Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Pomoje si sposoben tudi sam kej tazga :closedeyes: Že za Jack Danielsa sm šu net čekirat...?!

Lahko nooč tudi tebi :yawn:

ma js ti bom bombo stisno ce mislis se mavo bluzit, sploh pojma nimas zka je tta tema itd. pa bluzis neka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mudel mi je reku naj mu grem čekirat nevem kok strani in naj mu pol pošljem privatno pošto od ženevem kerga... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ceno bi sigurno lahko imel pa ti je verjetno foter reku,da lahko imaš samo polža.Joj sine glej kak lep je :krneki:

Drugače pa nisem brez motorja,ker imam dva skuterja in oba sta kar lepo hitrejša od tvojega težko kategornika,brez konjev!

Mja, fotr me je še prepričvov nej grem delat izpit tko da ti ne deli nekih svojih zaklučkov če nimaš pojma. In še vedno si vesel k radio....dej k si tok pametn spizdi u kšno drugo temo al te tok veseli da greš usm na kurac pa da vsi pizdijo čez tebe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je to zaj neko sranje v toti temi. Tu se neki sesir pa Brejker oglasajo.

Sesir ti Varadere se vido nisi, ne pa da bi jo vozo. S prve roke ti povem da je zakon motor, itak pa da ne mores pricakovat od 125 4T da bo sal 4168742564196786km/h. Tak da ne govori nekih bedarij, a po drugi strani na vlko pravis kaj vsi lapajo okol, ko se necesa vidli niso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ceno bi sigurno lahko imel pa ti je verjetno foter reku,da lahko imaš samo polža.Joj sine glej kak lep je :krneki:

Drugače pa nisem brez motorja,ker imam dva skuterja in oba sta kar lepo hitrejša od tvojega težko kategornika,brez konjev!

Ni mašina gre pa bolj kot varadero!

Sej nihče ni reko,da ste slabi dečki men se zdite res ok,ali da ne veste velik.Ampak tudi vi sami se kr neki spravljate na nekoga,ki neki vpraša a

1.pol priznate,da ste včasih spraševali iste ali še hujše stvari!

2.ko ste tolk pametni zakaj si pol sploh niste enotni za RAVE ventil

3.ko ste pa tako sposobni vozniki pa čudno,da ne krojite vsaj Slo pomladka na pistah!

4.tako intelegentna bitja z tako dolgim statusom na MS pa blatite po temi RS čeprav imate temo namenjeno temu!

Jz kar ne vem ali se motim vprašam oz. priznam vi pa kr neki.......ma sej vsak od nas ma svoje finte!

Uživajmo raje vsi,saj pa je veseli december :evilgrin: :afro1: :beer1: :beer2: :fight1: :friend2: :kva2: :SS :drunk: :hooray: vse to le v decembru :whistle:

Že kej frual po pistah? časi? samo tako informativno me zanima

hvala

De Luxe*

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ogrinc sam tle na motosvetu si pa res tok sitn hehe...če te nebi puznov u živo bi si še jst mislu kva je to en kreten :whistle:

dej ne vem zkva se ti tok gre za ta motosvet...pa zkva tok folku moralizeraš k itak ne boš nobenga spremenu :closedeyes:

da ne boš slučajn kej zameru :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mja, fotr me je še prepričvov nej grem delat izpit tko da ti ne deli nekih svojih zaklučkov če nimaš pojma. In še vedno si vesel k radio....dej k si tok pametn spizdi u kšno drugo temo al te tok veseli da greš usm na kurac pa da vsi pizdijo čez tebe?

Pa jst drgač nima varaderce hahaha....to sam piše zarad lepšga...hahaha :D :D :D :D

P.S.: A je že kdo kupvov prek ebaya? kok pride kej carina na izdelke iz amerike?

Popravljeno . Popravil AKG
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa jst drgač nima varaderce hahaha....to sam piše zarad lepšga...hahaha :D :D :D :D

P.S.: A je že kdo kupvov prek ebaya? kok pride kej carina na izdelke iz amerike?

preveč dela je to stroj... Res ti ne priporočam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preveč dela je to stroj... Res ti ne priporočam :D

Vse za patike haha :P Vem sam da kar je nad 20€ je carina za plačat pa račun jim morš poslt....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.: A je že kdo kupvov prek ebaya? kok pride kej carina na izdelke iz amerike?

20%je DDV, za carino si pa poglej TARIC Nomenklaturo, za večino stvari je 3,5% loh je pa tud 7,5...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mja, fotr me je še prepričvov nej grem delat izpit tko da ti ne deli nekih svojih zaklučkov če nimaš pojma. In še vedno si vesel k radio....dej k si tok pametn spizdi u kšno drugo temo al te tok veseli da greš usm na kurac pa da vsi pizdijo čez tebe?

Kdo pa pizdi čez mene?Kar se teme tiče mislim,da sem dokazal,naprej pa tud pripravljeno,če bi kdo kaj hotu!Tu pa tk v bistvu nismo meli kaj!Oz. smo na koncu nekje skupi prišli

Al se motim?

Kaj je to zaj neko sranje v toti temi. Tu se neki sesir pa Brejker oglasajo.

Sesir ti Varadere se vido nisi, ne pa da bi jo vozo. S prve roke ti povem da je zakon motor, itak pa da ne mores pricakovat od 125 4T da bo sal 4168742564196786km/h. Tak da ne govori nekih bedarij, a po drugi strani na vlko pravis kaj vsi lapajo okol, ko se necesa vidli niso

Varadero sem pa uvozo in jo prodajal,ker pa tako dolgo ni bilo kupca,pa sem jo registriral.Ne vidim vzroka,da bi kaj lagal!Sem jo dal tud enemu članu MS peljat.Napram cbr125,ki ima isto mašino gre ful manj je reku on!

Že kej frual po pistah? časi? samo tako informativno me zanima

hvala

De Luxe*

Neki malega,ni pravega denarja zato!Nikoli nisem rekel,da sem najboljši!Sej pa se še na Golici kdo bolj pelje!

Z 125 sem ful divjal.Zdaj pa recimo,da se vozim hitro(drugi pravijo da divjam)Men pa se ne zdi!Raje se po zadjem vozim!

Jz rečem tako!Vsako tele ma svoje veselje!Uživajmo živjenje,ne ga igrat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo kako pametno stran kjer prodajajo poceni računalnike ? :D Bol me zanimajo komponente:D

Tu na tej strani maš nekaj. KLIK Eh so me že prehiteli :D

Popravljeno . Popravil cesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa pizdi čez mene?Kar se teme tiče mislim,da sem dokazal,naprej pa tud pripravljeno,če bi kdo kaj hotu!Tu pa tk v bistvu nismo meli kaj!Oz. smo na koncu nekje skupi prišli

Al se motim?

Varadero sem pa uvozo in jo prodajal,ker pa tako dolgo ni bilo kupca,pa sem jo registriral.Ne vidim vzroka,da bi kaj lagal!Sem jo dal tud enemu članu MS peljat.Napram cbr125,ki ima isto mašino gre ful manj je reku on!

Neki malega,ni pravega denarja zato!Nikoli nisem rekel,da sem najboljši!Sej pa se še na Golici kdo bolj pelje!

Z 125 sem ful divjal.Zdaj pa recimo,da se vozim hitro(drugi pravijo da divjam)Men pa se ne zdi!Raje se po zadjem vozim!

Jz rečem tako!Vsako tele ma svoje veselje!Uživajmo živjenje,ne ga igrat!

kje si pa vozil? in kakšni so bili časi? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa pizdi čez mene?Kar se teme tiče mislim,da sem dokazal,naprej pa tud pripravljeno,če bi kdo kaj hotu!Tu pa tk v bistvu nismo meli kaj!Oz. smo na koncu nekje skupi prišli

Al se motim?

A si slep? Dej jst sm zakluču s tabo....če se kdaj srečamo upam da boš tud tok gobc vrtel k tle gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povej AKG, mi se vse na roke zmenimo...

Govorica nemih a haha :D Sej ponavad ratajo pol vsi mehki k se srečamo u živo. On nej se kr smeji....dajmo času čas :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok pomoje je ta forum namenjen uprašanj ter tem glede motorjev itd.

Če je pa že nabijanje pa pomoje niso s tem mislil kreganje ... Tko da fantje dejmo rajši kako temo o motorjih užgat kukr da se kregamo :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govorica nemih a haha :D Sej ponavad ratajo pol vsi mehki k se srečamo u živo. On nej se kr smeji....dajmo času čas :)

No,no,no...povem ti to kar sem že v prejšnjih postih!Ne bodi pameten!Kaj pa tej je?Grdo se obnašate,do določenih članov.Varadero 125 nikamor ne gre!To,če ti ga je pa foter kupo ali pa ne je pa itak vseeno!Če ti ga je hvala bogu,če pa ne pa tud prav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!