Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

če je problem v denarju se pač prej pobere 14dni...če je zadosti interesentov se organizirat začne drugače pa ne :) kje je problem?

ce se boste resno lotli zadeve, bote se dovolj hitro naleteli na njih...good luck :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je problem v denarju se pač prej pobere 14dni...če je zadosti interesentov se organizirat začne drugače pa ne :) kje je problem?

reesko tle se z gixxerjem strinjam. Vem sam kako je organizirat kake take fešte... jst sicer neke tok masivne nism delov sm pa bolj med sošolci in se ti skor sfuka zravn k ma usak vedno nek problem. Malo je takih ki samo rečejo... ok kje pa kdaj? en bi rd union drug laško, tret steklenico z laškim, četrt tequilo, 5 makarone, 6 nima prevoza, 7 nebi dou za hrano ker makaronov ne je, 8 bi rd rio mare, 9ti je proti, ker se mu zdijo rio mari predragi... itd. Uglavnm, jst sam rečem da so dobri toti mariborčani da so to speljali kokr se zagre... Svaka čast če še komu to rata....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

you have to make an offer which he can't refuse. so einfach ist das: :D

malo za šalo malo zares :)

itak se je prezgodaj menit za to

30km od našega vikenda >

me boste še lahko kaj naučli, če še proga sploh obstaja...

to se bo pa itak zrihtalo nekak, nekdo bo se pa že usmilu pa bo doniral kaj, da bo za tist dan, dva, mogoče teden tak kak se šika :)

če bo v lendavi do takrat fertik dirkališče, v kej sicer dvomim, se lehko tui tja gre, ni tak daleč :)

jaz se bom še prej itak pozanimu za vse, poznam eno par ludi k bojo nam zrihtali vse to (in še več) za zmerno nizko ceno...

jaz pravim, za en dober žur sta potrebniva dva (seveda, čim več tem bolše ampak če nebojo hteli pač tak je...)

glede izgovorov pa si jih začnite vnaprej pripravlat, ker če sploh kaj bo z tega, bo to objavleno en mesec prej, tak da izgovori z časom nebojo lih štimali...

nvm, z moje strani lahko povem... ČE bo dnar, ČE bo folk, ČE bo čas, bo ta stvar zalaufala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reesko tle se z gixxerjem strinjam. Vem sam kako je organizirat kake take fešte... jst sicer neke tok masivne nism delov sm pa bolj med sošolci in se ti skor sfuka zravn k ma usak vedno nek problem. Malo je takih ki samo rečejo... ok kje pa kdaj? en bi rd union drug laško, tret steklenico z laškim, četrt tequilo, 5 makarone, 6 nima prevoza, 7 nebi dou za hrano ker makaronov ne je, 8 bi rd rio mare, 9ti je proti, ker se mu zdijo rio mari predragi... itd. Uglavnm, jst sam rečem da so dobri toti mariborčani da so to speljali kokr se zagre... Svaka čast če še komu to rata....

ok sej priznam da sem preveč hladno napisal da ni problemov...mi pač probleme rešimo tako, da s tem ko se odločimo da bomo imeli skupaj čago se odpovemo vsem gledanjem pod prste...za teh par evrov mi je vseeno če ne jem makaronov pa tune :P itd...če se gre pa ven v centr lj je pa 50€ komot za dat al kaj?

mislm da če se VNAPREJ denar pobere da je zadeva več al manj rešena...to kaj kdo je/pije pa to se že nekak zrihta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok sej priznam da sem preveč hladno napisal da ni problemov...mi pač probleme rešimo tako, da s tem ko se odločimo da bomo imeli skupaj čago se odpovemo vsem gledanjem pod prste...za teh par evrov mi je vseeno če ne jem makaronov pa tune :P itd...če se gre pa ven v centr lj je pa 50€ komot za dat al kaj?

mislm da če se VNAPREJ denar pobere da je zadeva več al manj rešena...to kaj kdo je/pije pa to se že nekak zrihta...

tako ja. Ampak vseeno se mi zdi da ima vsak malo pravice da pove kaj bi rad... ok če se po 30€ pobira ni problem, samo če se pa po 10€ pa vseeno vseh želj ne moreš upoštevat. Pri nas smo pršli že tok daleč s tem kreganjem, da po tanovem si vsak sam prnese, ker drugač ni šlo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej je kul hehe, sam celo nogo si pol obrij :D

hihi

jo vešde, res mi je mavo vlko noge pobriv ja, nisma še vedla na začetko kam bo sedo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe.. ne sej drgač je kul, nism nč slabga mislo, sam to se mi je smešn zdel :P

sej je ql met mavo obrito nogo :P

eh pac obrije tejk, je lazje tetovirat, pa da se odtis fajn pozna na nogi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno h komo greš ... ene 50 € najmajn pa tja do 80 €

še kr drage so te zadeve ja

kolk si dal za tvojo? ker tisti ki to znajo delat je tvoja pomojem med enostavnejšimi, razen če ti je fejst krvavelo pa ni vido barvat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blo ns je ene par ja.

lani je blo bolš. letos dokaj porazno vse skp. razočaran sem bil, tako in drugače :)

se strinjam tud jaz, sicer smo ga pa itak pol začagali v bachusu na polnooo hehe

motosvetova je bla čist podn :)

sam smo si mi pol sami nardit party hehe ane nejko :evilgrin: :evilgrin:

tako je, top top zabadaćiiii:D

moj nov anti-racism tattoo

HAHAHAHAHAHAHAH, nisi normalnnnnnn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno h komo greš ... ene 50 € najmajn pa tja do 80 €

še kr drage so te zadeve ja

To pa ni drago. Ko sem se jaz zanimal, mi je od oka zračunal za podobno tetovažo min. 100€. Bilo je pa pri človeku, ki ima licenco in salon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam tud jaz, sicer smo ga pa itak pol začagali v bachusu na polnooo hehe

men se pa zadnč ni dal u Bakusa.. nism bil pri volji za gužvo, hehe :)

sm prpelou jerrya pa matexa v bakusa, pa še ex-mitofreak je bil zravn, ampak sva poj obrnila.. nisem bil pri volji za bakus... morda kdaj drugič :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm, kaki so pogoji za opravljanje izpita C kategorije?Pa E+B me še zanima. Če kdo slučajn ve oz poišče namesto mene :)

Aja, pa še D1 plosim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabiš met x let B kategorije?

mislim da ne

imam sošolca ki je str tolko ko jst pa ima C in E kat. oz. ima za tovornjak ter tovornjak z prikolico izpit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za C lahk greš takoj delat ko za B narediš! Sam zdravniški je mal bolj obsežen (kri, voda, po možnosti še psiholog...) pa okol 130€ je (zdravniški)... :evilgrin:

Popravljeno . Popravil biker125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!