Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Sem si dal naredit par predracunov za posteni komp, ki bo uporaben za autocad in tud za kaksen spil.

Med 940 pa 1200€ :krneki:

Frend si je kupil notebooka za 850e acer 16".Pa mu delajo nove igrice na ful.Tud z autocad ni blema.Ne moreš verjet! 2.0duo core,512rama grafika,3gb ram.je njegov cimer jezen ker je kišto kupo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frend si je kupil notebooka za 850e acer 16".Pa mu delajo nove igrice na ful.Tud z autocad ni blema.Ne moreš verjet! 2.0duo core,512rama grafika,3gb ram.je njegov cimer jezen ker je kišto kupo :whistle:

ja, v to sploh ne dvomim, ampak vrjemi, da je velika razlika med tem, kaj v autocadu delas v soli in v tem, kaj se z autocadom dela v sluzbi. To so tako ogromni fajli, da rabi komp prvo pol ure da jih sploh odpre oz. zadnje case so jih zaceli rezat na vec malih, da sploh zadeva lahko deluje tekoce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, v to sploh ne dvomim, ampak vrjemi, da je velika razlika med tem, kaj v autocadu delas v soli in v tem, kaj se z autocadom dela v sluzbi. To so tako ogromni fajli, da rabi komp prvo pol ure da jih sploh odpre oz. zadnje case so jih zaceli rezat na vec malih, da sploh zadeva lahko deluje tekoce.

To kar je več kot par giga prvo daj 2 diska v RAID 0, boš z tem več naredil kot z nevemkoliko rama :) Js mam dvakrat 500giga v RAID 0 in se precej precej pozna.. :) Več o RAID pa preberi tukaj:

http://en.wikipedia.org/wiki/Standard_RAID_levels

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi jih ukrivil je bila tvoja ideja :closedeyes: Sej jih ma...

Ne pijem kej preveč rad...rajš kkšno doma vzgojeno skadim :naughty:

Drug 5k sm v dolomitih-bordam...

Lahkooo noooč useem :D

pol pa travco prnesi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: spet si faking mim ruknu... se vidi da se nismo skupej nikol peljal... vsak ko me pozna ve da nism rske NIKOLI šparal... če si pa ti tvojga mitota 321,34443km/h gnal po avtobanu 20min da je pol ribnu si pa tud R .

za rs-ko ne vem če si jo šparal vem pa da ninjo šparaš, vsaj tam čez besnico si jo na začetku sezone, za tista tvoja pospševenaja od doma do mc donalca za kar jo uporabljaš pa ni niti omembe vredno

pa dobr isto ti je sranje...

drgač pa brejkerjev projekt je zanimiv, ampak mislm da skoraj ni človeka ki bi s tolko malo izobrazbe kj tazga skupej spravu

drgač pa upam koči da prideš 12.12. v rola da se spoznamo končno jebemti :D tebe skor nben ne pozna :D pa ne zahinavt spet... ti brejker pa tud prid da kako pivo spijemo :beer2: :beer2: :beer2: fajn bodte pičim zdej na šiht :D

koči se skriva, čist vsako leto ga ni na motosvetovo čago...zakaj le...hmm :D , tud peljat se ni upal niti enkrat z nami letos, pa ko je tak nabijal kak hud rejser je pa se s tistimi posnetki iz mobikroga tolko kurčil...

stroj že bere :krneki: drugač mi nismo mehaniki, mi smo piloti :blush:

to je res, samo da bom pa motor vozo na servis da mi ketno zašpanajo in podobne bedarije je pa tud malo smešno...če znaš vozit in razbit motor, si ga morš znat tud sam porihtat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lani ne vem zakaj nisem prišel, letos ziher spet ne bom ker bom v bolonji, glede vožnje sem ti pa že povedal, maja 2009 bodi na slovenskem dnevu na grobniku pa se boš tam lahko pokazal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lani ne vem zakaj nisem prišel, letos ziher spet ne bom ker bom v bolonji, glede vožnje sem ti pa že povedal, maja 2009 bodi na slovenskem dnevu na grobniku pa se boš tam lahko pokazal ;)

ja ja tak si lani govoro kak se bomo šli kaj pelat skup poleti ko dobiš 25 kw pol pa nič, maja 2009 bom pa jaz že na krosu, tak da se na cestakih spet vidimo leta 2010, takrat ko bom če bo vse po sreči na 1000ccm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons me je Ninja prvič poškodvala: z auspuhom me je urezala :rolleyes:

kaj si se tak v njo zaljubo da si jo od zadi natepaval v ror da te je vrezala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si se tak v njo zaljubo da si jo od zadi natepaval v ror da te je vrezala

S cunjo sm jo od uzadi pucov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj si pa ti ne boš pol kr kawasaki kombinezon kupo,če bi rad mel iste barve.Ne pa berik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj si pa ti ne boš pol kr kawasaki kombinezon kupo,če bi rad mel iste barve.Ne pa berik

Najbrž si bom kupu Alpinestars RC-1 dvodelca, ker sm ga že probov pa se mi prilega odlično. Je kar drag tko da bom zanga zaslužu dost šele nekje augusta, do takrt se bom pa bl pazu (25kW blokada bo 100% notr)

RC-1%202PC%20SUIT%20GREEN.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž si bom kupu Alpinestars RC-1 dvodelca, ker sm ga že probov pa se mi prilega odlično. Je kar drag tko da bom zanga zaslužu dost šele nekje augusta, do takrt se bom pa bl pazu (25kW blokada bo 100% notr)

poglej na FC moto majo neke akcije.Lep,čeprav sam sem pristaš enodelnega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej na FC moto majo neke akcije.Lep,čeprav sam sem pristaš enodelnega

Poznam FC Moto ja, sem jim pisal če ponujajo kej popusta če kupm pr njih opremo v vrednosti 1250€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam FC Moto ja, sem jim pisal če ponujajo kej popusta če kupm pr njih opremo v vrednosti 1250€

iz tistih jajc (CH WSM) na 636 ?

kaksna je kaj razlika? Ker tudi sam mislim, da bom pri 18 presaltau na SS al pa mogoce kaksno res SUPER SUPER raketo med SMi ( SXV 550 )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za rs-ko ne vem če si jo šparal vem pa da ninjo šparaš, vsaj tam čez besnico si jo na začetku sezone, za tista tvoja pospševenaja od doma do mc donalca za kar jo uporabljaš pa ni niti omembe vredno

koči se skriva, čist vsako leto ga ni na motosvetovo čago...zakaj le...hmm :D , tud peljat se ni upal niti enkrat z nami letos, pa ko je tak nabijal kak hud rejser je pa se s tistimi posnetki iz mobikroga tolko kurčil...

to je res, samo da bom pa motor vozo na servis da mi ketno zašpanajo in podobne bedarije je pa tud malo smešno...če znaš vozit in razbit motor, si ga morš znat tud sam porihtat

tele tvoje objave so za bruhat... :SS mislm res, kod da se noben ne mara med sabo, da smo vsi na smrt skregani... mislm dej se malo umiri... dobri kolegi smo ti nas pa tok podjebavaš tle da je kr hudo... pa ne mi od teh mcdonaldsov ven metat, k dobr veš da je to vse v štosu mišljeno... veš kolkokrat sm bil na rakitni, pa kolkokrat sm šu čez besnco, pa raceland, bohinj, kranjska gora, tud do pule sm šou... Ti mi pa rečeš da ninjo šparam... :headbang: TI SI EN PREKLET DEBILN ŠTAJERSKI KMET :headbang: :headbang: :headbang:

iz tistih jajc (CH WSM) na 636 ?

kaksna je kaj razlika? Ker tudi sam mislim, da bom pri 18 presaltau na SS al pa mogoce kaksno res SUPER SUPER raketo med SMi ( SXV 550 )

mislm da boš kr zadovoljen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tele tvoje objave so za bruhat... :SS mislm res, kod da se noben ne mara med sabo, da smo vsi na smrt skregani... mislm dej se malo umiri... dobri kolegi smo ti nas pa tok podjebavaš tle da je kr hudo... pa ne mi od teh mcdonaldsov ven metat, k dobr veš da je to vse v štosu mišljeno... veš kolkokrat sm bil na rakitni, pa kolkokrat sm šu čez besnco, pa raceland, bohinj, kranjska gora, tud do pule sm šou... Ti mi pa rečeš da ninjo šparam... :headbang: TI SI EN PREKLET DEBILN ŠTAJERSKI KMET :headbang: :headbang: :headbang:

mislm da boš kr zadovoljen :D

Ti se lahko samo hvališ da si največkrat na svetu šel od doma do mcdonaldsa z ninjo, to pa je tudi vse. Tiste tvoje penzionistične furce izletne pa niso niti omembe vredne, ker še do maribora nisi mogel prit da bi se skup pelali. na racelandu kolko sem slišal še do kolena nisi mogo prit z motorjem. V Pulo si pa tak šel h kakim kolegom na obisk ko so bli v apartmaju da si se skopal pa napil pa najedo zastonj tipko tipični, ker bi šel še na drug konec sveta na đabe čago. pa ker jaz tebe ne žalim ti pa mene žališ, boš zdaj v opravičilo často vse runde v rollu v soboto.

SuiGeneris636

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se lahko samo hvališ da si največkrat na svetu šel od doma do mcdonaldsa z ninjo, to pa je tudi vse. Tiste tvoje penzionistične furce izletne pa niso niti omembe vredne, ker še do maribora nisi mogel prit da bi se skup pelali. na racelandu kolko sem slišal še do kolena nisi mogo prit z motorjem. V Pulo si pa tak šel h kakim kolegom na obisk ko so bli v apartmaju da si se skopal pa napil pa najedo zastonj tipko tipični, ker bi šel še na drug konec sveta na đabe čago. pa ker jaz tebe ne žalim ti pa mene žališ, boš zdaj v opravičilo často vse runde v rollu v soboto.

SuiGeneris636

pa res ne štekate da je bedarija se do maribora furat :D ?! kaj bom tm delov jebemti? mamo bližje miljon lepših koncev, kot pa vaš gniu maribor :D itak use je blo đabe... kaj čš lepšga :D

nč nom častiu... še pršu ne bom k me boste tok razpizdl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!