Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Samo tolko? Skor ne verjamem da komaj tolko pri tej hitrosti :worship: Sej je poštena zadeva ne rečem, ampak jaz bi raje za ta denar kako leto novejšo 6-ko vzel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mašina 2.5 tdi quattro 150KM... do paga in nazaj.. hitrost na ac. 160-180 .. žre 7.5L/100km

Kejk si pa dav za njega če ni skrivnost? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@nejcZ a6 model c5 se mi ne dopade tak

@jasko15 nimam še tega avta.. razmišljam o menjavi.. zradi dobre ponudbe...

Popravljeno . Popravil kukec1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@nejcZ a6 model c5 se mi ne dopade tak

@jasko15 nimam še tega avta.. razmišljam o menjavi.. zradi dobre ponudbe...

Pač pazi pri takih avtonih... Naprimer prejšni teden je eni moji frendici urezala mašina na takem avdijo ker je mev enkrat več realnih kilometrov kot je pa pisalo:D Sicer avto je pa res imel vse še celo tv. Še zadaj ko si sedel si se počutil kot da sediš doma v kavču :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko začneš sankcionirat sebe loj edn

Še enkrat preberi moj zgornji post...Ko debata preide na osebno raven žaljenja so ukrepi :D

Kaj tebi spet ni jasno? Tema je za nabijanje, govori se o tistem kar pač trenutno pride komu na pamet, vidiš da je tu vse notri, ravnokar se avto prodaja.

Nebom kaj več napisal ker si občutljiv tak ko pička moja bivša, samo da se šopiriš nekaj, pizdi za brezveze, misliš da si car, bog i batina.. ugasn se ;)

Sedaj se zamisli, koliko si pismen? Očitno jebenega posta neznaš prebrati?

Sej ma prav. Samo sitnari nekaj u 3pm za đabe že skos odkar je moderator.

Hihihihihihi, dej že potegn to surlo iz zemle no

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat preberi moj zgornji post...Ko debata preide na osebno raven žaljenja so ukrepi :D

Sedaj se zamisli, koliko si pismen? Očitno jebenega posta neznaš prebrati?

Hihihihihihi, dej že potegn to surlo iz zemle no

Pravim da si kreten, tisti post gor ali dol. Kreten.

Nejc kdo ma zj glavobole?

Ej a te kej mozolji bolijo :worship: :worship:

Kaj se pa ti mulc usajaš? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale tema ni več to kar je bla, polno neke nove gamadi je na forumu, ni več dobrih starih dvobojev, ko so padale konkretne izjavce, zaj še samo neka nabijanja nedojebanih najstnikov, našega tipkota kocija smo pa itak navajeni že....

@impulz: se ti zavedaš da imaš nick po najboljem čefurskem diskaču v mariboru, prahvat ćefur :OK:

ladja :OK: avtomatik :OK:

pred nakupom alfe sem gledal staro bmw 7..

10 let nazaj so nemci delali dobre avte.. zdaj pa so samo za šminko...

to je to, to so avti, do letnika 98 so se delale konkretne mašine, ne pa to kaj je danes neki eco koji kurac standardi ki popijejo par kaplic benza... pravi avto more bit glasn, more bit mafijski voz, pa more pit benza enormne količine... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Član od: 13.10.2008

Ti že veš..

NejcZ a zj si car k si ksne pol leta starej od mene, maximalno let? doh

tale SuiGeneris636 je že en cajt član tle gor, samo je tak težak kot NejcZ in so ga že tolkkrat dol vrgl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale SuiGeneris636 je že en cajt član tle gor, samo je tak težak kot NejcZ in so ga že tolkkrat dol vrgl

on pa ne, to, da je velikokrat banan smo krivi izključno in le moderatorji, on je vedno priden in ne dela pizdarij :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je to, to so avti, do letnika 98 so se delale konkretne mašine, ne pa to kaj je danes neki eco koji kurac standardi ki popijejo par kaplic benza... pravi avto more bit glasn, more bit mafijski voz, pa more pit benza enormne količine... :OK:

če bi vsi tako razmišljali, kaj bi ostalo od našega planeta...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi vsi tako razmišljali, kaj bi ostalo od našega planeta...?

ooo ekologi :D

prasci, pogrešam 500 2T MotoGP... jebem vam vsem tote neke standarde, vse, kar je zabavno, onesnažuje pa konec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo ekologi :D

prasci, pogrešam 500 2T MotoGP... jebem vam vsem tote neke standarde, vse, kar je zabavno, onesnažuje pa konec.

ja nažalost :trance_33_sleep: ampak sej motorja vrjetn ne uporablaš vsaki dan ... pr avtu se bl splača met nizko porabo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nažalost :trance_33_sleep: ampak sej motorja vrjetn ne uporablaš vsaki dan ... pr avtu se bl splača met nizko porabo

eh to sploh ni važno kaj se splača kaj pa ne, totih par deset let kaj se živi je treba izkoristit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej fantje a kdo ve kako se reče še drugače odmični gredi? ker nevem al je nokAvela al pa nokOvela, ker mi samo ta črka še manjka v križanki :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej fantje a kdo ve kako se reče še drugače odmični gredi? ker nevem al je nokAvela al pa nokOvela, ker mi samo ta črka še manjka v križanki :unsure:

jest bi reku da nobena od teh... nokNvela bi bla varjetn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!