Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

wannabe DejaVu oz. RHonda.. a kva je biu že tist tip.. :) top top

če še živi sploh, takrat mu je vedeževalka sam še mal napovedala :headbang: :lol: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pobi,kaj mislite o husqvarni wre letnik 98?ohranjena je res v nulo.lastnik je moj sošolec in mu verjamem k pravi da lavfa res tko k mora.prevoženih 13 000km.

zanima me,k ne hvalite nwm kk teh motorjev,a se to fejst kvari in ali so rezervni deli tut tok dragi kot pri novejših modelih?

lp.dejan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz smer RIT .

kaj ima kdo za posodit utp klešče, ker sem si vlačil nekaj kable po hiši in bi moral navtikat gor še samo konektorje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz smer RIT .

kaj ima kdo za posodit utp klešče, ker sem si vlačil nekaj kable po hiši in bi moral navtikat gor še samo konektorje.

a to je Računalništvo in informacijske tehnologije???

in kk je težko???so zajebani???

keri letnik si? si uni ali visokopolski program???

zdej se bo potrebno počasi naprej vpisat pa nevem kam zato te zaslišujem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to je Računalništvo in informacijske tehnologije???

in kk je težko???so zajebani???

keri letnik si? si uni ali visokopolski program???

zdej se bo potrebno počasi naprej vpisat pa nevem kam zato te zaslišujem :D

ja tota smer sem.1 letnik kam zdaj hodiš. v prvem semestru smo vzeli programiranje- od prvega do 4 letnika vse. če nisi do zdja nič programiral ne hodit sem(nemoreš sledit).

drugače je pa bolonski sistem sepravi sprotno delo, tri kolokviji v enem semestru. tisti tedne ko so kolokviji nimaš predavanj in ne vaj. drugače pa od pon do petka treba skozi delat vaje do 6-8 zvečer vsaki dan. no če si pridn imaš petek fraj.

primer: programiranje 1 v prvem semestru. nas bo naredilo nekje 60učencev od 120. lansko leto jih je pa samo 40 od 120

pa matematika je kriza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tota smer sem.1 letnik kam zdaj hodiš. v prvem semestru smo vzeli programiranje- od prvega do 4 letnika vse. če nisi do zdja nič programiral ne hodit sem(nemoreš sledit).

drugače je pa bolonski sistem sepravi sprotno delo, tri kolokviji v enem semestru. tisti tedne ko so kolokviji nimaš predavanj in ne vaj. drugače pa od pon do petka treba skozi delat vaje do 6-8 zvečer vsaki dan. no če si pridn imaš petek fraj.

primer: programiranje 1 v prvem semestru. nas bo naredilo nekje 60učencev od 120. lansko leto jih je pa samo 40 od 120

pa matematika je kriza.

ja zdej sem smer elektrotehnik računalništva tak da mam APJ že od 2.letnika...

...aha kaj pa smer elektrotehnik???je kaj lažje al je isto sranje

Popravljeno . Popravil sonda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi mamo tui APJ od drugega letnika dalje hhe.. vsak let slabš :D

v kakem smislu si to mislo???

...pri nas je drugače to sliši tak da vsako leto manj znamo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh pusti ga vijiš da se revež še išče v življenju...napiši mi sms jurc ko bota s strojčijem v mb, jaz se učim k matrvola, kolokvij danes ima da je najmanj 80%, pol pa se ga ubijemoooo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hodi kdo mogoče na strojno fakulteto in sicer VS program? Zanima me predvsem, kakšna je razlika v težavnosti glede na srednjo šolo? Npr. če sem bil jaz na srednji šoli kot strojni tehnik v vseh 4 letih dober, bo to za mene pretežko?

Pa še to. Če se vpišem na višjo (inž. ) in to opravim, ali lahko potem še naredim tisti dve leti zraven in postanem dipl.inž.?

Popravljeno . Popravil LooLekSLO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa da še jst prašam če je kdo od tle na FRI (UN). Predvsem me zanima, če je res tko strašno kot pravjo (matematika, programiranje)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa da še jst prašam če je kdo od tle na FRI (UN). Predvsem me zanima, če je res tko strašno kot pravjo (matematika, programiranje)?

pri matematiki je tempo takšen v 12 predavanjih smo napisali 35 listov če gledaš obe strani je to 70 strani. plus na vajah še kakšnih 40 strani pa sem vs uni je še hujši.

programiranje pa če nisi do zdaj programiral, res bvz sem hodit. mogoče bi se 1 od 10 posrečlo nared prvi semester, potem se pa še samo stopnjuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hodi kdo mogoče na strojno fakulteto in sicer VS program? Zanima me predvsem, kakšna je razlika v težavnosti glede na srednjo šolo? Npr. če sem bil jaz na srednji šoli kot strojni tehnik v vseh 4 letih dober, bo to za mene pretežko?

Pa še to. Če se vpišem na višjo (inž. ) in to opravim, ali lahko potem še naredim tisti dve leti zraven in postanem dipl.inž.?

VS kr top ja :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!