Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ni nobene zamere ;)

ja za 3500 boš jo v italiji dobo, v sloveniji pa dvomim ;)

pretirane cene zaslediš pri yamahah r6, 2000 letnik pa po 4k€ cena..

ja al pa pri meni, no sicer pa moja je itak že rezervirana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej dokler zna obrazložit zka itd je kul ...

Eh, ne razemi narobe hehe.. js nimam ničesr proti nikomur.. pač provokacija mal hihi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, ne razemi narobe hehe.. js nimam ničesr proti nikomur.. pač provokacija mal hihi :)

ok ;)

no sej mni je itak vseeno, sam pac da vem zka, ko na kurac mi gre ko kr tk eni nosijo majce tu je slo pa sploh ne vejo o čem se gre

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, ne razemi narobe hehe.. js nimam ničesr proti nikomur.. pač provokacija mal hihi :)

sej ma prou nejc! :worship: tko je pa če kšnu ni všeč nej gre.. :rolleyes: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ma prou nejc! :worship: tko je pa če kšnu ni všeč nej gre.. :rolleyes: :whistle:

ka ma prav?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok ;)

no sej mni je itak vseeno, sam pac da vem zka, ko na kurac mi gre ko kr tk eni nosijo majce tu je slo pa sploh ne vejo o čem se gre

A če je pa "samo" provokacija, je pa vse OK? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo provokacije malo pa zares.. z veliko stvarmi se strinjam glede tega Tukaj je SLO.. :) Džamija pa take fore..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo provokacije malo pa zares.. z veliko stvarmi se strinjam glede tega Tukaj je SLO.. :) Džamija pa take fore..

Kaj je z džamijo? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka ma prav?

jah sej je tuki res slovenija,, pa nima ti jit kej na kurac če ne druzga reklamo delajo :closedeyes: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabim utemeljevati.. simpl je, pri nas je pač ta vera doli v pizdi kjerkol pač to je, pa majo one đamije pa nevemkaj,... če bi blo pomoje tak tud cerkev nebi blo, ker je samo sranje z tem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Utemelji? :rolleyes:

ma za đamijo tut jst nism neki zanjo sam eno mašo na tedn pa bomo že prebolel..če ne druzga bo vsaj kurist od nje se bo dal kje prkerat v bližini centra... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok ;)

no sej mni je itak vseeno, sam pac da vem zka, ko na kurac mi gre ko kr tk eni nosijo majce tu je slo pa sploh ne vejo o čem se gre

hja ti ko si neki antirasist pa to, s to objavo lih sam sebi v skledo pljuvaš, pa kaj če nekdo nosi tako in tako majico pa ne ve o čem gre, pač nosi majico ker mu je všeč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, majčka je naročana hihi :D

Razlagi so pa čist neki rtetji hehe, se mi ne da zej razlagat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabim utemeljevati.. simpl je, pri nas je pač ta vera doli v pizdi kjerkol pač to je, pa majo one đamije pa nevemkaj,... če bi blo pomoje tak tud cerkev nebi blo, ker je samo sranje z tem :)

ma za đamijo tut jst nism neki zanjo sam eno mašo na tedn pa bomo že prebolel..če ne druzga bo vsaj kurist od nje se bo dal kje prkerat v bližini centra... :whistle:

V Ustavi RS, ki je najvišji zakonski akt v državi jasno piše:

7. člen

Država in verske skupnosti so ločene.

Verske skupnosti so enakopravne; njihovo delovanje je svobodno.

63. člen

(prepoved spodbujanja k neenakopravnosti in nestrpnosti

ter prepoved spodbujanja k nasilju in vojni)

Protiustavno je vsakršno spodbujanje k narodni, rasni, verski ali drugi neenakopravnosti ter razpihovanje narodnega, rasnega, verskega ali drugega sovraštva in nestrpnosti.

Protiustavno je vsakršno spodbujanje k nasilju in vojni.

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej kar je res je res.. js nimam nič proti nikomur, sem proti tej đamiji zato ker to nebo le đamija, pač pa oni hočejo nevem kaj vse še met zraven, na nevemkolko kvadratih :headbang:

Eno je pravica so soboodne odločitve glede vere, drugo pa preseravanje.

Preprosto in resnično. Tukaj je Slovenija ne Afganistan :) Al whateva :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok igor tukile mojga posta glih nebi blo treba zravn limat :trance_33_sleep: je pa tut tko da ma vsak svoje mnenje. :unsure: brez veze se kregat k tople vode tuki nebo odkril. :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je. In še vedno sem proti. Pa Rupla ne maram :whistle: Hrvaška pa mi je kul :naughty: To kaj je politika pa je drugo hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je z džamijo? :rolleyes:

Upam, da jo bo zidall SCT

hint: da se bo zrušila hitro kakor predor Šentvid :lol1:

_pa sm drgač za use vere: men je useen, RASTA FAR I je odgovor na vsa uprašanja! Make love, not war (70s)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!