Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Sesir, brez zamere ampak tole je pa ena večjih neumnosti, ki si jo poznavalec motociklizma tvojega formata nebi smel dovoliti. Še posebej pa ne bivši lastnik Honde XL125....Varadero je namreč dvovaljnik na V, Honda CBR125 je pa enovaljnik. Čeprav nisem imel še priložnosti peljati Varadere pa sklepam, da je veliko bolj udobna za vožnjo, že zaradi V-Twina, ker manj trese pa še bolj udobna pozicija sedenja je. Varadera mi je zelo všečen motocikel, ki bi ga takoj imel za po cesti - ampak tisto, jurja :)

Prosim te, povej mi s katerim motociklom in točen datum kdaj si to vozil...

x2

Sem hotu samo rečt,da ima isto konjev pa 4t pardon.Vsedeš se nanjo in daš gas in spustiš ko greš dol.Res nikamor ne gre.Ti lahko to potrdi un na MS ko sem mu dal peljat.Sigurno mam kje kako sliko.Drugače,če pa kaj sledite sem jo imel na netu 1leto pa skozi najcenejša.

Z r1 dve leti nazaj.Pa to je na ročno štoparico zato sem tud napisal med.Jz sem mislil,da se boste norca delali kako počasi.

Letos pa,če bodo finance omogočale bi šel na madžarsko enkrat.Pa še za gume je bolj prijazna mažarska baje..

Varadero 1000 star model pije ko SS.Mi je V strom pol bolj!Ne bi pa imel nobenega

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem hotu samo rečt,da ima isto konjev pa 4t pardon.Vsedeš se nanjo in daš gas in spustiš ko greš dol.Res nikamor ne gre.Ti lahko to potrdi un na MS ko sem mu dal peljat.Sigurno mam kje kako sliko.Drugače,če pa kaj sledite sem jo imel na netu 1leto pa skozi najcenejša.

Z r1 dve leti nazaj.Pa to je na ročno štoparico zato sem tud napisal med.Jz sem mislil,da se boste norca delali kako počasi.

Letos pa,če bodo finance omogočale bi šel na madžarsko enkrat.Pa še za gume je bolj prijazna mažarska baje..

Varadero 1000 star model pije ko SS.Mi je V strom pol bolj!Ne bi pa imel nobenega

Za to kar je namenjena - torej lagani turistični vožnji gre več kot dovolj, saj ni namenjena prebijanju zvočnega zidu, ne 125 kot tudi 1000 ne. Če si to res vozil, so hudo dobri časi... A si to na kakem dnevu vozil (Čarmanov dan?)... Za gume pa pomojem nobeno dirkališče ni kaj prijazno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ogrinc sam tle na motosvetu si pa res tok sitn hehe...če te nebi puznov u živo bi si še jst mislu kva je to en kreten :whistle:

dej ne vem zkva se ti tok gre za ta motosvet...pa zkva tok folku moralizeraš k itak ne boš nobenga spremenu :closedeyes:

da ne boš slučajn kej zameru :beer2:

Ma nemorm zamert nobenmu kle. Če je folku tok do motociklizma (kakor je men) kle gor na forumu... Kko bi lahko zameru?!

It is inposibile :rolleyes:

Sprement ne nameravam nobenga. (mogoče kkšnga is SM v SS :evilgrin: ) Se najdejo talenti, se. O tem nebi, naprej govoru. (neda se mi več-ker ni nikol zaključka_in sodnika, da bi razsodil kdo ima prav) Morm moralizerat, filozoferat, matraterat,... Vsaj jest (alpa sesir) morm-va skakat po 125temi, da se ma folk za kej sploh pizdit :krneki: (kar vsekakor ni najin namen!!!)

Bodimo strpni do sočloveka in si voščimo lep, miren in prijeten Božič :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za to kar je namenjena - torej lagani turistični vožnji gre več kot dovolj, saj ni namenjena prebijanju zvočnega zidu, ne 125 kot tudi 1000 ne. Če si to res vozil, so hudo dobri časi... A si to na kakem dnevu vozil (Čarmanov dan?)... Za gume pa pomojem nobeno dirkališče ni kaj prijazno :D

Ni..........res nikamor ne gre.Ma zdaj frend virago 125 in je reku,da bolj gre,pa se je on kr vozu z to varadero,ker jo je misll kupit.Pa sem mu govoril.Pa tud on ko ima cbr125 je reku,da gre ful manj.Ta 150skuter gre po lufto mimo.Saam ti pa nihče ne verjame,da je res 125

Ne eni kolegi so šli vozit,pa je pred mano vozu,pa mi kazal.Pol drugič pa isto pa so pol rekli,da je kao blo tolko.Men tk ni igralo neke vloge,ker sem hotel priti domov z celim motorjem in biti tam,ko ni koga,ki me pozna,da ne bi neki brez veze silil z :headbang:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govorica nemih a haha :D Sej ponavad ratajo pol vsi mehki k se srečamo u živo. On nej se kr smeji....dajmo času čas :)

daj strojćććii da ne bom prišel pa te polomiŁŁŁ k matrvoŁŁŁaaaa .)

No,no,no...povem ti to kar sem že v prejšnjih postih!Ne bodi pameten!Kaj pa tej je?Grdo se obnašate,do določenih članov.Varadero 125 nikamor ne gre!To,če ti ga je pa foter kupo ali pa ne je pa itak vseeno!Če ti ga je hvala bogu,če pa ne pa tud prav!

res je, jajca je in nikamor ne gre, tak ko vse 4T 125-ke

Sej se lahko kdaj dobimo in se peljemo na Golico,da vidimo kak kdo pelje,da ne bo vse na besedah!

S tem,da jz z najmanjšo besedo nisem omenil,da sem najboljši ali celo dober-karkoli!Ko mi je to prepiranje že rahlo otročje

uuu golicaa, mam na njo sladko-kisle spomine

jebala te golica... prid na besnco al pa rakitno pa gremo :D

to je brez veze.... vsak ma svoj teren...

uuu pohorjeee uuuu....

drugač pa piste so za reveže, top top rejseri se naganjajo po cestah...uhuhu ki je moj štajerski isle of man, kak ga pogrešam jebemoooo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grobnik samo dvakrat!Kot sem napisal nimam jz dnara tolk,da bi lahko bil velik ali več na pisti!Če ga bo,pa bom!Peljem se med 1,41 in 1,45

pol si pa kr pilot, da si tak čas dosegu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če te zgolj zanima katere gume uporabiti, ti lahko povem, da mi je bilo rečeno da od 1:35 navzgor so supercorse čisto zadosti, SC1/SC2 ko je okoli 20stC, ter SC1/SC1 poleti (spredaj/zadaj)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jep, pravijo da je pod 1,45 za prvič odličen čas :worship:

Ni blo prvič,drugič!Pa obakrat se je en pred mano vozu,da mi je mal pokazal.

@sesir: Kolikokrat si pa kej dol furu? (na Grobniku) - kere gume si tkt kej furu, če se spomnš?

Ti je Koci napisal.Sam itak sploh ne vozim druga kot pirreli.Kaj ti še povem kako sem mel prednje vilice nastavljene?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti je Koci napisal.Sam itak sploh ne vozim druga kot pirreli.Kaj ti še povem kako sem mel prednje vilice nastavljene?

mislm da bolj preverja resnico tvoje izjave ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kje ... ksn bozic. :whistle:

Ima kdo/pozna kdo koga ki ima cilinder od Honda CR 125? ( 02/03 ) Bi ga bil dokaj vesel, ker se mi neda posiljat na obnovo pa bi rajsi drugega kupil xD

PM ce ima/pozna kdo koga. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo od vs Superbike 2001 pa ga je dol potegnu kot torrent? Dejte uploudat ker gre dost počas,

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!