Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

pa dau mi je naslov Športi, ki slovence ne zanimajo.. pa nč kej pametnga o tem ne najdem, zto bom nardiu kr kiro drugo temo :whistle: Sam zdej pa nimam več velik časa, pa bi biu ful hvaležn če ma že kir kakšno vredo seminarsko nareto.. :?

curling

buppa

nascar (ker je za rednecke :) )

fuzbal (vemo zakaj hhahah)

se ksn ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sneg gre :D smučali bomo

Pr nm je šu tudi... Smo ga u 5k šetal gor nekam na en parti. Ns je v Kangooju gor vozu in smo večino poti mogl porivat navzgor :slap:

Pol sm jest priporoču, da bi se 2usedla gor na haubo-zrd pritiska na gume. In je šlo pol kr ql gor :OK:

Javljam se v temo: (Pravzaprav je razpisujem ker sem 2dni samo spal :zzz: :zzz: :lol: )

Ta "parti" ane... gor v koči sta ble 2 družbe.

V eni so blo Flašerji

V drugi so bli Metalci. (ostali smo bli indualisti)

Vrtel se je: SHRANC, šranc, aia pozabu sm povedat da so poslušal tud,

kaj?

Šranc :slap: (Opice nadrogirane :BUA: )

In naenkrat vidm, da je comp s musko frei :eek:

(Scena je bla tud, da sm biu jest kao tm _kapodibanda_, k se s slavljenko res štekam) Vrtela sta pa 2 ovako "naša"...

Dobr ql. Strpnost pa use skupy...

Tko čakam 20min, da se "floor" za plesat sprazne, da so se usi naveličal...

Grem do DJeja (k sva drgač skupy 2leti v OŠ hodila)... Mu rečm: Ei Keno: glei nobenga ni... dei mi sam 3min, da si izberm komad, mi pust, da grem odlesat, pol pa peit magar ti... Se zamenava... Grem na flor-že šranc poka :huh:

Grem nzai do nega, da mu dopovem, da eno željo mam. In mi nima kei brbljat :BUA: Sedi zravn en njegou prjatu, k je pa sam sedu pa me miril zravn. Tadrug ustane me udrine, pa sprot prtegne eno :cry:

:hmm: OK men je ql. Itq se morm klanjat drugim...Sploh pa "našim" k ni meu tip nobenga razloga. Grem se ga vn šetat (na snegc .) ) Se ga čist ufuram v jogo, meditacijo,... Pridm nazaj: Un k me je prei udrinu, čist mehk pa prjazn...

Keno 3 min, dei ugrinc k nimaš pojma. Keno 3min, a ne vidš da ni nobenga, da bi plesu? Rečm unmu modelu zravn: a mu lahko ti rečeš_pa me že neki udriva... Reče NE. Ga uprašam, kwa a te plačuje al kko? Se obrne pa čist popizi...Jest čakam. S5.

Bum-bum. Sm reku uredu, jest se ne mislm ceu živlene podrejat takmu folku Bum-bum mu potalam nazaj, da se usede na klopco.

začutm s5 dva udarca iz kr nek, vidm Keno neki steguje roke... Ql jih še njemu potalam ene par. Tacajt se še un pobere. Se prerivava: hočm kolenčka-previsok model. Ok prvič uporabm desnico, mu nabašm abrakat in s5 sm se ga znebu. Že keno neki serje s doolgimi rokavi, neki se trud brcat pa sm se prehitzr pr njemu znebu_ns že nrazn spravlajo...

Kr neki! :?

prvi moj tko fait :( Pa še v tem zmetu 2 južna brata. Pa se drgač ne ukvarjam z nasiljem in NOČEM ga sprejet. Sam zase se morm tud znt postaut. :D

p.s. Nočm, da zrd tega posta izpadm kukr en huligan, da bi se sam tepu...!

Itq sm pa :topic: :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh lux ne bit užaljen še vedno mam tebe najrajš ni se ti treba počutit zapostavljenega

@b brakedance treniraš?

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr nm je šu tudi... Smo ga u 5k šetal gor nekam na en parti. Ns je v Kangooju gor vozu in smo večino poti mogl porivat navzgor :slap:

Pol sm jest priporoču, da bi se 2usedla gor na haubo-zrd pritiska na gume. In je šlo pol kr ql gor :OK:

Javljam se v temo: (Pravzaprav je razpisujem ker sem 2dni samo spal :zzz: :zzz: :lol: )

Ta "parti" ane... gor v koči sta ble 2 družbe.

V eni so blo Flašerji

V drugi so bli Metalci. (ostali smo bli indualisti)

Vrtel se je: SHRANC, šranc, aia pozabu sm povedat da so poslušal tud,

kaj?

Šranc :slap: (Opice nadrogirane :BUA: )

In naenkrat vidm, da je comp s musko frei :eek:

(Scena je bla tud, da sm biu jest kao tm _kapodibanda_, k se s slavljenko res štekam) Vrtela sta pa 2 ovako "naša"...

Dobr ql. Strpnost pa use skupy...

Tko čakam 20min, da se "floor" za plesat sprazne, da so se usi naveličal...

Grem do DJeja (k sva drgač skupy 2leti v OŠ hodila)... Mu rečm: Ei Keno: glei nobenga ni... dei mi sam 3min, da si izberm komad, mi pust, da grem odlesat, pol pa peit magar ti... Se zamenava... Grem na flor-že šranc poka :huh:

Grem nzai do nega, da mu dopovem, da eno željo mam. In mi nima kei brbljat :BUA: Sedi zravn en njegou prjatu, k je pa sam sedu pa me miril zravn. Tadrug ustane me udrine, pa sprot prtegne eno :cry:

:hmm: OK men je ql. Itq se morm klanjat drugim...Sploh pa "našim" k ni meu tip nobenga razloga. Grem se ga vn šetat (na snegc .) ) Se ga čist ufuram v jogo, meditacijo,... Pridm nazaj: Un k me je prei udrinu, čist mehk pa prjazn...

Keno 3 min, dei ugrinc k nimaš pojma. Keno 3min, a ne vidš da ni nobenga, da bi plesu? Rečm unmu modelu zravn: a mu lahko ti rečeš_pa me že neki udriva... Reče NE. Ga uprašam, kwa a te plačuje al kko? Se obrne pa čist popizi...Jest čakam. S5.

Bum-bum. Sm reku uredu, jest se ne mislm ceu živlene podrejat takmu folku Bum-bum mu potalam nazaj, da se usede na klopco.

začutm s5 dva udarca iz kr nek, vidm Keno neki steguje roke... Ql jih še njemu potalam ene par. Tacajt se še un pobere. Se prerivava: hočm kolenčka-previsok model. Ok prvič uporabm desnico, mu nabašm abrakat in s5 sm se ga znebu. Že keno neki serje s doolgimi rokavi, neki se trud brcat pa sm se prehitzr pr njemu znebu_ns že nrazn spravlajo...

Kr neki! :?

prvi moj tko fait :( Pa še v tem zmetu 2 južna brata. Pa se drgač ne ukvarjam z nasiljem in NOČEM ga sprejet. Sam zase se morm tud znt postaut. :D

p.s. Nočm, da zrd tega posta izpadm kukr en huligan, da bi se sam tepu...!

Itq sm pa :topic: :photo:

Pa ti si tak Steven Seagal res :fight1: :wallbash:

Popravljeno . Popravil Jasmin125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlaži je pa post(velik 1/3 strani) citerat :blink: (se mi je kr zdel, da se bo en najdu)

_očitno nisi dojel, da post ni bil namen hvalisanju samega sebe.

Ampak le nabijajnu v temi :doze:

Popravljeno . Popravil Brejker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr nm je šu tudi... Smo ga u 5k šetal gor nekam na en parti. Ns je v Kangooju gor vozu in smo večino poti mogl porivat navzgor :slap:

Pol sm jest priporoču, da bi se 2usedla gor na haubo-zrd pritiska na gume. In je šlo pol kr ql gor :OK:

.

.

.

.

.

.

.

p.s. Nočm, da zrd tega posta izpadm kukr en huligan, da bi se sam tepu...!

Itq sm pa :topic: :photo:

greshopr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hhahaha :D the story of riki :D ta film sm gledou ene 5x hahah :D

poj si me premagov.. js sm ga sam 3x :D haha.. ja umreš ane, kašne fore majo to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlaži je pa post(velik 1/3 strani) citerat :blink: (se mi je kr zdel, da se bo en najdu)

_očitno nisi dojel, da post ni bil namen hvalisanju samega sebe.

Ampak le nabijajnu v temi :doze:

Waa si zej dobr ko si nabijaš poste...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr nm je šu tudi... Smo ga u 5k šetal gor nekam na en parti. Ns je v Kangooju gor vozu in smo večino poti mogl porivat navzgor :slap:

Pol sm jest priporoču, da bi se 2usedla gor na haubo-zrd pritiska na gume. In je šlo pol kr ql gor :OK:

Javljam se v temo: (Pravzaprav je razpisujem ker sem 2dni samo spal :zzz: :zzz: :lol: )

Ta "parti" ane... gor v koči sta ble 2 družbe.

V eni so blo Flašerji

V drugi so bli Metalci. (ostali smo bli indualisti)

Vrtel se je: SHRANC, šranc, aia pozabu sm povedat da so poslušal tud,

kaj?

Šranc :slap: (Opice nadrogirane :BUA: )

lalalalalalalalal.... lalalal ..allalalalalalal....

p.s. Nočm, da zrd tega posta izpadm kukr en huligan, da bi se sam tepu...!

Itq sm pa :topic: :photo:

evo popravu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le zate honda cbr 125! Drugi so-smo verjetno prebrali :naughty:

:unsure:

Ne neznam prebrat blentav sem verjetno glih tko k ti!

Velja za uab2 !

Drrugače pa beri od začetka pa boš videl da so vsi napisali kaj vozijo ČEPRAV jim piše pod motocikel.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boš kurac kaj dosegu s tem :whistle:

verjetno nič.. :)

ka to maš oceno za celi semester al za en test, referat,...?

ena ustna ocena pač :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf POMOJE je to zelo težko dokazat da se ti je zgodla krivica...

če ni res extremno pretiravala z zbijanjem ocene boš zelo težko kaj dosegu...

če bi bil test bi bilo drugače, zaj pa...

šansa še vedno obstaja, odgovarjaj pred komisijo, sam če pa tam zajebeš se pa blamiraš tak da bol nemoreš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!