Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

če te zgolj zanima katere gume uporabiti, ti lahko povem, da mi je bilo rečeno da od 1:35 navzgor so supercorse čisto zadosti, SC1/SC2 ko je okoli 20stC, ter SC1/SC1 poleti (spredaj/zadaj)

pravzaprav vem kolikšni so časi za katero gumo...zanimal me je katere on vozi..

Ni blo prvič,drugič!Pa obakrat se je en pred mano vozu,da mi je mal pokazal.

Ti je Koci napisal.Sam itak sploh ne vozim druga kot pirreli.Kaj ti še povem kako sem mel prednje vilice nastavljene?

ja, če se ti da napisat, bi prosil :)

veseu božič vsem

;)

enako

De Luxe*

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če te zgolj zanima katere gume uporabiti, ti lahko povem, da mi je bilo rečeno da od 1:35 navzgor so supercorse čisto zadosti, SC1/SC2 ko je okoli 20stC, ter SC1/SC1 poleti (spredaj/zadaj)

GPjevke :evilgrin: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če te zgolj zanima katere gume uporabiti, ti lahko povem, da mi je bilo rečeno da od 1:35 navzgor so supercorse čisto zadosti, SC1/SC2 ko je okoli 20stC, ter SC1/SC1 poleti (spredaj/zadaj)

pa drugače sm z bt-jkami čist zadovoln :D me ne mika druzga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sem vse napisal pa neki za j.. pa je vse zbrisalo...

Pirelli vozim od prvega motorja(TZR dragon guma)sej sem vozil drugo ker je pač bilo na motorju,ko sem ga kupil...Sprobajte pirelli in ne bo vam žal,drugače dam kamod za pivo!Aha mel sem pa spred in odzad pirelli sam različni številki sam ne vem več...

Sprednje vilice se v osnovi zategnejo na vrhu in odspodi za vse klike skupaj!(Na 636 ni klikov!Je težje sam tu tk nisem kaj!)Potem pa se od tu navzgor iščeš.!Seveda ne probaš 0,da me ne bo kdo zdaj...Zgoraj imaš potem na vrhu vedno klik ali dva več kot odspodaj.Vilice iz križev in koliko gleda na vrhu krogov ven so mi oni nastavili glede na težo oz. njihove,njegove izkušnje.Zadnjih vilic nisem spreminjal!

Če imaš R1 ti napišem kje sem se lovil zdaj pa se mi ne da še enkrat....

VSEM SKUPAJ VESEL BOŽIČ

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sem vse napisal pa neki za j.. pa je vse zbrisalo...

Pirelli vozim od prvega motorja(TZR dragon guma)sej sem vozil drugo ker je pač bilo na motorju,ko sem ga kupil...Sprobajte pirelli in ne bo vam žal,drugače dam kamod za pivo!Aha mel sem pa spred in odzad pirelli sam različni številki sam ne vem več...

Sprednje vilice se v osnovi zategnejo na vrhu in odspodi za vse klike skupaj!(Na 636 ni klikov!Je težje sam tu tk nisem kaj!)Potem pa se od tu navzgor iščeš.!Seveda ne probaš 0,da me ne bo kdo zdaj...Zgoraj imaš potem na vrhu vedno klik ali dva več kot odspodaj.Vilice iz križev in koliko gleda na vrhu krogov ven so mi oni nastavili glede na težo oz. njihove,njegove izkušnje.Zadnjih vilic nisem spreminjal!

Če imaš R1 ti napišem kje sem se lovil zdaj pa se mi ne da še enkrat....

VSEM SKUPAJ VESEL BOŽIČ

Zdj si pa res ful povedu :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sem vse napisal pa neki za j.. pa je vse zbrisalo...

Pirelli vozim od prvega motorja(TZR dragon guma)sej sem vozil drugo ker je pač bilo na motorju,ko sem ga kupil...Sprobajte pirelli in ne bo vam žal,drugače dam kamod za pivo!Aha mel sem pa spred in odzad pirelli sam različni številki sam ne vem več...

Sprednje vilice se v osnovi zategnejo na vrhu in odspodi za vse klike skupaj!(Na 636 ni klikov!Je težje sam tu tk nisem kaj!)Potem pa se od tu navzgor iščeš.!Seveda ne probaš 0,da me ne bo kdo zdaj...Zgoraj imaš potem na vrhu vedno klik ali dva več kot odspodaj.Vilice iz križev in koliko gleda na vrhu krogov ven so mi oni nastavili glede na težo oz. njihove,njegove izkušnje.Zadnjih vilic nisem spreminjal!

Če imaš R1 ti napišem kje sem se lovil zdaj pa se mi ne da še enkrat....

VSEM SKUPAJ VESEL BOŽIČ

:hmm: :slap: kake ideje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sem vse napisal pa neki za j.. pa je vse zbrisalo...

Pirelli vozim od prvega motorja(TZR dragon guma)sej sem vozil drugo ker je pač bilo na motorju,ko sem ga kupil...Sprobajte pirelli in ne bo vam žal,drugače dam kamod za pivo!Aha mel sem pa spred in odzad pirelli sam različni številki sam ne vem več...

Sprednje vilice se v osnovi zategnejo na vrhu in odspodi za vse klike skupaj!(Na 636 ni klikov!Je težje sam tu tk nisem kaj!)Potem pa se od tu navzgor iščeš.!Seveda ne probaš 0,da me ne bo kdo zdaj...Zgoraj imaš potem na vrhu vedno klik ali dva več kot odspodaj.Vilice iz križev in koliko gleda na vrhu krogov ven so mi oni nastavili glede na težo oz. njihove,njegove izkušnje.Zadnjih vilic nisem spreminjal!

Če imaš R1 ti napišem kje sem se lovil zdaj pa se mi ne da še enkrat....

VSEM SKUPAJ VESEL BOŽIČ

:huh: :?

no ja, je ze vredu :)

vesel bozic =) pa upam, da se kdaj kej srečamo

vesel bozic tud ostalim :) rtm in PVA vsem skupaj :grim

De Luxe*

Popravljeno . Popravil MatexDeLuxe46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bodimo strpni do sočloveka in si voščimo lep, miren in prijeten Božič :OK:

Vošču sm pa vseen tapru :whistle: Ei neki me zanima...

Od kdaj so postal SMSi tok komercjalni? :blink: Božič je in folk pošila okol voščilnce kukr da bi biu NY :glare: Kr neki_usi so neki komercjalni ratal :slap:

p.s. Nism Oražm tebe zdej mislu. Sej sm jest tud pol ene 5jih poslou (sam da so bli MMSi :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej jest jih mam tud :worship: Mobitel :whistle:

Bje , da je Mobitel naredu tako konkurenco v SLO omrežju, da ga je država prisilila, da se je umiril malo. Tako, da sta se LAHKO pobrala SImobil in TUŠko... Ko je pa je napoču čas, je pa še Mobitel začel z akcijam_da se vid kdo je Glavn :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Brejker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha zdej si ga pa malo mim udaril :)

ti lahko odpreš supermarket in imaš vse 50% ceneje v primerjavi s spari, tuši, mercatorji itd in ti država ne more nič :) pač še "država" bo pr teb nakupovala... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha zdej si ga pa malo mim udaril :)

ti lahko odpreš supermarket in imaš vse 50% ceneje v primerjavi s spari, tuši, mercatorji itd in ti država ne more nič :) pač še "država" bo pr teb nakupovala... :)

točno tako, država je proti monopolu in podpira konkurenco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mi je rekla tmala ko je prišla ta Đabest akcija ven. (študira na pravni fakulteti_3tji letnik) in je to slišala tm na faxu...

Men se sliš čist mogoče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priporoča kdo kaki dobr film, zdaj ko bom 1 teden v avstriji bordal pa si bom večere probal popestrit z kakim dobrim filmom?

XXX movies??? :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!