Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Si slišal tudi formulo 1 v živo?Se motogp skrije vsaj meni!Men so vse dlake po konc stale :whistle:

formula je pa pol druga pesem...tut mašina je vlk večja in več cilindrov...zvok je pa res pravi (najbolš je ko se sliši s kakšno hitrostjo dobi obrate :worship: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si slišal tudi formulo 1 v živo?Se motogp skrije vsaj meni!Men so vse dlake po konc stale :whistle:

formulo mam namen letos slišat, Gp je pa strup

itak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da je 70% nas tle na forumu že v živo to slišal.. če ti nisi še ni važn da noben ni :P

15% scooteristov

10%mopedistov

5% 125istov

(vsaj jest sm tko zmetu skupy :unsure: )

Popravljeno . Popravil Brejker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15% scooteristov

10%mopedistov

5% 125istov

(vsaj jest sm tko zmetu skupy :unsure: )

mislim da so tu tudi tiski ki že vozijo >125ccm, in jih je kar nekaj tak da tvoja statiskia nebo držala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda da nebo držala :headbang:

Neki sm ukp vrgu-sploh brez da bi razmišlu kei preveč.

K drgač me začene glava bolet :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda da nebo držala :headbang:

Neki sm ukp vrgu-sploh brez da bi razmišlu kei preveč.

K drgač me začene glava bolet :P

to ti je že kot kaže v navado prišlo :whistle: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo da se pohvalim...naredo sem izpit za B :OK:

čestitke, srečno vožno :D

ke si pa delo? felix al relax?

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej z dragon sem naredil okol 8000km!Na R1 pa mi je corsa držala okol 1500km.Tako,da ja malo gre po njih na 125ccm!

Supercorsa se men po cesti ni zdela neki niti na težjih motorjih!Je pa odlična za na pisto!

Dunlop guma zgleda oz. ima različno obliko na isti felgni kot pirelli corsa 100%!Smo meli skupi parkirani dve cbr 1000rr!

V glavnem jz prisegam na pirreli pa sem sprobal marsikaj!Moj motor bo vedno imel obute pirelli gume!In do zdaj vsi,ki jih poznam in sp jih sprobali povejo,razen obrabe vse najboljše!

Ajde je kdo vozil motor z novo pirelli gumo in mu je bila kera druga boljša?Pa da je res sprobal ne pa kr neki!!!!!!!

vse je odvisno od tega kako ravnaš z gumo in zakaj jo imaš. Da si jo pa do platna pojedel na cesti v 1500 km, si pa kvečjemu moral res grdo ravnati s to gumo (mislim na burnout):)

kako si pa občutil razlike gum med bridgestone, dunlop, pirelli v "dirkalnem" najvišjem rangu seveda...in zakaj je vse ostalo zanič razen pirelli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse je odvisno od tega kako ravnaš z gumo in zakaj jo imaš. Da si jo pa do platna pojedel na cesti v 1500 km, si pa kvečjemu moral res grdo ravnati s to gumo (mislim na burnout):)

zelo grdo... ni šans da v 1500km poješ celo gumo... po cesti

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ti je že kot kaže v navado prišlo :whistle: :D

Ma ja sei vem. :unsure:

Morm se mal nazaj držat :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja sei vem. :unsure:

Morm se mal nazaj držat :closedeyes:

ja res bolš zate da se :)

Z 125 4T si še vedno mopedist XD

ja res si hud ko maš rsko pa si nardiu 10km z njo, tak da se še niti pelat ne znaš :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On je najbolj hud daleč naokrog... Od tega da ma rsko do tega da obvlada vse ampak res VSE! sploh tisti komentarji v temi aprilia rs so daleč najboljši :worship: kako on kali ročke itd. :worship:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On je najbolj hud daleč naokrog... Od tega da ma rsko do tega da obvlada vse ampak res VSE! sploh tisti komentarji v temi aprilia rs so daleč najboljši :worship: kako on kali ročke itd. :worship:

:yes: v skor vsaki temi vse obvlada :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res bolš zate da se :)

Z 125 4T si še vedno mopedist XD

ja res si hud ko maš rsko pa si nardiu 10km z njo, tak da se še niti pelat ne znaš :slap:

Se bom potrudu. K mi neki pade v glavo bom zinu kej, neglede na posledice... Se mi je že to dostkrat že maščevalo tako da... :(

Mopedista sem "citiral" iz teme tko, da me nemorš obtoževat-da sm jest to napisal. Le širim dobro besedo :rolleyes:

(kwa se mi smeji zdele :lol: _sm pa dobrovolčk, tko da nočm nobenmu hudga)

Nism hud. Niti ne mislm, d sm_furam zase...

125Km če smo natančni, pa še to v dežju(v 2h dnevih) :slap:

Počaas, mam pa dost iskušn s divanjem od prej, tko da nebom imel velikih težav.

On je najbolj hud daleč naokrog... Od tega da ma rsko do tega da obvlada vse ampak res VSE! sploh tisti komentarji v temi aprilia rs so daleč najboljši :worship: kako on kali ročke itd. :worship:

Jerry ti si strojnik, kaj ne? Kolk si pa že kej sam naredu na motorju? Čist informativno... Nič sarkazma. :hmm:

Popravljeno . Popravil Brejker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jerry ti si strojnik, kaj ne? Kolk si pa že kej sam naredu na motorju? Čist informativno... Nič sarkazma. :hmm:

jst uglavnm vse delam sam na motorju... na apriliji sm sam večino stvari naredu, na ninji pa tud... sam je pa res da na ninji ni blo neki velik za delat .) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse je odvisno od tega kako ravnaš z gumo in zakaj jo imaš. Da si jo pa do platna pojedel na cesti v 1500 km, si pa kvečjemu moral res grdo ravnati s to gumo (mislim na burnout):)

kako si pa občutil razlike gum med bridgestone, dunlop, pirelli v "dirkalnem" najvišjem rangu seveda...in zakaj je vse ostalo zanič razen pirelli?

Do platno jo samo tik preden jo vulkaniter dobi dol ali pa na kakem srečanju!

Čisto pošteno ti bom povedal,govorima seveda o zadnji gumi!Prednja mi drži ful več!Na okoli 1500km zgleda guma že malo bolj slabo oz. se že pozna,ko se na polno peljej.Pol pa pride vikend se vozimo cele dneve in pol ponavi zvečer pride kdo na idejo,da ima spet nekdo slabo gumo in bi jo lahko malo zasukal!Je pa tudi res,da se jz dost po zadnjem vozim,ne šparam gume,prej se mi dopade,ko jo zasuče v prazno med vožnjo!.Na R1 sem zamenjal v 12000km 4 zadnje gume plus tisto,ki je že bila na njej!In en komplet supercorse!No ko tako pogledaš so res zdržale malo več!Sam men se je zdelo non stop!Na 600ccm in na Vfr 800 so mi zdržale več!

Razlika se mi zdi očitna pri tem kako motor pade v ovinek.Kolk ga moraš sam potegnit in kolk "pade"v ovinek.Kolk hitr ga gre nazaj dvignit in "vršt"na drugo stran.Sploh se mi zdi velika razlika med prednjimi gumami!Pri zadnji gumi mogoče manjša razlika.Vendar je vseeno kar velika,ko pospešuješ iz ovinka!Pirelli dost bolj dolgo rabi da "zdrsne-podrsi" kot npr. dunlop.

Nisem rekel,da so vse druge gume zanič!Pač men je pirelli daleč najboljši,kot tudi večini,ki jih poznam!

Najslabša guma,ki sem jo kdaj probal pa je bila AVON.Mi je dal prijatelj za peljat,ker mu nisem verjel,da je tako slaba!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst uglavnm vse delam sam na motorju... na apriliji sm sam večino stvari naredu, na ninji pa tud... sam je pa res da na ninji ni blo neki velik za delat .) )

Odkrit povedan, sem pričakoval kakšen bolj konkreten odgovor,

od nekoga ki se spozna na stvari.

Kakor koli: Me veseli, da tudi ti kaj postoriš na motorju.

Popravljeno . Popravil Brejker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo grdo... ni šans da v 1500km poješ celo gumo... po cesti

wannabe DejaVu oz. RHonda.. a kva je biu že tist tip.. :) top top

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jerry ti si strojnik, kaj ne? Kolk si pa že kej sam naredu na motorju? Čist informativno... Nič sarkazma. :hmm:

đeri je tak dober strojnik, da še na ninji letnik 04 najde in zna naštelat fergazere hahahah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst uglavnm vse delam sam na motorju... na apriliji sm sam večino stvari naredu, na ninji pa tud... sam je pa res da na ninji ni blo neki velik za delat .) )

aja??? men si pa ravno lani govoril, kak boš ti dajal ninjo na servise, tud da ti olje menjajo pa ketno našpanajo, ker se tebi pač to ne da delat doma...haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!