Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

dokler se še folk gre nacionalizem dobro, je po eni strani nekot sprejemljivo, sam ko pa pride do rasizma in nacizma, tam pa ni nobenga opravičila :doze:

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zatiranje drugih ver je za moje pojme tudi rasizem. Zakaj?

Vsaka kultura ima tudi svojo vero. Kulture so različne, in različni smo ludje...

Vem pa tud to, da kadar je pogovor a.k.a. prerekanje o veri, se nikoli ne konča dobro, ker noben noče nehat.

Navsezadnje pametnejši odneha! :rolleyes:

Zdei pa poveite kdaj ste nazadne kej šraufal motor, pa zakaj NE?! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zatiranje drugih ver je za moje pojme tudi rasizem. Zakaj?

Vsaka kultura ima tudi svojo vero. Kulture so različne, in različni smo ludje...

Vem pa tud to, da kadar je pogovor a.k.a. prerekanje o veri, se nikoli ne konča dobro, ker noben noče nehat.

Navsezadnje pametnejši odneha! :rolleyes:

Zdei pa poveite kdaj ste nazadne kej šraufal motor, pa zakaj NE?! :winkiss:

bomo h teb prpelal da nam bojo 500 letel :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer glede đamije mam tak mnenje: nej jo postavjo, sam nej pol muslimani ne govorijo da jim kratimo pravice pa ne vem kaj vse. A je kdo od vs vidu katoliško cerkev v sarajevu? ;)

Uh, to sem pa pozabil.Sicer pa, a je to sploh pomembno? Četudi ne bi bilo katoliške cerkve v Bagdadu to še ne pomeni, da moramo biti enaki osli, kot so tam.

Eno je verski objekt oziroma molilnica drugo pa je šola,stanovanja,...KLAVNICA zakolji ti kravo doma pa boš vidu kake pizdarije boš imel!

Sem absolutno proti odprtim klavnicam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je to sploh tok važn da se zdej tuki pregovarjamo ubisvi je važn sam ne za nas mi nebe nč blš živel slabi pa tut ne zart tega.

( moje mnenje )

Gremo raj kakšno bol zanimivo temo usekat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno je verski objekt oziroma molilnica drugo pa je šola,stanovanja,...KLAVNICA zakolji ti kravo doma pa boš vidu kake pizdarije boš imel!

Sem absolutno proti odprtim klavnicam!

dej nehi no pa kr nebojo klali krave al pa meli kako klavnico...brez veze nabijaš tule ko ti bo še kdo verjev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej nehi no pa kr nebojo klali krave al pa meli kako klavnico...brez veze nabijaš tule ko ti bo še kdo verjev...

Pozdravljeni

Ne morem si pomagat, da nebi komentiral.

dejansko je poleg same molilnice mišljeno še marsikaj drugega. Telovadnica, kulturni center, MINARET (ki je po moje še najbolj sporen :klicaj: ), ... Kar se tiče klavnice. Muslimani na določene praznike žrtvujejo živali, jih "zakoljejo".

Sam mislim da bi jim morali dovoliti zgraditi džamijo ki bi imela funkcijo molilnice, ne pa tudi kulturnega centra, itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je že kdo bil v kaki klavnici piščancev? svinj? krav, goveda...? :wacko: :wacko: :wacko: :(

ja pri stari mami na kmetiji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pri stari mami na kmetiji :)

Kaj vi upate govedo doma klat?????? :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo provokacije malo pa zares.. z veliko stvarmi se strinjam glede tega Tukaj je SLO.. :) Džamija pa take fore..

ti pa pri priči umakni ta podpis, če ne te bom sprfukal k matrvolaaa :)))

Bl je Slovenc k ti. Maš zgleda prioritete pomešane.

Sicer glede đamije mam tak mnenje: nej jo postavjo, sam nej pol muslimani ne govorijo da jim kratimo pravice pa ne vem kaj vse. A je kdo od vs vidu katoliško cerkev v sarajevu? ;)

ja ene 3-4 so ...sarajevo ima mešano prebivalstvo pač z večino muslimanskega, med njimi so tud hrvati, ki so katoliške vere...strojči predn začneš klatit tumarije preberi malo zgodovino za 9. razred oš.

drugač pa jaz sem ZA đamijo... naj zgradijo celi kompleks đamij čez pol ljubljane, pa še v mariboru bi lahko kako, pol pa umiram vsaki dan od kebapov in ostalih orientalskih kuharskih mojstrovin :OK: ...tipkoti pa se zaprite v lesene koče pa jejte ajdove žgance v gobovi juhi...hahahah REVEŽIIII

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijazna nam boš in mi tebi,

branili bomo tvoja tla,

ljubili tvoje bomo bistvo,

ŽIVELA SLOVENIJA !

:kava: :wub: :grim :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj? Pa z Zagreb bom šol z šalom pa dresom od Hajduka pa navali narode haa :D

To si moral dokler si se Tomosa imel ;)

Cisti SLOVENAC :evilgrin: hahahhaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo kaj pojma od elektronike? Imam eno nalogo za rešit. 3 vhodna ALI vrata moram realizirat z 2 vhodnimi ALI-NE vrati.

Treba je izpeljat enačbo za realizacijo in pa narisati vezavo nove realizacije logičnih vrat. Zelo prav bi mi prišlo če bi mi kdo to pomagal rešiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo kaj pojma od elektronike? Imam eno nalogo za rešit. 3 vhodna ALI vrata moram realizirat z 2 vhodnimi ALI-NE vrati.

Treba je izpeljat enačbo za realizacijo in pa narisati vezavo nove realizacije logičnih vrat. Zelo prav bi mi prišlo če bi mi kdo to pomagal rešiti.

a to maš tiste logične funkcije:

OR

AND

NOT

XOR

XNOR al neki takega pa še enih par je????

Popravljeno . Popravil sonda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj? Pa z Zagreb bom šol z šalom pa dresom od Hajduka pa navali narode haa :D

Sej boš preživel ja....sploh v bližini maksimira :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ene 3-4 so ...sarajevo ima mešano prebivalstvo pač z večino muslimanskega, med njimi so tud hrvati, ki so katoliške vere...strojči predn začneš klatit tumarije preberi malo zgodovino za 9. razred oš.

Oprosti strojnik :worship: A ti si pa to vedu predn si bil v sarajevu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to maš tiste logične funkcije:

OR

AND

NOT

XOR

XNOR al neki takega pa še enih par je????

to je to ja, samo men se bolj malo sanja od tega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha se spomnim en malo kako to gre:

vrata OR dajo ven logično 1, če je vsaj en vhodni signal 1, sicer dajo ven logično 0

vrata AND dajo logično 1 ko sta oba vhodna signala 1, sicer 0

vrata NOT so v bistvu negator, ki negira neko logično stanje, 0 spremenijo v 1 ter obratno

XOR vrata dajo ven logično 1 samo kadar je en signal 1 in drugi 0, sicer dajo logično 0

XNOR pa dajo ven logično 1 ko sta oba signala enaka, torej oba 0 ali oba 1, sicer dajo logično 0

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!