Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Dunlop gume imajo drugačno obliko na felgi kot pirelli ali še katera firma!

Pa na 125ccm gre tolk malo po gumah,da se res splača dat najmehkejšo in "najboljšo" gumo!

:D vic dneva...gre malo po gumah na 125ccm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

puslušaj mojstra ja :headbang:

Kr daj qulifire gor... jst sm biu ful zadovoljen :OK: res pa je da jih daj original dimenzije... to ti tudi jst priporočam :)

Qualifier ja 150/60 pa 110/70, pa ni trte mrte :rolleyes: .....al pa kaka supercorsa tud pride v poštev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr daj qulifire gor... jst sm biu ful zadovoljen :OK:

Qualifier ja 150/60 pa 110/70, pa ni trte mrte :rolleyes:

Za dunlopke sm bil zagret še preden sem dobil motor :lol: Reklama v motosiju me je prepričala :P (nespomnem se čist točn da bi jo lahko citiral)

A veste mogoče kakšne so dimenzije zadnje gume v motoGP125? (jest vem, zanima me(čist iz ferbca) če veste vi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D vic dneva...gre malo po gumah na 125ccm

Glej z dragon sem naredil okol 8000km!Na R1 pa mi je corsa držala okol 1500km.Tako,da ja malo gre po njih na 125ccm!

Qualifier ja 150/60 pa 110/70, pa ni trte mrte :rolleyes: .....al pa kaka supercorsa tud pride v poštev

Supercorsa se men po cesti ni zdela neki niti na težjih motorjih!Je pa odlična za na pisto!

Dunlop guma zgleda oz. ima različno obliko na isti felgni kot pirelli corsa 100%!Smo meli skupi parkirani dve cbr 1000rr!

V glavnem jz prisegam na pirreli pa sem sprobal marsikaj!Moj motor bo vedno imel obute pirelli gume!In do zdaj vsi,ki jih poznam in sp jih sprobali povejo,razen obrabe vse najboljše!

Ajde je kdo vozil motor z novo pirelli gumo in mu je bila kera druga boljša?Pa da je res sprobal ne pa kr neki!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da je res sprobal ne pa kr neki!!!!!!!

No sej zaradi tega bom pa Dunlop kupu. Da probam :rolleyes:

Za Pireli sploh slišat nemorm a mam vseeno to gumo spredaj na chopperju :headbang:

hehe :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh še ni šla :blink: :blink:

Šefe pri katerem sem delal mi še ni plačal plače od novemba dalje :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh še ni šla :blink: :blink:

Šefe pri katerem sem delal mi še ni plačal plače od novemba dalje :headbang:

se mi pa zdi,da si napisu,da je na servisu in se dela na tem,da bo skozi vžigala???????

uuuuuuuuuuuuuuuu,slabo to,ga bo treba okol ušes :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

michelin pilot power r0x ^_^

Čeprov sm naredu le 125Km z njimi (pa še to v dežju :evilgrin: ) so mi kr ql :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi mi lahko nekdo od vas photoshop freakov nekaj naredo prosim...

in sicer alfici na sliki zamenjal felne s temi, ki so na drugi sliki

Hvala :)

imgAlfa%20Romeo%201592.jpg

v_191317_280106.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sem enkrat najdu eno stran od ene trgovine,ki prodaja felgne in si lahko izbral avto,barvo in menjaval felgne..Sam sem disk menjal in nimam starih FAVORITES tako,da....

Koji smart roadster,kaj pa dela z njim :worship: sam mi ni najbolj jasno,kaj so mu mašino odspredaj zmontirali??Ko original ima sredinsko nameščen motor!

http://de.truveo.com/smart-roadster-engine...843011663069102

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sem enkrat najdu eno stran od ene trgovine,ki prodaja felgne in si lahko izbral avto,barvo in menjaval felgne..Sam sem disk menjal in nimam starih FAVORITES tako,da....

Koji smart roadster,kaj pa dela z njim :worship: sam mi ni najbolj jasno,kaj so mu mašino odspredaj zmontirali??Ko original ima sredinsko nameščen motor!

http://de.truveo.com/smart-roadster-engine...843011663069102

hudo.. sam a si vidu slike da ma spredi motor. :unsure: k lahko da je une filtre do uspred potegnu sam zrd izgleda.. :closedeyes: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj si pa že slišal GP stroj? (Desmosedici ne velja) ? :unsure:

v živo je blo to recimo v Mugellu.. ampak tja negrem več, ker je toooooooooooooooooook gužve..

pa na internetu ane, na posnetkih.. se da fajn primerjat zvok.

k bom pa R1ko slišou v živo ti bom pa mojo prepričanje potrdil ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj si pa že slišal GP stroj? (Desmosedici ne velja) ? :unsure:

Mislm da je 70% nas tle na forumu že v živo to slišal.. če ti nisi še ni važn da noben ni :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da je 70% nas tle na forumu že v živo to slišal..

Si slišal tudi formulo 1 v živo?Se motogp skrije vsaj meni!Men so vse dlake po konc stale :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!