Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

priji do mene pa maš zastonj :evilgrin:

na pumpi je 20€ +-

v trgovini pa 10-15

Ti nis normaln :worship: Kje ti to kupujes? Evo sem klical mamico od sosolca ( strokovnjakinja --> obozuje Đeka )

najcenejs je v Leclercu ( 21€ ) ponavad pa 25€. :S Na bencinski 26€ in v medmejnih trgovinah 23€ :whistle: :naughty: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pol sprašuješ?

Ne pametuj ti spet! Zato, ker takrat se nisem vprasal in pa tudi, da imas ti moznost za en post vec. Zdej ko si Aprilio kupil mislis da si car al kaj? :evilgrin: Stariii našišam tebe in tvojo RSko...samo caki caki :naughty: :whistle: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo komu?

Nimam pojma :winkiss:

Tist Mito, ko si dodal slikco je lep :wub:

Sicer je pa mislil : ti meni :)

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V 3h sekundah odkrijemo toplo vodo :D haha

Ja sam nevem kje sm jo dobu... res je stara že

Dej najd lastnika pa mi na PM prosm poslji ( fotografij 125ccm :winkiss: ). Men se danes vec neda. Po celem dnevu studiranja psihologije in nemscine mi je vsega ze poun kurac :headbang: :whistle:

matr grem kar spat danes ... noc vsem.

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej najd lastnika pa mi na PM prosm poslji . Men se danes vec neda.

Pomoje si sposoben tudi sam kej tazga :closedeyes: Že za Jack Danielsa sm šu net čekirat...?!

Lahko nooč tudi tebi :yawn:

Popravljeno . Popravil Brejker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mislš da mam jst ta jajc zato k druzga ne bi mogu met? Ti se sploh nimaš kej za oglašat k pešaka tolčeš

Zato ceno bi sigurno lahko imel pa ti je verjetno foter reku,da lahko imaš samo polža.Joj sine glej kak lep je :krneki:

Drugače pa nisem brez motorja,ker imam dva skuterja in oba sta kar lepo hitrejša od tvojega težko kategornika,brez konjev!

Ohoho atx na steroidih a...to pa je mašina fant

Ni mašina gre pa bolj kot varadero!

na eni strani smo stari mački kateri se poznamo že par let, ga tud skup pijemo, se zajebavamo ter vozimo ( polovica jih ima izključene accounte), zato pač reesko piše na stafucov nickname (da ti bo končno jasno) , na drugi strani ste pa eni debilni mladiči, brihtni ko sto mater prek tega foruma, pa še neumni kljub svojim letom (najbl je nate brejker tole letel)...

Sej nihče ni reko,da ste slabi dečki men se zdite res ok,ali da ne veste velik.Ampak tudi vi sami se kr neki spravljate na nekoga,ki neki vpraša a

1.pol priznate,da ste včasih spraševali iste ali še hujše stvari!

2.ko ste tolk pametni zakaj si pol sploh niste enotni za RAVE ventil

3.ko ste pa tako sposobni vozniki pa čudno,da ne krojite vsaj Slo pomladka na pistah!

4.tako intelegentna bitja z tako dolgim statusom na MS pa blatite po temi RS čeprav imate temo namenjeno temu!

Jz kar ne vem ali se motim vprašam oz. priznam vi pa kr neki.......ma sej vsak od nas ma svoje finte!

Uživajmo raje vsi,saj pa je veseli december :evilgrin: :afro1: :beer1: :beer2: :fight1: :friend2: :kva2: :SS :drunk: :hooray: vse to le v decembru :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje

a mogoce kdo ve kje je kj moj bivsi mito?

z bejbo nalimano na kestlu pa rdeco zascito za ketno...pa z odrezanmu avspuham :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje

a mogoce kdo ve kje je kj moj bivsi mito?

z bejbo nalimano na kestlu pa rdeco zascito za ketno...pa z odrezanmu avspuham :D

odpad mayby? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ceno bi sigurno lahko imel pa ti je verjetno foter reku,da lahko imaš samo polža.Joj sine glej kak lep je :krneki:

Drugače pa nisem brez motorja,ker imam dva skuterja in oba sta kar lepo hitrejša od tvojega težko kategornika,brez konjev!

Ni mašina gre pa bolj kot varadero!

Sej nihče ni reko,da ste slabi dečki men se zdite res ok,ali da ne veste velik.Ampak tudi vi sami se kr neki spravljate na nekoga,ki neki vpraša a

1.pol priznate,da ste včasih spraševali iste ali še hujše stvari!

2.ko ste tolk pametni zakaj si pol sploh niste enotni za RAVE ventil

3.ko ste pa tako sposobni vozniki pa čudno,da ne krojite vsaj Slo pomladka na pistah!

4.tako intelegentna bitja z tako dolgim statusom na MS pa blatite po temi RS čeprav imate temo namenjeno temu!

Jz kar ne vem ali se motim vprašam oz. priznam vi pa kr neki.......ma sej vsak od nas ma svoje finte!

Uživajmo raje vsi,saj pa je veseli december :evilgrin: :afro1: :beer1: :beer2: :fight1: :friend2: :kva2: :SS :drunk: :hooray: vse to le v decembru :whistle:

-ja sej smo bli isti

-za rava si pa nismo enotni - moje mnenje, je predrago pa premalo uporabno... eni bodo p a rekl čisto drugače

- glede piste najbrž tud sam nisi glih nek strašn dirkač ki hodu vsak vikend na pisto... mislm da nihče tukaj ne hodi, zarad enega in istega razloga... €€€

- blatil smo včasih, zdej, pa tud še bomo

lp pa vesel božič vsem :)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!