Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ok pomoje je ta forum namenjen uprašanj ter tem glede motorjev itd.

Če je pa že nabijanje pa pomoje niso s tem mislil kreganje ... Tko da fantje dejmo rajši kako temo o motorjih užgat kukr da se kregamo :unsure:

100% :worship:

Raje povejte a ste oziroma ali rišete kaj makse z 125?Jz sem,kadar sem gumo menjal,no sej še zdaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,no,no...povem ti to kar sem že v prejšnjih postih!Ne bodi pameten!Kaj pa tej je?Grdo se obnašate,do določenih članov.Varadero 125 nikamor ne gre!To,če ti ga je pa foter kupo ali pa ne je pa itak vseeno!Če ti ga je hvala bogu,če pa ne pa tud prav!

Lej frajer, boli mene kara kok gre varadero ker ga nimam hahah. Greš mi na živce ker morš vse komenterat in nikokr ne shvatiš da je kdaj bolj bit tih. Sej ti pravm da si vesel k radio. In ti rečem da sm zakluču s tabo ti pa še kr ne daš miru in blebetaš. Kaj more člowk narest da se ugasneš?

@NejcZ: ne ti men ccc, si čist isti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100% :worship:

Raje povejte a ste oziroma ali rišete kaj makse z 125?Jz sem,kadar sem gumo menjal,no sej še zdaj

jst če popravici povem ne rišem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@sesir

pozabi... sam jezik ga je...

aja drgač čakejte neki ne štekam... Stroj ma kaj maš ti varaderota al kaj je to? ker nč več ne štekam :D

Pobi, sej bo.. če ne z leteh pa z tableteh ;)

jaaaa knofi rox :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozabi... sam jezik ga je...

aja drgač čakejte neki ne štekam... Stroj ma kaj maš ti varaderota al kaj je to? ker nč več ne štekam :D

jaaaa knofi rox :D

Da bo jasno vsem:

NE!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@sesir

Grobnik samo dvakrat!Kot sem napisal nimam jz dnara tolk,da bi lahko bil velik ali več na pisti!Če ga bo,pa bom!Peljem se med 1,41 in 1,45

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bo jasno vsem:

NE!!!!!!

OKEY

sj pravm da nism nč več šteku :P

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozabi... sam jezik ga je...

Sej se lahko kdaj dobimo in se peljemo na Golico,da vidimo kak kdo pelje,da ne bo vse na besedah!

S tem,da jz z najmanjšo besedo nisem omenil,da sem najboljši ali celo dober-karkoli!Ko mi je to prepiranje že rahlo otročje

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se lahko kdaj dobimo in se peljemo na Golico,da vidimo kak kdo pelje,da ne bo vse na besedah!

jebala te golica... prid na besnco al pa rakitno pa gremo :D

to je brez veze.... vsak ma svoj teren...

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebala te golica... prid na besnco al pa rakitno pa gremo :D

Kje je to?Kaj so hitri al počasni ovinki?Tu se sploh še nisem vozu.Na mariji reki pa mi ni všeč!Men je golica ok zaradi policajev!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za golico se mi je skos zdelo da je taka blesava cesta da mi je treslo motor v ovinkih... nikjer drugje, samo tam.. hmm :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kerem delu?Jz se večino vozim sam od meje do une gostilne sem pa tja,pol tam proti Radljam ko so hitrejši pa res včasih trese(stabilizator mal reši)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gor prot vrhu... pa nazaj dol. Tam k ti voziš je res bolj ravno, js sm tiste ovinke mislil ko so gor prot vrhu :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz se glih od Lavamunda pa do une gostilne v ovinku levo na vrhu vozim.Pol zadnja pa do Radelj.Razen,če vmes ker vleti in produžima.Enkrat ena pička iz Kočevja je peljala :whistle:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pa če daš kr cout << "STFU";

a ni to bl enostavn haha :D

je bol enostavn, sam sm hotu tko izpostavt z razlogom

še bol simpl bi šlo z pf-om :OK:

ej nejcZ si se ukvarjal kaj z novo mathematico?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varadero sem pa uvozo in jo prodajal,ker pa tako dolgo ni bilo kupca,pa sem jo registriral.Ne vidim vzroka,da bi kaj lagal!Sem jo dal tud enemu članu MS peljat.Napram cbr125,ki ima isto mašino gre ful manj je reku on!

Sesir, brez zamere ampak tole je pa ena večjih neumnosti, ki si jo poznavalec motociklizma tvojega formata nebi smel dovoliti. Še posebej pa ne bivši lastnik Honde XL125....Varadero je namreč dvovaljnik na V, Honda CBR125 je pa enovaljnik. Čeprav nisem imel še priložnosti peljati Varadere pa sklepam, da je veliko bolj udobna za vožnjo, že zaradi V-Twina, ker manj trese pa še bolj udobna pozicija sedenja je. Varadera mi je zelo všečen motocikel, ki bi ga takoj imel za po cesti - ampak tisto, jurja :)

Grobnik samo dvakrat!Kot sem napisal nimam jz dnara tolk,da bi lahko bil velik ali več na pisti!Če ga bo,pa bom!Peljem se med 1,41 in 1,45

Prosim te, povej mi s katerim motociklom in točen datum kdaj si to vozil...

@sesir: s katerim mopedom si pa letel 1:41:xx?

x2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!