Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Za C lahk greš takoj delat ko za B narediš! Sam zdravniški je mal bolj obsežen (kri, voda, po možnosti še psiholog...) pa okol 130€ je (zdravniški)... :evilgrin:

tudi E lahko. (tam ko je tovornjak s prkolco). Sm dans gledov njegovo vozniško :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi E lahko. (tam ko je tovornjak s prkolco). Sm dans gledov njegovo vozniško :)

res je da pri 18 lahko narediš c samo vem da 2al 3 leta imaš omejeno težo nevem točno na kolko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo, kok ur naj bi naredil po menjavi bata kao bolj umirjenih ... se pravi ulaufavau motor? Zaenkrat sm naredu 3 pa ... se vedno ga ne stiskam. Pa seveda na zacetku 2× po 30 minut ( ogret, ohladit, ogret )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo, kok ur naj bi naredil po menjavi bata kao bolj umirjenih ... se pravi ulaufavau motor? Zaenkrat sm naredu 3 pa ... se vedno ga ne stiskam. Pa seveda na zacetku 2× po 30 minut ( ogret, ohladit, ogret )

js sn ga tam okol 100km mal šparo, pol pa ni debate naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do okoli 500km se uteka, kolk je ur si preračuni če rabiš v temu. Ni pa finta sam da ga ne teraš, ampak da ga dinamično vrtiš v obrate, da se veliko dvigajo/padajo, ne sam da ga skos na 3k tiščiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo, kok ur naj bi naredil po menjavi bata kao bolj umirjenih ... se pravi ulaufavau motor? Zaenkrat sm naredu 3 pa ... se vedno ga ne stiskam. Pa seveda na zacetku 2× po 30 minut ( ogret, ohladit, ogret )

Odvisn na keri mašini (napisanih jih maš tolko, da so si vsi različni_po agregatu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: mate zgleda prav! Pravi da njegova je na 14000 obstal obratomer na mestu.Med vožnjo pa na 12500.Zanimivo.Jz se res ne spomnim tk dobro več.Je le 12let.Sem mislim,da ima "vsaka" mašina neko blokado na elektoniki glede na obrate.

Koci si bil ti v Malencih 2005?

moj mito se je recimo isto zvrtel v leru in med vožnjo, tudi v šesti brzini se je zvrtel na 13.500RPM

ne nisem bil še takrat, bil sem pa letos, pa lani tudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani sem bil z vfr 800 rdečo ko sem gumo kuro,letos pa me ni bilo.2005 je bilo pa najbolj noro vsaj zame :whistle:

To glede obratov je bilo na yamahi tzr125 l.95 ne apriliji.Pa ta je itak ful manj šla in bla ful slabša kot RS.Pa je že bila una z debelo gumo in kao 22kw mislim,mam nekje kopijo prometne

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 taka podobna oglassa sm jst naredu. Sam sta bolj huda :) sm jih dou na avto-net... bla sta dobro uro gor, ogledov je blo pa uffff :D

bom prlepu slikce, en dan ko bom stvari iz tastarga kompa na novga dajov

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se lahko samo vsš strojniki spomnejo!!! :P
š :yawn: samo pravnik si lohk kj tok neumnga zmislt... drgač sm to delov še na Ledini Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kombinacija ledina+vsš strojna je pa sploh minus :evilgrin: :evilgrin: :naughty: :naughty:

3x boljš kot bežigrad + pravna... pfff

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!