Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Zdravo fantje,

sem nou na forumu. Vozm Aprilo RS 125 :worship:

Bom kr direkt prašu: a kdo pozna način da bi si lohka kt polnoletn dijak spospodu cca. 500€ k bi si kupu kombinezon zdej k so znižanja

Ajt mejte se.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mejbi še komu na avto netu noče prkazat slik večine oglasov :? :headbang:

ja men tud noče vseh slik prkazat nwm ka je zdej to :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo fantje,

sem nou na forumu. Vozm Aprilo RS 125 :worship:

Bom kr direkt prašu: a kdo pozna način da bi si lohka kt polnoletn dijak spospodu cca. 500€ k bi si kupu kombinezon zdej k so znižanja

Ajt mejte se.

rečeš fotru :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo fantje,

sem nou na forumu. Vozm Aprilo RS 125 :worship:

Bom kr direkt prašu: a kdo pozna način da bi si lohka kt polnoletn dijak spospodu cca. 500€ k bi si kupu kombinezon zdej k so znižanja

Ajt mejte se.

lahko samo 200 za jakno najprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo fantje,

sem nou na forumu. Vozm Aprilo RS 125 :worship:

Bom kr direkt prašu: a kdo pozna način da bi si lohka kt polnoletn dijak spospodu cca. 500€ k bi si kupu kombinezon zdej k so znižanja

Ajt mejte se.

Če imaš štipendijo lahko vzameš na banki kredit, eden od staršev pa jamči zate. Je pa precej manj komplikacij če rečeš staršem, da posodijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš štipendijo lahko vzameš na banki kredit, eden od staršev pa jamči zate. Je pa precej manj komplikacij če rečeš staršem, da posodijo.

sam to se ne splača ker so prevelike obresti, sploh pa za 500€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Starci nočjo, štipendije pa nimam.

Še zmer hvala za dogovore :worship:

Dej slikco napopej na forum :rolleyes: !!! Jest mam tud aprilio rs :whistle: In tud nabavlam kombinezon,... in kko bom pršu do njega? Šparal bom!! Šeen mesec pa grem lahko v trgovino ponj ( a morm še rokavice, čelado, gležnarje,...) tko, da bom raje šparal čim dlje kolikor bom lahko.

Res je, pa da delam,... V modelarskem klubu kamnik. Ne dobim veliko a za šparat je dost. Najd si kkšno SLUŽBO magar sam za čez vikend_v merkatorju maš degustacije za 7e na uro! vikend vrjanta... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm se pa že skor sprijaznu da do konca sezone ne bo kombinezona.

Delat med vikendi bo itak treba za nujne stvari: blokada+homologacija+registracija+zavarovanje+čelada

Bi si blo pa fajn zdej sposodt dnar pa med kombinezon celo sezono kt pa da ga kupm šele na konc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo fantje,

sem nou na forumu. Vozm Aprilo RS 125 :worship:

Bom kr direkt prašu: a kdo pozna način da bi si lohka kt polnoletn dijak spospodu cca. 500€ k bi si kupu kombinezon zdej k so znižanja

Ajt mejte se.

prodajam alpinestars venom kombinezon, če te zanima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ti se pa res mal pomir :naughty:

Kaj pa misliš kolk gre varadero?Sej pa sem mel registriranega ko sem ga prodajal lani a nisem ga mogu prodat eno leto pa najcenejši je bil!Je bil glih za do gostilne peljat namesto frčota!Pil ni pa res skoraj nič kot tudi šel ni!Zgleda pa velik to je pa tud edino!

Ne vem zakaj drkate po temi o RS,če je tu tema za nabijat!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko nekdo prosim razlozi, kak se v MS Visio naredi vektorsko sliko :)

Hvala

jaz znam samo v corel draw, to hočeš iz rastrske grafike pretvorit v vektorsko al kak??? potegni si corel draw x3 dol pa ti lahko povem kak se to nareji

ma veš sem pogruntal da je brezveze se s tabo kregat ker ti itak ne more noben nič dopovedat, ti pač greš s čredo naprej kot vse ostale ovce

kocigan ŠE ŽAL TI BO, da to jurcu govoriš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še žal ti booooo, ker ti varala si meeeee :evilgrin:

oooo oo, naj vedoo naj vedoo vsii, ni biloo lepooo da bila si zlobna tiii

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo fantje,

sem nou na forumu. Vozm Aprilo RS 125 :worship:

Bom kr direkt prašu: a kdo pozna način da bi si lohka kt polnoletn dijak spospodu cca. 500€ k bi si kupu kombinezon zdej k so znižanja

Ajt mejte se.

jaz ti posodim, s tem da maš 10% tedenske obresti...zaj pa se odloči, lahko imaš ju3 nov alpinestars ha, to pa je nekaj B)

Starci nočjo, štipendije pa nimam.

Še zmer hvala za dogovore :worship:

na srečo je tu nejko ki te reši iz zagate, pogoji pa so: glej prejšnji citat:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še žal ti booooo, ker ti varala si meeeee :evilgrin:

oooo oo, naj vedoo naj vedoo vsii, ni biloo lepooo da bila si zlobna tiii

nejko nisi ti neki poznavalec... varala si meeeeeeee je v ubila si del mene :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!