Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

pa res ne štekate da je bedarija se do maribora furat :D ?! kaj bom tm delov jebemti? mamo bližje miljon lepših koncev, kot pa vaš gniu maribor :D itak use je blo đabe... kaj čš lepšga :D

nč nom častiu... še pršu ne bom k me boste tok razpizdl

lublana je gnila :yes: maribor je pa zakon :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh nevem zakaj se morte kurcat v 125 temi ko mate usi neke že velike specjlke?

A mogoče zato, ker večina ostalih "odraslih" motoristov sploh ne zaide v 125 temo?

Zakaj se negrete takih scen v drugem delu foruma? Če se pomaga, če se svetuje, če se pohval na vsake tok časa- nč ne rečem...

sam take so čist mim. Nm 125istom tok dol visi kwa dela Đeri z kawo(ko bi mel vsaj zeleno .) )

Če ni do kolena stegnu, naj pa nazaj na 125 prešalta_lohk, da si bo kej izkušn pridobu :? Sej mi ti hočmo sam pomagat Đeri... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz tistih jajc (CH WSM) na 636 ?

kaksna je kaj razlika? Ker tudi sam mislim, da bom pri 18 presaltau na SS al pa mogoce kaksno res SUPER SUPER raketo med SMi ( SXV 550 )

Zdele sm ga glih prvič furou:

Nenormalno potegne, hitrosti sploh ne čutš, k gre 50 al pa mn se ti zdi da to sploh ne more zavijat, če se ustavš pa je motor pod kotom ga komi ujamš, U-ovink se ful težko nardi, nad 50 se zdi pa čist lahk za pelat, potegne čez 100 res takoj, pospeška ma pa res take da mislš da ti bo balanso iz rok utrgal.

Sklep: takoj k bo registracija grem na en poligon pa se vse nizko-hitrostne manevre naučim u nulo, pa še kje morm probat bremzanje pri visokih hitrostih.

Evo, to me bo rešilo 5-ih sramotnih padcov skor na mestu, pa 3x rešil življenje k me bo en "izsilu"

Popravljeno . Popravil Prevtzer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh nevem zakaj se morte kurcat v 125 temi ko mate usi neke že velike specjlke?

A mogoče zato, ker večina ostalih "odraslih" motoristov sploh ne zaide v 125 temo?

Zakaj se negrete takih scen v drugem delu foruma? Če se pomaga, če se svetuje, če se pohval na vsake tok časa- nč ne rečem...

sam take so čist mim. Nm 125istom tok dol visi kwa dela Đeri z kawo(ko bi mel vsaj zeleno .) )

Če ni do kolena stegnu, naj pa nazaj na 125 prešalta_lohk, da si bo kej izkušn pridobu :? Sej mi ti hočmo sam pomagat Đeri... O:-)

tvoje pomoči ne rabim

tista če bi bla vsaj zelena je pa itak primitivna izjava ...

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele sm ga glih prvič furou:

1.Nenormalno potegne, hitrosti sploh ne čutš, 2.k gre 50 al pa mn se ti zdi da to sploh ne more zavijat, 3.če se ustavš pa je motor pod kotom ga komi ujamš, U-ovink se ful težko nardi, nad 50 se zdi pa čist lahk za pelat, potegne čez 100 res takoj, 1.pospeška ma pa res take da mislš da ti bo balanso iz rok utrgal.

Sklep: takoj k bo registracija grem na en poligon pa se vse nizko-hitrostne manevre naučim u nulo, pa še kje morm probat bremzanje pri visokih hitrostih.

Evo, to me bo rešilo 5-ih sramotnih padcov skor na mestu, pa 3x rešil življenje k me bo en "izsilu"

Pretiravat ravno ni potrebno.. sem mel tole 05 Ninjo na testu, tak da vem kaj da od sebe..

Dobro da se ti samo zdi..

Ja pajade :D

Je pa zakon motor ja, ampak spet nevemkaj pa tudi ne.. me je recimo CRF-ka 450 mal predelana dost bolj impresionirala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawasakista se nebi smela tko en na druzga spravlat.

Kaj pa brotherhood pa te scene? (zelena barva pa to :evilgrin: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pretiravat ravno ni potrebno.. sem mel tole 05 Ninjo na testu, tak da vem kaj da od sebe..

Dobro da se ti samo zdi..

Ja pajade :D

Je pa zakon motor ja, ampak spet nevemkaj pa tudi ne.. me je recimo CRF-ka 450 mal predelana dost bolj impresionirala :)

sej res ni ne vem kaj, ampak čez 10k rpm še vedno gate vtrga :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja, sej je raketa, sam on je mal pretiraval hehe :D Drgač pa nad 10k rpm (v drugi) tud glavo hoče vtrgat ja.. sm mel kros čelado enkrat :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja, sej je raketa, sam on je mal pretiraval hehe :D Drgač pa nad 10k rpm (v drugi) tud glavo hoče vtrgat ja.. sm mel kros čelado enkrat :D

1. sm furov kej več on 125-ke in se mi zdi da potegne res ornk.

Kšni nasveti za <50km/h manevriranje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pretiravat ravno ni potrebno.. sem mel tole 05 Ninjo na testu, tak da vem kaj da od sebe..

Dobro da se ti samo zdi..

Ja pajade :D

Je pa zakon motor ja, ampak spet nevemkaj pa tudi ne.. me je recimo CRF-ka 450 mal predelana dost bolj impresionirala :)

Ma ja, sej je raketa, sam on je mal pretiraval hehe :D Drgač pa nad 10k rpm (v drugi) tud glavo hoče vtrgat ja.. sm mel kros čelado enkrat :D

No jz sem mel in 2005 in 2003.

V drugi nad 10 :krneki: mora bit vsaj 12,5pa tud po ni neke panike.V bistvu gre skozi vse brzine do blokad pa ni nekega straha!Mi je pa bla za vozit skoraj bolje 03.Moram rečt,da če še kdaj kupim 600 bo to 03/4 je pa to bolj kot ne stvar okusa.

V drugi je niti dvigovalo ni, dokler nisem prednjega zobnika menjal.

To kar si pa ti napisal za CRF je pa lari fari!Sem tud vozu KTM supermoto predelavo z kao,ker je tako on reku 70km.Pa ni šans ne gre pol tolk.Je pa res,da te lahko bolj fascinira,ker je pač to popolnoma drug stil motorja in ti je to všeč.Veš to je tako kot bi premirjal bmw M6 z impezo sti wrx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto sem napisal zaradi hitrosti, ki je v drugi pri koncu že previsoka za kros čelado.. :)

No če si vozil, potem bi lahko vedel da ima tisti KTM 100 prej notri kot tale Ninđa :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej bi reku ene 60 ker je mel kratke ampak res kratke brzine in mislim,da ti že šaltanje vzame več časa kot pa rabi 636 do normalnih obratov,da vsaj isto potegne.Težko bi reku bo treba enkrat direkt primerjat.

To ni primerljivo,ker vsak nudi svoje užitke!No jz sem kao ampak res kao obojne najdu v R1.Vsaj tisti dve,ki jih mam rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ka pa vem.. SM-ji bi lahko do 100 šli v drugi :)

Pa sej smo to že enkrat predebatiral, samo se ne spomnem več kaj smo se nakonc zmenl :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ka pa vem.. SM-ji bi lahko do 100 šli v drugi :)

Pa sej smo to že enkrat predebatiral, samo se ne spomnem več kaj smo se nakonc zmenl :D

Smo predebateral ja, zaključki: SM ma višje težišče zato pr pospešvanju skos sil na zadno, SS ma pa nizk težišče zato te ne vrže kr tko.

Pa na SS se hitrost velik mn čut.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je bil kao dirkalni in ni šel tolko.Po moje šele v tretji!Je mel take prenose!Jz supermota ne bi mel vsaj ne kot prvi motor in ne kot drugi ampak mogoče kot 3 prej 4!

Dejstvo je da 636 več kot dovolj gre.Da se gre prej hitrej kot počasnej peljat kot z 1000.Pa še v ovinkih si lahko veliko bolj miren.Mene na 600ccm moti samo to ko ga vozim skozi kot sem vozil 125ccm in ga ne spoštujem to pa ni dobro!Zato mi je 1000bolje,pa še spoštujem ga.Kot vi zdaj spoštujete 600!In tako je prav!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej prevtzer a si ti omejen al kaj ti je?

kaj neki hoš da ti povemo kok milimetrov boš stisnu bremzo ob točno določeni situaciji? tega se ne da naučit...če si pa tok lesen pol pa bolš da prodaš motor dokler se še nisi ubil...manevriranje <50...bruham ob teh izjavah...taki motorji so narjeni za žgat po pistah, ne pa se vozt med stožci pa osmice delat...omejenec :headbang:

lp J

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok risko se v vsem strinjam s tabo, samo na žalost so razmere v prometu takšne da moraš tut to obvladat, če ne si mrzel....pa tudi redkokateremu 20 letniku, ki si sam financira moped (če gledam med našo generacijo) se izide, da bi se samo po pistah podil, tako da tista z omejencem res ni bila na mestu.....samo moje mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej priznam da sem pretiravu pa to..sam usen nevem kako si lahko nekdo kupi 120km mašino in se sploh vozt ne zna? zato da lahko reče v razredu jaz imam pa 636...vsi sošolci majo trde tiče ko se pripelje pred šolo itd.. in vem spet pretiravam...samo pač naj se ne obremenjuje preveč s teorijo, ampak tudi s prakso ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pa se zna peljat,če je mel prej 125ccm.Fant pač razmišlja,da bi blo pametno še kaj zvedet in naštudirat!Tudi jaz bi rad vidu kolk vas bo hodilo na grobnik.Glede n to,da je 500eu malo,če greš tja!

Od mene je enkrat kupo tip fazer600 pa pred tem še ni vozu moto na prestave :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud OHLINS more bit zlat

alpa ferarri rdeč :winkiss:

Pa si ti prepričan, da veš zakaj so vzmetenja iz vrha ponudbe Ohlinsa, zlata?

Pa modni trendi v avtomobilski industriji so bili letos usmerjeni na belo barvo, pravtako v motociklizmu. Že res, da je rdeča nekako zaščitna Ferrarija, kot tudi Ducatija, ampak za koji kurac, bi vsi kupoval rdeče F430 in Desmosedicije...življenje bi bilo dolgočasno, zato tud ni nujno, da je Kawasaki zelen...

In da ti še nekaj odgovorim, zakaj so teli 600+ v tej temi...Ker je bil v tej temi sprva folk, ki se je med sabo dodobra zaštekal in kasneje tudi spoznal in lahko ti rečem, da so vsi okej fantje Tako od Fiftya kot Jerrya, Matexa...in tudi Nejko je okej...v živo... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si ti prepričan, da veš zakaj so vzmetenja iz vrha ponudbe Ohlinsa, zlata?

Pa modni trendi v avtomobilski industriji so bili letos usmerjeni na belo barvo, pravtako v motociklizmu. Že res, da je rdeča nekako zaščitna Ferrarija, kot tudi Ducatija, ampak za koji kurac, bi vsi kupoval rdeče F430 in Desmosedicije...življenje bi bilo dolgočasno, zato tud ni nujno, da je Kawasaki zelen...

In da ti še nekaj odgovorim, zakaj so teli 600+ v tej temi...Ker je bil v tej temi sprva folk, ki se je med sabo dodobra zaštekal in kasneje tudi spoznal in lahko ti rečem, da so vsi okej fantje Tako od Fiftya kot Jerrya, Matexa...in tudi Nejko je okej...v živo... :D

A ni rumena bla prva barva ferrarija,če me spomin ne vara?

Lahk še jz povem zakaj sem tuki?

Delno,ker se mi res zdijo vredi dečki in ker je taka fora tema,da se kao mal menimo in zajebavamo al kaj? :krneki:

Delno pa ker smo menda vsi začeli na 125ccm in....

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!