Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

o dolenjskem narečju nimaš pojma, tako da ne rabiš tukaj pisat kako znaš....da te popravim: veš, grem domu, dej mi litr cvička, ... ne vem od kje tebi tisti A-ji

sploh pa ja imaš prav, z zagovorniki primitivizma se res nimam kaj menit zato sem tudi jaz over and out

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"a vejš", "grem damu" , "dej mi lajtr cvajčka" itd itd itd

mimogrede kocigan izviram iz dolenjske tako da poznam dolence in njihovo govorico in mislim da je ljubljanščina najbolj podobna slovenščini :)

sploh pa se mi ne da o tem...in koci ne govor o elitnih gimnazijah, da ne bom rekel o elitnih faksih .) , če ne morš prebolet, da si bil vedno zunaj teh ustanov :)

in tok da veš...vsi, ki izpolnjujejo pogoje za državljanstvo ga dobijo...pred ustavo, kot najvišjim pravnim aktom smo pa vsi državljani republike slovenije enakopravni :) in če smo pred ustavo enakopravni je mnenje nacističnih kocijev in raznih nedoraslih impulzev ničvredno :naughty:

ne da se mi več in naprošam, da se pač izogibate takih tem, če jim niste dorasli :winkiss:

lej meni ni treba nč pisat k si že vse napisu namest mene.

ti pozabljaš koga braniš, kdo je sploh napaden, kdo NI obravnavan na tak način kot si zasluži.

moje mnenje je pa tolko nepomembno kot tudi tvoje zato ne kikirikaj na vlko :)

Če se že tak silno trudiš pisati po slovensko predlagam, da si (tvojo) zgoraj napisano objavo še enkrat temeljito prebereš in jo očistiš vseh nepravilnosti. :winkiss:

ne morm se nazaj držat zravn tvojih komentarov ej, nedonošenček edn me zaj že z nacijem primerja... 2 leti si starejši pa misliš da si boga za jajca zgrabu, po eni strani "grizeš knjige" po drugi strani pa še vedno ne veš čitat tak da bi zravn uporablju pamet IN mi nebi trebalo pisati teh dveh čisto nepotrebnih postov,...

zadost si srau, čas je da nekdo potegne vodo.

ajde...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to razumem in vsa čast takim ki to delajo :worship: še enkrat povem, čefurji so tisti, ki se tako obnašajo, in ne tisti ki se pišejo na ...ič, ...vič, ...čič, ...

:worship: :worship: :worship:

"a vejš", "grem damu" , "dej mi lajtr cvajčka" itd itd itd

mimogrede kocigan izviram iz dolenjske tako da poznam dolence in njihovo govorico in mislim da je ljubljanščina najbolj podobna slovenščini :)

dobra dobra :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to razumem in vsa čast takim ki to delajo :worship: še enkrat povem, čefurji so tisti, ki se tako obnašajo, in ne tisti ki se pišejo na ...ič, ...vič, ...čič, ...

Priimki na "čič" so slovenski priimki ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimogrede kocigan izviram iz dolenjske tako da poznam dolence in njihovo govorico in mislim da je ljubljanščina najbolj podobna slovenščini :)

:nono: celjanščina ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BUTTON-FUCK_Racism.gif

Sam nimam nč proti nobenmo ki se je preseliv v Slo (pa naj bo hrvat, bosanc, makedonc, rus, španc, afričan pač kdorkoli že), dokler ne začnejo delat problemov (primer: šta radiš ti tu mali a, skidaj se da te ne vidimUUU, pićka ti materina) pač ti razni južnjaški postavljači mi grejo malo na živce, sej se jih izogibam, pa so taki kot so, dokler ne zacnejo prepira ;)

Navsezadnje so pa tut oni tisti ki se borijo proti skinheadom(neo-nacistom in podobnim smetem)

Pa lep dan naprej :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: a misliš kakega nemca :hmm: ti povem da so JTD motorji boljši od TDI-jev, pa samo podvozje in lego na cesti ima alfa taki, da ju lahko vikaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ke so moderatorji da tole zbrišejo use skupej?? ker je zadeva že zlo dolgočasna postala...

Sej že od začetka tole debato berem, ker mi je mal smešna, sploh, ko se tisti impulz javi pa začne šopirit :D

Drugače pa brisal debate ne bom, ker se bo potem najdel spet kakšen NejcZ, ki bo na ves glas jokal, da nima nikjer teme za nabijat, da si želi več svobode, da bo lahko sral, kjer njemu paše itd... Tko, da...ko bo debata prešla na osebno žaljenje/kreganje bomo pa ukrepal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ladja :OK: avtomatik :OK:

pred nakupom alfe sem gledal staro bmw 7..

10 let nazaj so nemci delali dobre avte.. zdaj pa so samo za šminko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: a misliš kakega nemca :hmm: ti povem da so JTD motorji boljši od TDI-jev, pa samo podvozje in lego na cesti ima alfa taki, da ju lahko vikaš

pusti take ko vozijo polote pa golfe, ker itak nebojo razumeli ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mnde ja.. Alfe se na daleč ognem.. sem za določene japonce in pa nemce seveda :) kukec, nekej brez avtomatskega menjalnika vzami :) Drugače ti avti so bombe, samo vseeno leta so leta.. res da rje ne najdeš pikice, vse je top top.. samo vseeno.. leta, čeprav ima ta audi 8-ka več opreme ko 3/4 današnjih avtov srednjega razreda z polno opremo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej že od začetka tole debato berem, ker mi je mal smešna, sploh, ko se tisti impulz javi pa začne šopirit :D

Drugače pa brisal debate ne bom, ker se bo potem najdel spet kakšen NejcZ, ki bo na ves glas jokal, da nima nikjer teme za nabijat, da si želi več svobode, da bo lahko sral, kjer njemu paše itd... Tko, da...ko bo debata prešla na osebno žaljenje/kreganje bomo pa ukrepal.

lahko začneš sankcionirat sebe loj edn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej že od začetka tole debato berem, ker mi je mal smešna, sploh, ko se tisti impulz javi pa začne šopirit :D

Drugače pa brisal debate ne bom, ker se bo potem najdel spet kakšen NejcZ, ki bo na ves glas jokal, da nima nikjer teme za nabijat, da si želi več svobode, da bo lahko sral, kjer njemu paše itd... Tko, da...ko bo debata prešla na osebno žaljenje/kreganje bomo pa ukrepal.

Kaj tebi spet ni jasno? Tema je za nabijanje, govori se o tistem kar pač trenutno pride komu na pamet, vidiš da je tu vse notri, ravnokar se avto prodaja.

Nebom kaj več napisal ker si občutljiv tak ko pička moja bivša, samo da se šopiriš nekaj, pizdi za brezveze, misliš da si car, bog i batina.. ugasn se ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mnde ja.. Alfe se na daleč ognem.. sem za določene japonce in pa nemce seveda :) kukec, nekej brez avtomatskega menjalnika vzami :) Drugače ti avti so bombe, samo vseeno leta so leta.. res da rje ne najdeš pikice, vse je top top.. samo vseeno.. leta, čeprav ima ta audi 8-ka več opreme ko 3/4 današnjih avtov srednjega razreda z polno opremo :)

avto je aluminjast.. tak da rje ne bo videl.. letnik je pa tut 2001 tak da sploh ni star... opreme ma pa res, ni da ni.. razn TV...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, sem mislil da je še starejši.. ti Audiji so bombe res. Kaj pa mašina, kolk je tole? Vem da se pelješ ko gospod, ti stari Audiji so najboljši avti kar jih je kdajkoli blo :) Tdi tiste 100-tke in stari modeli A6. Bombe prave :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ma prav. Samo sitnari nekaj u 3pm za đabe že skos odkar je moderator.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, sem mislil da je še starejši.. ti Audiji so bombe res. Kaj pa mašina, kolk je tole? Vem da se pelješ ko gospod, ti stari Audiji so najboljši avti kar jih je kdajkoli blo :) Tdi tiste 100-tke in stari modeli A6. Bombe prave :worship:

mašina 2.5 tdi quattro 150KM... do paga in nazaj.. hitrost na ac. 160-180 .. žre 7.5L/100km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!