Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Kok ti je majstr računu? Da vidm kok bi ti računu jest :rolleyes:

A majo za tvojga nagca kkšne bug spojlerje? če jih majo si kup še tega pa pol dej use skupy barvat. Lahko pa poseby.

Lahko bi ti to jest naredu (spojler in barvanje) a je trenutno delavnica PREnatrpana :headbang: mogoče kdaj drugič...

Sploh grem pa spat počas. Hvala za MSN klepetanje prek foruma :rolleyes: HAHA

Kje v bližini svojega doma poišči avtoličarja-kleparja,...(uporabi internet)

Sprintaj sliko motorja in mu jo pokaži.

Povej in pokaži velikosti delov in on ti bo znal povedati okvirno ceno.

To bi bila trenutna najboljša rešitev zate!

Pa lahko noč :zzz:

majset ni nč računau ker je od moje punce stric tko da sem zaston prišel čes :naughty:

bug spoiler imajo sam sem brsakl po internetu in nisem našel da imajo v sloveniji za 125-ko

hvala tud tebi za klepet ter napotke bom šel do avtoličarja ga imam v bližini in se pozanimal

Če poznaš koga ki sam izdeluje bug spoilerje piše na p.m. in iz kje si ?

hvala še 1× ter lahko noč :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bil kdo na motosvetovi zabavi?

blo ns je ene par ja.

lani je blo bolš. letos dokaj porazno vse skp. razočaran sem bil, tako in drugače :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce lani pa predlani se mi zdi, da je blo fuuul navdusencev pa reklam za to cago, vsi so hteli it, letos pa sploh nic ne berem o tem :)

mah revno je blo..nič motorjev nič deklet ...nič od nič :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

majset ni nč računau ker je od moje punce stric tko da sem zaston prišel čes :naughty:

bug spoiler imajo sam sem brsakl po internetu in nisem našel da imajo v sloveniji za 125-ko

hvala tud tebi za klepet ter napotke bom šel do avtoličarja ga imam v bližini in se pozanimal

Če poznaš koga ki sam izdeluje bug spoilerje piše na p.m. in iz kje si ?

hvala še 1× ter lahko noč :zzz:

Bug spoler ti tud pri nas nardijo :whistle: (cca. 100€ + barvanje)

post-16610-1229351528_thumb.jpg

Kontaktiraj Pohajača na forumu, dela raznorazne stvari iz umetnih mas :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bug spoler ti tud pri nas nardijo :whistle: (cca. 100€ + barvanje)

post-16610-1229351528_thumb.jpg

Kontaktiraj Pohajača na forumu, dela raznorazne stvari iz umetnih mas :)

ok!

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti imaš že 850 objav, pa nisi niti ene napisal tako da bi dejansko nekaj povedal, zmeraj se z nekom strinjaš :lol1:

Ja no to ni glih čist res, ampak ok. Itak mate svoje debate pa se ne mislm štulit umes!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no to ni glih čist res, ampak ok. Itak mate svoje debate pa se ne mislm štulit umes!

pa glih s tem se šuliš zravn, skoz enga hvalš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no to ni glih čist res, ampak ok. Itak mate svoje debate pa se ne mislm štulit umes!

hehehe, lih zdej sm gledal tvoje objave, 3/4 jih je dobro jutro, jutro oz. dober dan :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha :D

uganite kdo ma taki plac :naughty:

bomo vidli poleti ane :D

Ja to bi blo idealka, mastna hrana , sonce, nobenga hrupa od sosedov(in the midle of nowhere) sam motorji pa bencin + ole zveitakterjev :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahk začnemo zbirat glasove za motosvetovo novo pol-leto, al kak kol čete to pač imenovat...

smo že 3je za, poleg tega pa itak še mam parim tu pijačo za plačat .)

haha ni to tak lahko organizirat kot si mislite.

Mi "stari" clani smo imeli piknik kaksni 2 leti nazaj. Sploh ni problem najt plac, nakupit pijaco, hrano itd., problemi se pojavijo takrat, ko prvo vsi pravijo na vlko kak je to fajn in da itak pridejo, potem pa 1 dan prej najdejo vse mozne izgovore kak morejo nekam it al pa nimajo cajta...

V glavnem slej kot prej zgubis zivce...

Popravljeno . Popravil Gixxer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolš bi blo, če bi biu zbor aka žurka na nekem dirkališču (letališki stezi al pa karkol :D ) ,da bi se dal tud motor mal prtisnt ne pa da bi sam sedel pa jedl :D neki podobnga kot Slovenski dan na Grobniku npr. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha ni to tak lahko organizirat kot si mislite.

Mi "stari" clani smo imeli piknik kaksni 2 leti nazaj. Sploh ni problem najt plac, nakupit pijaco, hrano itd., problemi se pojavijo takrat, ko prvo vsi pravijo na vlko kak je to fajn in da itak pridejo, potem pa 1 dan prej najdejo vse mozne izgovore kak morejo nekam it al pa nimajo cajta...

V glavnem slej kot prej zgubis zivce...

če je problem v denarju se pač prej pobere 14dni...če je zadosti interesentov se organizirat začne drugače pa ne :) kje je problem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!