Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Lej kar je res je res.. js nimam nič proti nikomur, sem proti tej đamiji zato ker to nebo le đamija, pač pa oni hočejo nevem kaj vse še met zraven, na nevemkolko kvadratih :headbang:

Eno je pravica so soboodne odločitve glede vere, drugo pa preseravanje.

Preprosto in resnično. Tukaj je Slovenija ne Afganistan :) Al whateva :D

A zraven cerkva, pa (v večini) ni še farovža?

Ne gre za nikakršno preseravanje. Lahko bi ti še enkrat citiral tisto o svobodnem izražanju verske pripadnosti. Če Islamska skupnost RS meni, da potrebuje tak verski objekt za izražanje svoje vere, potem naj to ima. A te bo slučajno to česa stalo?

No, s tole "preprosto in resnično" trditvijo si povsem obrnil tisto, da nimaš nič proti nikomur.

ok igor tukile mojga posta glih nebi blo treba zravn limat :trance_33_sleep: je pa tut tko da ma vsak svoje mnenje. :unsure: brez veze se kregat k tople vode tuki nebo odkril. :alien1:

Sori, to je bolj letelo na vedno provokativnega Nejca. Ja, vsak ima lahko svoje mnenje, če le ne krši tistih členov Ustave RS. :)

:friend2:

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh se ne zavedate kam bo to vodilo...

čez 2 leti se bomo meli isti problem ko ga ma zdaj avstrija, nemčija, italija,...

nimam nič proti muslimanom pa đamiji, samo naj bo v mejah normale

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh se ne zavedate kam bo to vodilo...

čez 2 leti se bomo meli isti problem ko ga ma zdaj avstrija, nemčija, italija,...

nimam nič proti muslimanom pa đamiji, samo naj bo v mejah normale

Oh, ti ubogi preubogi Slovencelj. Če bo tistih 2,4% prebivalstva v RS (sklicujoč se na popis prebivalstva leta 2002), zaradi postavitve enega ubogega kulturno verskega centra v Ljubljani, izpodrinilo naše Janezovske riti, pa naj jih. A si že v kleti in čakaš na Turške vpade? :lol1:

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj živi dela drka kdorkoli iz kjerkoli v Sloveniji, dokler ne dela problemov, isto vela za nas slovence

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh, ti ubogi preubogi Slovencelj. Če bo tistih 2,4% prebivalstva v RS (sklicujoč se na popis prebivalstva leta 2002), zaradi postavitve enega ubogega kulturno verskega centra v Ljubljani, izpodrinilo naše Janezovske riti, pa naj jih. A si že v kleti in čakaš na Turške vpade? :lol1:

jaz k živim 200km stran od vašega problema me res boli mišo :)

naslednji korak po tem bi se dalo pričakovati krščansko cerkev v bagdadu? :)

zanima me če bi oni tudi tak mirno sprejeli to odločitev kot to sprejme slo :)

na te člene k jih pa limate se pa totalno POSERJEM. Dokler jih tisti ne spoštujejo, ki jih pišejo in dopolnjujejo... heh

poserjem se na te zakone k jih limate, spoštujem edino humanost in razum samo nažalost se dandanes z tem daleč ne pride.

zakoni so za tupe.

žalostno je da se lima te citate, to bi moglo biti samoumevno.

se pridružujem hozijevem mnenju in se umikam :)

ne štekam pa tega

Če bo tistih 2,4% prebivalstva v RS (sklicujoč se na popis prebivalstva leta 2002), zaradi postavitve enega ubogega kulturno verskega centra v Ljubljani, izpodrinilo naše Janezovske riti, pa naj jih

. na katero stvar se to nanaša kaj sem napisal prej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma za đamijo tut jst nism neki zanjo sam eno mašo na tedn pa bomo že prebolel..če ne druzga bo vsaj kurist od nje se bo dal kje prkerat v bližini centra... :whistle:

kaj eno mašo prebolel, problem bo ker bo skoz več unih ciganov al kar koli že so, teh pa ne rabimo mi tukaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz k živim 200km stran od vašega problema me res boli mišo :)

naslednji korak po tem bi se dalo pričakovati krščansko cerkev v bagdadu? :)

zanima me če bi oni tudi tak mirno sprejeli to odločitev kot to sprejme slo :)

na te člene k jih pa limate se pa totalno POSERJEM. Dokler jih tisti ne spoštujejo, ki jih pišejo in dopolnjujejo... heh

poserjem se na te zakone k jih limate, spoštujem edino humanost in razum samo nažalost se dandanes z tem daleč ne pride.

zakoni so za tupe.

žalostno je da se lima te citate, to bi moglo biti samoumevno.

se pridružujem hozijevem mnenju in se umikam :)

ne štekam pa tega

. na katero stvar se to nanaša kaj sem napisal prej?

Če že ne veš kaj govoriš, si pa vsaj preberi kaj si prej napisal, no. :rolleyes:

Očitno daš sam sebi vedeti, da se imaš jako česa za bati (in si daš čutiti, da je to še kako tvoj problem- drugače pa ne bi pisaril o tem), če pišeš o tem, da ne vemo kam to vodi in da naj si kot zgled vzamemo Nemčijo, Italijo in Avstrijo. Tam očitno že vedo.

No, s tem ko svoje sranje trosiš po Ustavi RS... s tem, dragi moj, se poserješ tudi na sestavo parlamenta leta '91 (ki je prav istega leta sestavila Ustavo RS, ki je ostala skoraj nedotaknjena do danes) in s tem, serješ tudi po vseh tistih, ki so se leta '90 na plebiscitu z 88 procentno (ja, mogoče serješ pa tudi po komu od svojih bližnjih sorodnikov, ne vem) večino odločili za osamosvojitev in nastanek Republike Slovenije. Ti kar serji. :OK:

Humanost ne obstaja. Moralne vrednote niso prav nič vredne- vse je samo še denar.

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj eno mašo prebolel, problem bo ker bo skoz več unih ciganov al kar koli že so, teh pa ne rabimo mi tukaj

Kdo pa ste, "vi"?! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo pa zanekrat še SLOVENCI

In ti si DRZNEŠ(!) govoriti v mojem imenu?! :rolleyes: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ti si DRZNEŠ(!) govoriti v mojem imenu?! :rolleyes: :headbang:

Ti pol nisi pravi Slovenec, če si za đamijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je s tabo Igor.. poslabšu si se odkar se z starimi družiš :D :D

:eek:

Ti pol nisi pravi Slovenec, če si za đamijo :)

Kdo je pa pravi Slovenec? Če ciljaš na rodovnik- ja no ja, jaz mislim, da je moj za kar nekaj vej nazaj "čist" (ups, jaz se tako ne izražam), kot bi rekli "vi".

No sej, fantje... Če sem na vsaj enega "mulca" (takega, kot smo mi) vplival pozitivno s svojimi besedami, je moj cilj dosežen. Da ne bi kdo mislil, da imam kaj proti kakšnemu posamezniku.

Se vidmo na cest. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pol nisi pravi Slovenec, če si za đamijo :)

Bl je Slovenc k ti. Maš zgleda prioritete pomešane.

Sicer glede đamije mam tak mnenje: nej jo postavjo, sam nej pol muslimani ne govorijo da jim kratimo pravice pa ne vem kaj vse. A je kdo od vs vidu katoliško cerkev v sarajevu? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bl je Slovenc k ti. Maš zgleda prioritete pomešane.

Sicer glede đamije mam tak mnenje: nej jo postavjo, sam nej pol muslimani ne govorijo da jim kratimo pravice pa ne vem kaj vse. A je kdo od vs vidu katoliško cerkev v sarajevu? ;)

Pa to ti pravim.. Js bi đamijo kot molilnco pustil.. nevem kak center pa ne.. tak kot sm reku zame je to preseravanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse ste pomešali v isti koš (kje piše da SLOVENC nemore biti musliman)?!?!

če govorimo o veri imamo: kristjane, pravoslavce, muslimane,...

če pa o narodnosti pa o: slovencih, nemcih, italjanih, itd...

Sam osebno sem kristjan, da nebo kdo mislo da zagovarjam koga...!!! Mislim pa, da ima vsaka vera enake pravice...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bl je Slovenc k ti. Maš zgleda prioritete pomešane.

Sicer glede đamije mam tak mnenje: nej jo postavjo, sam nej pol muslimani ne govorijo da jim kratimo pravice pa ne vem kaj vse. A je kdo od vs vidu katoliško cerkev v sarajevu? ;)

Uh, to sem pa pozabil.

Katoliška cerkev v Bagdadu:

Catholic_Church_in_Baghdad.jpg

Katoliška cerkev v Sarajevu:

post-15712-1231191483_thumb.jpg

Sicer pa, a je to sploh pomembno? Četudi ne bi bilo katoliške cerkve v Bagdadu to še ne pomeni, da moramo biti enaki osli, kot so tam.

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse ste pomešali v isti koš (kje piše da SLOVENC nemore biti musliman)?!?!

če govorimo o veri imamo: kristjane, pravoslavce, muslimane,...

če pa o narodnosti pa o: slovencih, nemcih, italjanih, itd...

Sam osebno sem kristjan, da nebo kdo mislo da zagovarjam koga...!!! Mislim pa, da ima vsaka vera enake pravice...

That's my point.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, to sem pa pozabil.

Katoliška cerkev v Bagdadu:

Catholic_Church_in_Baghdad.jpg

Katoliška cerkev v Sarajevu:

post-15712-1231191483_thumb.jpg

Sicer pa, a je to sploh pomembno? Četudi ne bi bilo katoliške cerkve v Bagdadu to še ne pomeni, da moramo biti enaki osli, kot so tam.

važn da jo morjo vojaki stražt hahaha :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!