Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

finača :D matematka 3, fiska 3.. :worship: :worship:

zaj pa v fitnes današnje 3 kebabe v mišice predelat :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol še na makedamu nis probal :worship:

jaz sem samo dvomim da bom še kdaj dobu prložnost da to delam z majkinim avtom... da ne nasedem še enkrat pr obračanju O:-)

prednji pogon je biu kriv!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn je dans res, čudaaaa snega pr nas :evilgrin:

Pa tak štojijo murjaki z Škodo, pa se še druga dva z nekim đipom prpeleta, odpere šajbo pa čuješ: ejj, peta vidva po puheca, pa gremo gor :D :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr nas tui začel it, sam ni nix major :)

smo mislili z kolegi it danes na pohorje pa so še vedno smučišča zaprta :(

popravek: zgleda da so jih danes par odprli.

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr nas tui začel it, sam ni nix major :)

smo mislili z kolegi it danes na pohorje pa so še vedno smučišča zaprta :(

popravek: zgleda da so jih danes par odprli.

bil jaz danes na arehu.. 3 proge odprte... malo gužve, ampak za prvič je blo več kot odlično...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da bo ta tedn še kaj snega padlo pa da zalaufajo mašine na stadionu :rolleyes:

am. sam povem: če ma kdo rezervirano na rogli oz zrečah kak apartma, sobo, kajkol, pa če bo skenslu se priporočam!!

24.12-03.1> v tem cajtu

včeraj je še bil plac v zrečah, zaj pa že celo tam vse polno :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je res jeba s temi placi, sploh ukol novga leta pa novoletnih počitnc :headbang: Povsod kamor kličeš use zaseden al pa rezervirano že od poletja naprej :BUA: Zgleda bo treba privat žurko narest hehe O:-)

P.S če kdo ve za kakšn apartma na Gorenskem, da je prost kadarkol med počitncam al pa še bolše za nov let... PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa to.. veze in poznanstva.. mi mamo zastonj karte, zastonj plac, vse.. :) čez cele počitnce :) Plus bazen in savna v termah :grim Pa še izposoja smuč če je treba..

Drugač pa take rezervacije se avgsta delajo veš.. :) Zdej ne verjamem da boš kaj dobo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa to.. veze in poznanstva.. mi mamo zastonj karte, zastonj plac, vse.. :) čez cele počitnce :) Plus bazen in savna v termah :grim Pa še izposoja smuč če je treba..

Drugač pa take rezervacije se avgsta delajo veš.. :) Zdej ne verjamem da boš kaj dobo.

Ma dej mi kej zrihti človk,

al se pa ne hval s tem :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa to.. veze in poznanstva.. mi mamo zastonj karte, zastonj plac, vse.. :) čez cele počitnce :) Plus bazen in savna v termah :grim Pa še izposoja smuč če je treba..

Drugač pa take rezervacije se avgsta delajo veš.. :) Zdej ne verjamem da boš kaj dobo.

Matr kje ti nimaš vez.

Drugač za u tujino morš pa ponavad rezervirat ze kar en let vnaprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prov pride ja haha :D

Ma ne, tak ko sm reku, mal smešno je zdle kej iskat ker ni šans da dobiš, razn če maš neverjetno srečo. Apartmaji, hoteli, nevemka vse, lovske koče itd itd, to je ponavad že najmanj 2 mesca prej vse polno...

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo slučajno ve kje prodajajo (kak link mogoče) ohišja za zunanje diske, ki imajo vgrajen avdio in video predvajalnik, tako da recimo samo na AUX povežeš s stolpom ali pa z video kablom na TV pa špila direkt z diska, enkrat sem že nekje nekaj našel sam ne vem več kje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prov pride ja haha :D

Ma ne, tak ko sm reku, mal smešno je zdle kej iskat ker ni šans da dobiš, razn če maš neverjetno srečo. Apartmaji, hoteli, nevemka vse, lovske koče itd itd, to je ponavad že najmanj 2 mesca prej vse polno...

nigga mi2 bi se lahko nekaj zmenla ;)

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo slučajno ve kje prodajajo (kak link mogoče) ohišja za zunanje diske, ki imajo vgrajen avdio in video predvajalnik, tako da recimo samo na AUX povežeš s stolpom ali pa z video kablom na TV pa špila direkt z diska, enkrat sem že nekje nekaj našel sam ne vem več kje

http://www.mobilna-oprema.si/detail.php?pa...mp;koda=USB2061

http://www.mobilna-oprema.si/detail.php?pa...mp;koda=USB2068

http://www.mobilna-oprema.si/detail.php?pa...mp;koda=USB2049

http://www.mobilna-oprema.si/detail.php?pa...mp;koda=USB2032

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!