Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Dans sm bil u muzeju starih motociklov na Vranskem ( smo šli slikat motorje za projektno ), morm rečit da ma precej vlko zbirko motorjev in usi so odlično ohranjeni. Tak da priporočam tistim ko še niso bli :OK: B)

Popravljeno . Popravil biker666999
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo, pred 14 dnevi sm se zacno okvarjat mal z risanjem na blago ... to delam z sablonami in barvo za tekstil

neki začetnih slik ...

935-Gas-ma.jpg

f2m-Slike-.jpg

d1-Slike-.jpg

stu-Slike-.jpg

Trenutno delam tto, cez kakih 10 min bo koncana (črtna koda, za njo smo ujeti, no sei slika pove vse)

gv-Slike-.jpg

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo tu je zej tanovi izdelek, ki je tut mavo bolsi od drugih (nabiram si kilometrino ;))

k8q-Slike-.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr nm je šu tudi... Smo ga u 5k šetal gor nekam na en parti. Ns je v Kangooju gor vozu in smo večino poti mogl porivat navzgor :slap:

Pol sm jest priporoču, da bi se 2usedla gor na haubo-zrd pritiska na gume. In je šlo pol kr ql gor :OK:

Javljam se v temo: (Pravzaprav je razpisujem ker sem 2dni samo spal :zzz: :zzz: :lol: )

Ta "parti" ane... gor v koči sta ble 2 družbe.

V eni so blo Flašerji

V drugi so bli Metalci. (ostali smo bli indualisti)

Vrtel se je: SHRANC, šranc, aia pozabu sm povedat da so poslušal tud,

kaj?

Šranc :slap: (Opice nadrogirane :BUA: )

In naenkrat vidm, da je comp s musko frei :eek:

(Scena je bla tud, da sm biu jest kao tm _kapodibanda_, k se s slavljenko res štekam) Vrtela sta pa 2 ovako "naša"...

Dobr ql. Strpnost pa use skupy...

Tko čakam 20min, da se "floor" za plesat sprazne, da so se usi naveličal...

Grem do DJeja (k sva drgač skupy 2leti v OŠ hodila)... Mu rečm: Ei Keno: glei nobenga ni... dei mi sam 3min, da si izberm komad, mi pust, da grem odlesat, pol pa peit magar ti... Se zamenava... Grem na flor-že šranc poka :huh:

Grem nzai do nega, da mu dopovem, da eno željo mam. In mi nima kei brbljat :BUA: Sedi zravn en njegou prjatu, k je pa sam sedu pa me miril zravn. Tadrug ustane me udrine, pa sprot prtegne eno :cry:

:hmm: OK men je ql. Itq se morm klanjat drugim...Sploh pa "našim" k ni meu tip nobenga razloga. Grem se ga vn šetat (na snegc .) ) Se ga čist ufuram v jogo, meditacijo,... Pridm nazaj: Un k me je prei udrinu, čist mehk pa prjazn...

Keno 3 min, dei ugrinc k nimaš pojma. Keno 3min, a ne vidš da ni nobenga, da bi plesu? Rečm unmu modelu zravn: a mu lahko ti rečeš_pa me že neki udriva... Reče NE. Ga uprašam, kwa a te plačuje al kko? Se obrne pa čist popizi...Jest čakam. S5.

Bum-bum. Sm reku uredu, jest se ne mislm ceu živlene podrejat takmu folku Bum-bum mu potalam nazaj, da se usede na klopco.

začutm s5 dva udarca iz kr nek, vidm Keno neki steguje roke... Ql jih še njemu potalam ene par. Tacajt se še un pobere. Se prerivava: hočm kolenčka-previsok model. Ok prvič uporabm desnico, mu nabašm abrakat in s5 sm se ga znebu. Že keno neki serje s doolgimi rokavi, neki se trud brcat pa sm se prehitzr pr njemu znebu_ns že nrazn spravlajo...

Kr neki! :?

prvi moj tko fait :( Pa še v tem zmetu 2 južna brata. Pa se drgač ne ukvarjam z nasiljem in NOČEM ga sprejet. Sam zase se morm tud znt postaut. :D

p.s. Nočm, da zrd tega posta izpadm kukr en huligan, da bi se sam tepu...!

Itq sm pa :topic: :photo:

stari pa ti si takozvani zajebani torej....hahahaha...jojoj, tu pa tam še pogledam ta motosvet, pa še to najdem sama scanja nedojebanih najstnikov...nič več ni pravih nabijanj tak ko v dobrih starih časih...ta motosekret je vedno bolj v kurcu kot vidim, in tale naša tako popularna tema, ko smo po 40-50 strani na dan nabili, vidim da ni izjema....:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari pa ti si takozvani zajebani torej....hahahaha...jojoj, tu pa tam še pogledam ta motosvet, pa še to najdem sama scanja nedojebanih najstnikov...nič več ni pravih nabijanj tak ko v dobrih starih časih...ta motosekret je vedno bolj v kurcu kot vidim, in tale naša tako popularna tema, ko smo po 40-50 strani na dan nabili, vidim da ni izjema....:)

oh kje je ze to (joka za starimi casi haha :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ta motosekret je vedno bolj v kurcu kot vidim, in tale naša tako popularna tema, ko smo po 40-50 strani na dan nabili, vidim da ni izjema.... :)

Usak po svoje nabija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti časi so (vrjetno) žal mimo ja :D

:trance_33_sleep:

oh kje je ze to (joka za starimi casi haha :D )

:trance_33_sleep:

se popolnima strinjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eo eono nabijanje od kolega... JEreku da bo su kupt 848 duceta pa ze tko je jamru aves da nima dost kesa da bo komi sprasku za tega... in pol odbije da je su ke in da je vidu se 1098 in se je kr zalubu vanga pa je to kupu gor dol in ker zapovrh se ni blo dovol je kupu se araiko rx7 pa od rossija kombenezon in skorne...in je reku da je nakonc plunu 23k€ hahaha folk se mu pa smeju u faco sam mudel je se kr poku naprej da ga je furu popark placu in take... heh ja polom uglaunm...

Drgac pa ja kaj fantje pravte se 2-3 mesce pa furakanje...joooj komi cakam da zgine ta zima da se usedem na motorcic in picimo 300 hahaha =) pol pa sam se zale gheto=D=D=D :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejjjjjjj mam se eno uprasanje... Registracija an...a je bonifikacija na vozilo al na osebo? Se prav ce bom zdej nou motor registreru an a mi bo bonifikacija ostala al bo zginla?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejjjjjjj mam se eno uprasanje... Registracija an...a je bonifikacija na vozilo al na osebo? Se prav ce bom zdej nou motor registreru an a mi bo bonifikacija ostala al bo zginla?

bonifikacija gre na osebo. Ostane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:trance_33_sleep:

:trance_33_sleep:

se popolnima strinjam.

tud jst :closedeyes:

same kozlarije v 3 krasne... kje so bli cajti mito vs. rs :naughty:

velko sranje so pe te naši moderatorji nardil ko so 80% folka skenslal... bravo še enkrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eo eono nabijanje od kolega... JEreku da bo su kupt 848 duceta pa ze tko je jamru aves da nima dost kesa da bo komi sprasku za tega... in pol odbije da je su ke in da je vidu se 1098 in se je kr zalubu vanga pa je to kupu gor dol in ker zapovrh se ni blo dovol je kupu se araiko rx7 pa od rossija kombenezon in skorne...in je reku da je nakonc plunu 23k€ hahaha folk se mu pa smeju u faco sam mudel je se kr poku naprej da ga je furu popark placu in take... heh ja polom uglaunm...

Drgac pa ja kaj fantje pravte se 2-3 mesce pa furakanje...joooj komi cakam da zgine ta zima da se usedem na motorcic in picimo 300 hahaha =) pol pa sam se zale gheto=D=D=D :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

si ubodu "the beast" :evilgrin: ??

dej kako sliko da vidmo mrcino :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari pa ti si takozvani zajebani torej....hahahaha...jojoj, tu pa tam še pogledam ta motosvet, pa še to najdem sama scanja nedojebanih najstnikov...nič več ni pravih nabijanj tak ko v dobrih starih časih...ta motosekret je vedno bolj v kurcu kot vidim, in tale naša tako popularna tema, ko smo po 40-50 strani na dan nabili, vidim da ni izjema....:)

No, Nejko upam, da se strinjaš z mano, kajti za to ni krivo vodstvo motosveta, za to nismo krivi moderatorji, zato so krivi novinci, ki se ne držijo niti pravil, ki so navedena v FAQ-u. Tko, da Motosvet ostaja enak, le generacije se menjajo - se pa strinjam, da je žal, vsaka slabša :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bonifikacija gre na osebo. Ostane

Uh ja sej se mi je zdel da je temu tako=) sam nism biu 100% =)=)=)

si ubodu "the beast" :evilgrin: ??

dej kako sliko da vidmo mrcino :)

Amm nimam je se doma heh...grem pa u suboto jo se enkrat pogledat pa uzput podpisat pogodbo pol jo pa dubim nekje sred februarja=)

baje je kr prasička ja :evilgrin:

uuuuh yes she is=) she makes me cum hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!