Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

pri nas so imeli eni podobne težave. obrnili so se na socialno delavko, razrednika, ta dva pa sta svetovala naj se za test fejst naučijo :D, da neka komsija pa to nima smisla... to odgovarjanje pred komisijo sploh nevem kako zgleda...če ti gre za uspeh, lahko na koncu leta zvišuješ oceno, enako kot popravni izpit... če boš pa se bunil pa te prof. ne jebe, še lahko maš na maturi probleme z njim, smo meli enak primer v razredu :D

Popravljeno . Popravil kukec1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe

Kupi Mujo motorno žago, za katero v reklami piše, da lahko z njo podreš tudi 30 dreves na dan. Pa pride čez dva dni nazaj v trgovino ves upehan, preklinja reklamo in se pritoži, da je v dveh dneh podrl samo eno drevo. Prodajalec ogleduje žago in ker ni nič narobe, jo požene "Wrrouuuummmmm!" Mujo pa: "O hudiča! Kaj je pa zdaj to!!!?"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoč

fantje a ma kateri kaj smisla za izdelovanje podatkovnih baz

za 4ti predmet mature mam izdelek pri podatkovnih bazah

zdej pa more bit najmanj 8 tabel pa nevem katere bi izbral osnutek morem oddat pa do čet. oz. do petka...

npr. mam že tebelo zaposleni, vozila,...pol mi pa idej zmanka gre se za za DOSTAVNO SLUŽBO

pliss help

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoč

fantje a ma kateri kaj smisla za izdelovanje podatkovnih baz

za 4ti predmet mature mam izdelek pri podatkovnih bazah

zdej pa more bit najmanj 8 tabel pa nevem katere bi izbral osnutek morem oddat pa do čet. oz. do petka...

npr. mam že tebelo zaposleni, vozila,...pol mi pa idej zmanka gre se za za DOSTAVNO SLUŽBO

pliss help

to mate podobn ko mi, sam mi mamo za maturitetno seminarsko nalogo pri APJ...... mormo pa tud tak program napisat, ko se pol na podatkovno bazo veže.... js bom to delo za logističn center, da boš lahk tovore vnašo, pa prevoze...........pa tovore boš briso lahk pa popravo, pa vse podatke o prevoznikih pa vozilih, pol boš pa na podlagi tega planiro kam bo kir kak tovor pelo......... :P

Popravljeno . Popravil biker125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to mate podobn ko mi, sam mi mamo za maturitetno seminarsko nalogo pri APJ...... mormo pa tud tak program napisat, ko se pol na podatkovno bazo veže.... js bom to delo za logističn center, da boš lahk tovore vnašo, pa prevoze...........pa tovore boš briso lahk pa popravo, pa vse podatke o prevoznikih pa vozilih, pol boš pa na podlagi tega planiro kam bo kir kak tovor pelo......... :P

zanimivo...

mi smo pa lahko izbirali med računalniška omrežja, APJ, podatkovne baze, računalniške komponente...

zj se pa jebem tu za compo z osnutko (ko nimam idej) :D

sj APJ tut pride kr je obvezn za 3tji predmet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo...

mi smo pa lahko izbirali med računalniška omrežja, APJ, podatkovne baze, računalniške komponente...

zj se pa jebem tu za compo z osnutko (ko nimam idej) :D

sj APJ tut pride kr je obvezn za 3tji predmet

jaz sme imel programiranje kot 4 predmet na maturi, pa smo lahko naredli kaj si pač hoto jaz sem 4v vrsto proti računalniku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Btw dans biv na sodišču zarad one vožnje z avtonom :D Mah samo ukor dobo :D

eh, js morn it zato, ko nisn šou čez prehod za pešce :headbang: ...................majo prevč cajta tti škifi kurčevi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mu nisi spizdo :D Da mu jebem vse po spisku da mi da za to sodnika hehe :photo:

Eh sej bi, sam ko so bli še eni 3je zram, ko so ponavad userjejo čist ko škife zagledajo :lol1: .... tak nevem kok bo zej to, ko med tem cajtom sn že polnoletn js vmes biu........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh sej bi, sam ko so bli še eni 3je zram, ko so ponavad userjejo čist ko škife zagledajo :lol1: .... tak nevem kok bo zej to, ko med tem cajtom sn že polnoletn js vmes biu........

zapomnite si že...kljub temu, da si sedaj polnoleten te na sodišču obravnajajo kot mladoletnega, ker se ti sodi za to kar si NEKOČ storil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, js morn it zato, ko nisn šou čez prehod za pešce :headbang: ...................majo prevč cajta tti škifi kurčevi

eh mene je isto ustavu ko nism šou čez prehod.. pa dobu čez kake 3 mesce domu: zoper mladoletnga Tomažin Dejan rojenega..., državljana Republike Slovenenije se obdolžilni predlog zaradi prekrška po 9. odst. 95. čl. ZVCP-1 na podlagi 1. in 3. odstavka 185. člena Zakona o prekrških zavrne. Stroški postopka bremenijo proračun :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa ne... ne rabte.. tak ne dela na Visti :D Prestar software hehe

poskusi compatibility windows xp SP 2, pa zaženi kot administrator (oboje)...more delat:)

drgac pa celo verzijo mas na partisu...

Popravljeno . Popravil juree
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!