligon .)

v soboto ne grem na motoboom, ker se morm učit pa še vreme bo verjetno mal bl čudno, tko da mogoče tut jst v nedeljo letim gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej MI možno da je to lenko iz bevk...k on ma rdečga mitota...pa še dost bliz naju je doma .)

možno možno...a je na MS-u prjavlen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grčar vreme bo: lep sončen dan do 15 stopinj celzija tko da za vreme ni izgovora. Sam kr vidm k kr noben ne gre zdj če bi ns šlo tok kokr smo se najprej zmenil bi šou tud jst zdj da se ns bo pa 5 pelal pa ne hvala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možno možno...a je na MS-u prjavlen?

ne ni ga :D

aja tadej...jst nimam ne motorja ne izpita ne registracije...drugač bi šou verjem .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grčar vreme bo: lep sončen dan do 15 stopinj celzija tko da za vreme ni izgovora. Sam kr vidm k kr noben ne gre zdj če bi ns šlo tok kokr smo se najprej zmenil bi šou tud jst zdj da se ns bo pa 5 pelal pa ne hvala...

jst tut ne grem :cry: motor gre v pondelk šele na servis, v soboto pa mogoče letim v louisa po ketno + zobnike, k pride več kot 10k ceneje kot pa tle pr nas :blink: Pa če bom šou gor, bom še opremo kupu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!