Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ej Igor kolk kilometrov je ta tura dolga ki, si jo prilepil v temi Namizja...

Jz sem bil na jugu italije z kombijem odprtim.So mi hoteli pred gostilno okrast les z kombija.Tk da jz motorjem ne bi šel v napoli,bari...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mojga strica so oropali pred našim blokom v portorožu ko je stopo vn z avta!!!!

pofukani horsniki so vsepovsod v italiji, na poljskem, v slo,...

zakaj pol nebi šel z motorom kam? naj bo v bližini motora pa boxar v žepu da prasne tak da si bojo zapomnili prokleti narkiči. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

mene so že tui 1x, od takrat naprej hodim oborožen do zob okoli

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mojga strica so oropali pred našim blokom v portorožu ko je stopo vn z avta!!!!

pofukani horsniki so vsepovsod v italiji, na poljskem, v slo,...

zakaj pol nebi šel z motorom kam? naj bo v bližini motora pa boxar v žepu da prasne tak da si bojo zapomnili prokleti narkiči. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

mene so že tui 1x, od takrat naprej hodim oborožen do zob okoli

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene so že tui 1x, od takrat naprej hodim oborožen do zob okoli

Glej vse kar je 60km naprej od Rima je resen problem!Men je to hvala bogu hotu "star"stric in pospravit v svojo garažo!

Poznam primere,ko so jim v tovornjake spustili plin in ne,da so jih samo oropali,še kaj druga so fasali v...Tko,da dol ni glih heca!Nazadnje,da vem so "policisti" v Napoli okradli dva šoferja INTEGRALOVA iz Brežic z SLO turisti!

Glej jz mam pri sebi flašo od coca-cole,mag-lite baterijo,pa še kaj.Pa tud glih mirna oseba nisem in se prej prehitro razjezim kot pa....pa ti povem,da ko dol greš zvečer ven ni tako kot pri nas.Ampak je že podnevi tako kot pri nas čez vikend ponoči!Ne povsod!

Pa tud vso orožje ti zelo malo koristi,ko ti pride nasproti pet ali več 34krat pečenih tipov,ti pa ne veš kam gledat!Ni se problem tepst v Slo.Že na Hrvaškem je težje.Na jugu Italije pa :whistle:

V glavnem,kar se tiče juga Italije si je fino naprej preko neta rezervirat hotel z parkiriščem pod hotelom,nekateri imajo tud kilometer stran parkirne hiše!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosil vas bi za pomoč

Imam si namen kupit rabljenega mitona l.91 in narediti generalko :rolleyes:

Zdaj me pa zanima kje bi lahko dobil vžigalno tuljavo (samo tisto škatlico) ?

A bi veljala od kakšnega drugega motorja ko je 2T(apn.. )

Lp

Popravljeno . Popravil riky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok :rolleyes:

kakšna bi bla pa okvirna cena??

a od apn al pa na kakšno drugo škatlico se bi dalo zvezat da bi delalo???

A se splača kupit l.91 mitona za 250 € brez škatilice?

ker sem še bolj začetnik pri tem :rolleyes:

post-22654-1234048566_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če boš šel z rsko pripni zadaj še prikolico pa gor naloži eno glavno gred pa 3 komplete cilindrov z bati ;)

hehe...zj sm se pa mogo nasmejat...

tut sam sem prvo na to pomislo ko sem videl začrtano pot :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prešvoh iskro da tista za APN......na motorize.de pride rabljena 25€, jaz ti jo dam za recimo 20€, sam morm pogledat če jo bom najdu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj tu voham sarkazem :D

Sploh ne!Čisto resno!Men se to vidi zelo poceni!Če bi sam rabil bi dal še vsaj za :beer2: in bil vesel ko malo dete

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehm eno vprasanje glede zavarovalnistva...razbit skuter...kriv voznik avta...zavarovalnica potrdila...zdej jst moram dat na Yamaha pooblascen servis al bo dober tut kaksen drug moto serviser?

Ker imam tuki enega zajebanega mehanika pa sam on ima cez Yamahce, bi rajs dal komu drugemu. -.-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pretežk uprašanje!

Vse življenje rastem v kuluti Hip-Hopa, kater se je razvil iz reggaea $ rock and rolla iz Francije.

Break bit, Beat box, rap, hip hop,...

Blues, jazz, funk,...OLD SCHOOL

Nu,industrial-metal,...

Elektronka: minimal in experimental sta dve zvrsti ki jih ne podpiram ker: Sta ustvarjene takrat ko je takoimenovani DJ nadrogiran!

Kako drugače nemoraš priti do take muske. :slap:

Plešm itq na use :doze: :OK:

Polka, valček, balet, break dance, you name it...

Hahaha pa ti si cisti gengstr eh***

ej Igor kolk kilometrov je ta tura dolga ki, si jo prilepil v temi Namizja...

Za rsko predouga hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če boš šel z rsko pripni zadaj še prikolico pa gor naloži eno glavno gred pa 3 komplete cilindrov z bati ;)

:rolleyes: Jest bi si prej sposodu kkšnga Varanderota, pa bi šu šele pol na pot :closedeyes:

A se splača kupit l.91 mitona za 250 € brez škatilice?

ker sem še bolj začetnik pri tem :rolleyes:

Ma kup! Jest bi :yea1: Za škatlco boš, dau pa glih ene tok. Bl se splača, dat vsaj 800€ za motor! Mito je najhitrejša petarda! Tko, da kle se ni za hecat!

p.s. Še svojga ATXa sem dražje prodal, kakor ti Mitota kupuješ :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej vse kar je 60km naprej od Rima je resen problem!Men je to hvala bogu hotu "star"stric in pospravit v svojo garažo!

Poznam primere,ko so jim v tovornjake spustili plin in ne,da so jih samo oropali,še kaj druga so fasali v...Tko,da dol ni glih heca!Nazadnje,da vem so "policisti" v Napoli okradli dva šoferja INTEGRALOVA iz Brežic z SLO turisti!

Glej jz mam pri sebi flašo od coca-cole,mag-lite baterijo,pa še kaj.Pa tud glih mirna oseba nisem in se prej prehitro razjezim kot pa....pa ti povem,da ko dol greš zvečer ven ni tako kot pri nas.Ampak je že podnevi tako kot pri nas čez vikend ponoči!Ne povsod!

Pa tud vso orožje ti zelo malo koristi,ko ti pride nasproti pet ali več 34krat

pečenih tipov,ti pa ne veš kam gledat!Ni se problem tepst v Slo.Že na Hrvaškem je težje.Na jugu Italije pa :whistle:

V glavnem,kar se tiče juga Italije si je fino naprej preko neta rezervirat hotel z parkiriščem pod hotelom,nekateri imajo tud kilometer stran parkirne hiše!

Nevem kje si ti to sanjal?? Definitivno maš preveč razvito domišlijo pa nevem koga strašiš, sebe?

Mi smo z tastarimi hodil na morje na jug italije, pa smo šli tut z kolegi, u mest zvečer, stari smo bli pa tm 15,16... pa ti čist noben nč noče, tut avte smo puščal lepo po parkiriščih, pa ni krize, ... Tut folk se boji mafije pa krneki, pa jih je strah tja na dopust it .... toj zto k preveč risank pa filmov gledate...

Itq pa ni logično, da bi mafija tebe šla napast... od tebe poberejo v primeru, da maš res hud avto al pa motor 100.000E...

Mafija itq žvi od tega, k folku, k tm žvi pobera od zaslužka, uni pa keš dobijo od turistov, če bi bli pa uni "mafijci" dol preveč tečni, pa ke noben nebi hodu na morje, pa lokalci nebi mel od česa žvet... posledično pa tut mafija ne...

To kar si pa ti povedu je pa glih tko, k da bi reku, joj ne ponoč u LJ hodt, ker je grozn, pa te lah ubijejo pa svašta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej sam veš glede LJ... bo tud neki res :) Nevem, meni večina punc reče da sploh ne upajo same vn zvečer v LJ, ker se vedno najdo kdo k teži..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!