Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

đeri, glej in se čudi :winkiss: BREJKERJEV PROJEKT

no povej kje ti nisi šparal rske, na dunajski :hmm: moj mito je pa naredil ene 1000km na mobiju, tam pa ne gre pod 9k rpm

moja rska niti čez centr ni padla pod 9000rpm... kaj šele drugje :D

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eto koči trup moje rakete :)

post-10875-1228411295_thumb.jpg

ostali deli še pridejo... vrjamš zdej da bom raketo za na mars naredu?

ja in, še vedno nisi mehanik ampak modelar, pa tega sploh ni težko naredit, eno cev za sekret vzameš, iz stirodurja narediš stožec za kapo, ga zlaminiraš s poliestrsko smolo, motor moraš tak kupit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja rska niti čez centr ni padla pod 9000rpm... kaj šele drugje :D

saj bi ti verjel, ko ne bi bilo vsakih 50m semaforja, od enega do drugega pa verjamem da je šlo na polno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in, še vedno nisi mehanik ampak modelar, pa tega sploh ni težko naredit, eno cev za sekret vzameš, iz stirodurja narediš stožec za kapo, ga zlaminiraš s poliestrsko smolo, motor moraš tak kupit

pa dobr isto ti je sranje...

drgač pa brejkerjev projekt je zanimiv, ampak mislm da skoraj ni človeka ki bi s tolko malo izobrazbe kj tazga skupej spravu

drgač pa upam koči da prideš 12.12. v rola da se spoznamo končno jebemti :D tebe skor nben ne pozna :D pa ne zahinavt spet... ti brejker pa tud prid da kako pivo spijemo :beer2: :beer2: :beer2: fajn bodte pičim zdej na šiht :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono: Ne,ne,ne :nono: Kaj boš v Boloniji?!Sej ne boš kaj novega vidu.Če greš pa z njim na pijačo pa te bo sigurno poučil kako se pelje motor,kako se ga popravi,naštela,sploh veš kako so drage take inštrukcije?Sploh od tako sposobnega mehanika in šoferja v eni osebi. :whistle: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono: Ne,ne,ne :nono: Kaj boš v Boloniji?!Sej ne boš kaj novega vidu.Če greš pa z njim na pijačo pa te bo sigurno poučil kako se pelje motor,kako se ga popravi,naštela,sploh veš kako so drage take inštrukcije?Sploh od tako sposobnega mehanika in šoferja v eni osebi. :whistle: :lol1:

Ne se zajebavat ker boš mel težave z problemi.. bo stroja nate poslal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: bo po ravnini skozi center letu skozi nad 9000obratov samo,da bo ravno!Sam do mene ma kr nekaj ovinkov tako,da me ne skrbi :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: bo po ravnini skozi center letu skozi nad 9000obratov samo,da bo ravno!Sam do mene ma kr nekaj ovinkov tako,da me ne skrbi :kva2:

a bejž no bejž tok jih pa spet ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: bo po ravnini skozi center letu skozi nad 9000obratov samo,da bo ravno!Sam do mene ma kr nekaj ovinkov tako,da me ne skrbi :kva2:

mene bi pa...

>>

stroj že bere :krneki: drugač mi nismo mehaniki, mi smo piloti :blush:

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eto koči trup moje rakete :)

post-10875-1228411295_thumb.jpg

ostali deli še pridejo... vrjamš zdej da bom raketo za na mars naredu?

HAHAHAHA tole je od snemalne naprave pri TD, sem dobil 10ko za tele risbice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Đery, da te že dele pojem: evo rakete :whistle: (300m višine)

Nažiganje čez mestne registralke se mi pa zdi neumnost. A ni bolš nek sred enih rovt, ko nobenga ni da bi te gledal in si sam na motorji

-ti in ovinki :worship:

Projekt bo bo :winkiss: v to sem prepričan 1000000% :rolleyes: Scena je, da se je oče lotil restavriranja ene stare vespe in ma v delavnci 2gaštela, pouhn enih delov, krom delov,... + da sta v ISTI garaži še moja RSka in bratova DTjka_tko, da sploh ni placa, da bi lahko nadeljeval z delom. Đery sej risbo si lepo narisal, kapo dol. (ko bi ti videl kakšne načrte smo mogl mi na lesarski tenični risat :slap: ) v avtoCADU pa itq brez veze izgubljat besede :lol1: Na šihtu konstruiram, režem na laserskem CNCju in sestavljam modelčke (vse avtoCAD :grim )

Čaki, da začnem izdelovati oba tanka iz karbona takrat boš šele dobro :eek: Normalno, da menaš ploščice večkrat kot menjaš bat. Drgač zihr ne furaš tko kukr bi mogu :OK: Nisi razlikvou menjalnika od ferga? Pol je bla ista scena kukr: k me je en uprašu kaj je vario? :P

Fanta hvala, da sta se potegnla zame ko me ni blo :OK:

post-20043-1228421948_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Brejker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Đery, da te že dele pojem: evo rakete :whistle: (300m višine)

Nažiganje čez mestne registralke se mi pa zdi neumnost. A ni bolš nek sred enih rovt, ko nobenga ni da bi te gledal in si sam na motorji

-ti in ovinki :worship:

Projekt bo bo :winkiss: v to sem prepričan 1000000% :rolleyes: Scena je, da se je oče lotil restavriranja ene stare vespe in ma v delavnci 2gaštela, pouhn enih delov, krom delov,... + da sta v ISTI garaži še moja RSka in bratova DTjka_tko, da sploh ni placa, da bi lahko nadeljeval z delom. Đery sej risbo si lepo narisal, kapo dol. (ko bi ti videl kakšne načrte smo mogl mi na lesarski tenični risat :slap: ) v avtoCADU pa itq brez veze izgubljat besede :lol1: Na šihtu konstruiram, režem na laserskem CNCju in sestavljam modelčke (vse avtoCAD :grim )

Čaki, da začnem izdelovati oba tanka iz karbona takrat boš šele dobro :eek: Normalno, da menaš ploščice večkrat kot menjaš bat. Drgač zihr ne furaš tko kukr bi mogu :OK: Nisi razlikvou menjalnika od ferga? Pol je bla ista scena kukr: k me je en uprašu kaj je vario? :P

Fanta hvala, da sta se potegnla zame ko me ni blo :OK:

No še en modelar. A si pol ti napopov tisto aprilio na Modelarjih.com?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej mam še isti nick :whistle: jest sm jo ja :rolleyes: Ostali kažejo, da majo nove projektorje, drugi nove hišne lubljenčke, jest sm pa itq razred zase(na obeh forumih) in sm prlepu motorčk :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stroj že bere :krneki: drugač mi nismo mehaniki, mi smo piloti :blush:

Sej kokr ti peleš bi člowk že skor mislu da f-22 dela nizki prelet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi prišel ja, če ne bi šel 13. zgodaj zjutraj v bolonjo na motor show

pa si spet zahinavu :glare: eh ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brejkr ne morm verjet ... tak mehanik, modelar, tehnik vse v enem, pol pa napišeš, da se ti je zdel da ima rsv jka nekaj malo obratov, pa da bi luči ukrivil da bi gor svetile... ne morš verjamt :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde mularija nova pridte v roll bar naslednji petek, da se ne bomo tko grdo gledal, ker ste pomojem čist normalni, sam po forumu ste brihtni ko sto mater ...

Če ne boste spet vsi zahinavli kot koči :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi jih ukrivil je bila tvoja ideja :closedeyes: Sej jih ma...

Ne pijem kej preveč rad...rajš kkšno doma vzgojeno skadim :naughty:

Drug 5k sm v dolomitih-bordam...

Lahkooo noooč useem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde mularija nova pridte v roll bar naslednji petek, da se ne bomo tko grdo gledal, ker ste pomojem čist normalni, sam po forumu ste brihtni ko sto mater ...

Če ne boste spet vsi zahinavli kot koči :glare:

V petek boš verjetno edini motosvetovec tam :D Zabava je v soboto, 13.12.2008 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!