Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

A ni rumena bla prva barva ferrarija,če me spomin ne vara?

Lahk še jz povem zakaj sem tuki?

Delno,ker se mi res zdijo vredi dečki in ker je taka fora tema,da se kao mal menimo in zajebavamo al kaj? :krneki:

Delno pa ker smo menda vsi začeli na 125ccm in....

Žal nisem toliko star, da bi poznal celotno kronologijo Ferrarija, ampak kot lahko vidiš danes je res nekako značilna rdeča barva za te italjanske lepotce in to so si ljudje tudi vbili v glavo, da morajo imeti rdečega Ferrarija. Zakaj pa nebi malo izstopal, če bi si kupoval tak avto bi bil bele ali pa kakšne hudo ubijalske barve. Recimo Lamborghini Galardo Superlegera je nekako rumene ali sive barve, če bi osebno si kupoval tak avto bi definitivno oranžnega...ker izstopa :)

Tista objava me je zbodla, da če Kwak ni zelen je pa slabši kot ostali. To izjavi lahko samo nekdo, ki mu je v prvi meri motor namenjen poziranju, da se ga že na deleč vidi, da vozi Kawasakija. Nekomu, ki pa so pomembne vozne lastnosti pa mislim, da visi dol kakšne barve motor je...konec koncev danes poliestrske oklepe prodajajo "na vsakem vogalu" in tudi cena njih je sprejemljiva in si lahko motor naredi vsak po svoje...In iz mojega vidika je to zelo dobrodošla zadeva...Da ni preveč monotono... Čene bi bilo tako dolgočasno, kot, če bi gledali črno-bel film.

Seveda lahko poveš, vsako mnenje je dobrodošlo :) In ja, včasih so se tukaj odvijali zares zanimivi pogovori, ampak generacije se starajo in prihajajo nove, ki pa so mogoče preveč podrejene efektu interneta...

Over & out :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam!

Murci je res lep oranžen!Sam pa bi vseeno mel tak avto samo črne barve.Stvar okusa

Sem gledal v ameriki ti ga naredijo čisto kopijo z galardovo mašino in reveltonovimi števci za 60.000$

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam!

Murci je res lep oranžen!Sam pa bi vseeno mel tak avto samo črne barve.Stvar okusa

Sem gledal v ameriki ti ga naredijo čisto kopijo z galardovo mašino in reveltonovimi števci za 60.000$

Kot si rekel, stvar okusa. Na belem mi je to boljše, da vse linije pridejo do izraza, sence pa to :D

Zanimivo, enkrat sem gledal nek kitajski pondaredek MB SLa pa mislim, da je bil v ponudbi tudi SLR...Plastična zunanja školjka in notranjost od tastarega Megana Coupe, hahah :D Varnost na višku, ni kej. Aja, pa motor mislim, da je bil 1.4 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delno,ker se mi res zdijo vredi dečki in ker je taka fora tema,da se kao mal menimo in zajebavamo al kaj? :krneki:

Nikakor ne :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej priznam da sem pretiravu pa to..sam usen nevem kako si lahko nekdo kupi 120km mašino in se sploh vozt ne zna? zato da lahko reče v razredu jaz imam pa 636...vsi sošolci majo trde tiče ko se pripelje pred šolo itd.. in vem spet pretiravam...samo pač naj se ne obremenjuje preveč s teorijo, ampak tudi s prakso ;)

Lej čist komot mi ga je furat tud pod 50 kmh ampak se mi zdi da ga ne obvladam popolnoma in sm sam tko uprašu pizda če ma kdo kšn nasvet ker loh je ena pofukana mejhna podrbonost pa spremeni situacijo. Ja, vem da ni narjen za osmice pa ne vem kva ampak še zmer če se mislm po mestu furat bi to rabu ane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej čist komot mi ga je furat tud pod 50 kmh ampak se mi zdi da ga ne obvladam popolnoma in sm sam tko uprašu pizda če ma kdo kšn nasvet ker loh je ena pofukana mejhna podrbonost pa spremeni situacijo. Ja, vem da ni narjen za osmice pa ne vem kva ampak še zmer če se mislm po mestu furat bi to rabu ane.

To sploh ni za po mestu :whistle: ( GrobnikParty )

Sicr pa bejz po tej zimi stran od motorja. Mrzle gume, mrzel asvalt...svohn oprijem. Bos ga celo zimo potem lepil skupaj. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele sm ga glih prvič furou:

Nenormalno potegne, hitrosti sploh ne čutš, k gre 50 al pa mn se ti zdi da to sploh ne more zavijat, če se ustavš pa je motor pod kotom ga komi ujamš, U-ovink se ful težko nardi, nad 50 se zdi pa čist lahk za pelat, potegne čez 100 res takoj, pospeška ma pa res take da mislš da ti bo balanso iz rok utrgal.

Sklep: takoj k bo registracija grem na en poligon pa se vse nizko-hitrostne manevre naučim u nulo, pa še kje morm probat bremzanje pri visokih hitrostih.

Evo, to me bo rešilo 5-ih sramotnih padcov skor na mestu, pa 3x rešil življenje k me bo en "izsilu"

A maš povsem serijsko ali imaš dodan kakšen stabilizator balance? Drugače pa JA, s SSom se na mestu res težko zavija, ker je tudi odklon balance manjši kot na SM, katerega si bolj navajen. Motor valda, da če je pod kotom, da ti bo padu, ampak pretiravat spet ni treba, ker moraš bit pa res les, da ga spraviš v tak kot, da se ti bo ulegel. U ovinek valda, da se težko naredi, to ni šolska TW125, ki jo premetavaš kot jajca v gatah... Če bi jaz imel 636 oz. katerkoli drugi 600 bi bila prva investicija sigurno stabilizator balance. In spomladi tudi bo :)

Bremzanje pri visokih hitrostih? Kaj pa je drugačno od tistega pri 50km/h, slednje je še bolj nevarno, da ti guma blokira, mislim pa, da nisi tak hlod, da bi pri 150 stisnil bremzo, da ti bo blokiralo kolo, kajne? No pri 10, 20 na uro je malo bolj grobo ravnanje z prvo bremzo lahko usodno za plastike... In če misliš na poligonu trenirati - vsekakor dobrodošla zadeva ampak koliko ti bo tisto pomagalo na cesti je pa vprašanje, čisto odvisno od tvojega reakcijskega časa in pa nasploh situacije, ker verjemi tam ni časa za premišljevat kero/koliko bremzo boš stisnil pa kam zavil...ponavadi se take situacije rešujejo povsem nagonsko, včasih znese včasih pa tudi ne. Na poligonu boš ti pričakoval neko situacijo, na cesti, če neboš predvideval...je neboš pričakoval. Pa ne me narobe razumet, trening na poligonu je kul :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A maš povsem serijsko ali imaš dodan kakšen stabilizator balance? Drugače pa JA, s SSom se na mestu res težko zavija, ker je tudi odklon balance manjši kot na SM, katerega si bolj navajen. Motor valda, da če je pod kotom, da ti bo padu, ampak pretiravat spet ni treba, ker moraš bit pa res les, da ga spraviš v tak kot, da se ti bo ulegel. U ovinek valda, da se težko naredi, to ni šolska TW125, ki jo premetavaš kot jajca v gatah... Če bi jaz imel 636 oz. katerkoli drugi 600 bi bila prva investicija sigurno stabilizator balance. In spomladi tudi bo :)

Bremzanje pri visokih hitrostih? Kaj pa je drugačno od tistega pri 50km/h, slednje je še bolj nevarno, da ti guma blokira, mislim pa, da nisi tak hlod, da bi pri 150 stisnil bremzo, da ti bo blokiralo kolo, kajne? No pri 10, 20 na uro je malo bolj grobo ravnanje z prvo bremzo lahko usodno za plastike... In če misliš na poligonu trenirati - vsekakor dobrodošla zadeva ampak koliko ti bo tisto pomagalo na cesti je pa vprašanje, čisto odvisno od tvojega reakcijskega časa in pa nasploh situacije, ker verjemi tam ni časa za premišljevat kero/koliko bremzo boš stisnil pa kam zavil...ponavadi se take situacije rešujejo povsem nagonsko, včasih znese včasih pa tudi ne. Na poligonu boš ti pričakoval neko situacijo, na cesti, če neboš predvideval...je neboš pričakoval. Pa ne me narobe razumet, trening na poligonu je kul :)

Ja sej s tem bremzanjem sem mislu ane pač treba je parkrat probat da ne bo na cesti v sili prvič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sploh ni za po mestu :whistle: ( GrobnikParty )

Zakaj ne? Tut za po mestu je :) :)

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej priznam da sem pretiravu pa to..sam usen nevem kako si lahko nekdo kupi 120km mašino in se sploh vozt ne zna? zato da lahko reče v razredu jaz imam pa 636...vsi sošolci majo trde tiče ko se pripelje pred šolo itd.. in vem spet pretiravam...samo pač naj se ne obremenjuje preveč s teorijo, ampak tudi s prakso ;)

govori nekdo, k je biu vs trd na tole 636 05/06 letnik, ko je še visela na steni :winkiss: :winkiss:

( piki ne me narobe razumet ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa res ne štekate da je bedarija se do maribora furat :D ?! kaj bom tm delov jebemti? mamo bližje miljon lepših koncev, kot pa vaš gniu maribor :D itak use je blo đabe... kaj čš lepšga :D

Majo tut tm lepe ovinke, sam res gre velik gum, ker se po ti celem dnevu furanja neda več po stari cesti nazaj, ampak greš po AC :)

Aya pa morš met kr jajca, da se greš z Nejkootom furat :) Sploh po gmajni, pa ob drvih :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lublana je gnila :yes: maribor je pa zakon :OK:

Napušiš se kurca frajer ;)

P.S.: Mene tud na žalost ne bo u rollu ker grem v italijo na smučanje. Tko da se lahko zgarbate zarad mene. Nejko bo ljudi u glavo brco, Nejc bo pa osnove tajskega boxa lahko na Rokyu testeru hahaha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napušiš se kurca frajer ;)

P.S.: Mene tud na žalost ne bo u rollu ker grem v italijo na smučanje. Tko da se lahko zgarbate zarad mene. Nejko bo ljudi u glavo brco, Nejc bo pa osnove tajskega boxa lahko na Rokyu testeru hahaha :D

Heheheheheh :D

Pa prijetno smučanje! :)

Enkrat se bomo pa že na drinki dobil, da tisto skadiva, haha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej res ni ne vem kaj, ampak čez 10k rpm še vedno gate vtrga :D

tud men ni več nevemkaj, sploh ko sn 2 mesca nazaj dobo v pokušino yamaho r1 in nardil z njo slabih 100 km, vendar zelo adrenalinskih...naslednji cestak definitivno ne bo pod jurja

No jz sem mel in 2005 in 2003.

V drugi nad 10 :krneki: mora bit vsaj 12,5pa tud po ni neke panike.V bistvu gre skozi vse brzine do blokad pa ni nekega straha!Mi je pa bla za vozit skoraj bolje 03.Moram rečt,da če še kdaj kupim 600 bo to 03/4 je pa to bolj kot ne stvar okusa.

V drugi je niti dvigovalo ni, dokler nisem prednjega zobnika menjal.

To kar si pa ti napisal za CRF je pa lari fari!Sem tud vozu KTM supermoto predelavo z kao,ker je tako on reku 70km.Pa ni šans ne gre pol tolk.Je pa res,da te lahko bolj fascinira,ker je pač to popolnoma drug stil motorja in ti je to všeč.Veš to je tako kot bi premirjal bmw M6 z impezo sti wrx

03/04 top top ja, tud jaz ko sn se odločal med 05 in 04 ninjo se mi je 04 zdela dost bolj fajn za vozit... :D...tako da je zdaj še vedno 03/04 kod kuče...resting in pieces haha

Popravljeno . Popravil SuiGeneris636
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr koje ma ta tip

in drogah nasplošno

hahaha umru sm od smeha

''asprin is perfectly legal but if u take 13 of them modherfuckers it'll be your last headache,, omg umru bom od smeha :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!