Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

To kar si pa ti povedu je pa glih tko, k da bi reku, joj ne ponoč u LJ hodt, ker je grozn, pa te lah ubijejo pa svašta...

Vsak ma svoje izkušnje!

Men so dvakrat vlomili v avto,enkrat so okradli tudi dokumente in imam papirje o tem,ker sem moral prijavit na Slo meji,ker so mi v Italiji rekli policisti naj jih najdem,da oni ne bodo prišli poslikat,ker so to preveč dogaja?!??Drugič sploh nisem več kaj prijavljal.Zdravnici iz SG so dali nož na vrat in jo oropali.Spet drugemu lastniku ene od računalniških trgovin v Slo so iz žepa okradli denarnico z vsem denarjem in karticami.Pa je tip res omara!

Ma kr nekaj prijateljev concesionarjev z motorji v Italiji in smo se malo pogovarjali zakaj oni ne kupujejo motorje na jugu,ker so tolk ceneje.Pa so se vsi samo nasmejali in mi rekli pojdi poizkusit!Da se je tud dogajalo,da so kao imeli cel motor,ko pa prideš dol pa je razbit,oni pa ti na tak ali drugačen način odvzamejo denar!

Kaj pol po tvoje ni nevarno,če celo policisti,z avtom in v uniformah ukradejo denar šoferjoma integrala?

Juga se izogibajo še Italijane ne pa...ma sorodnike tam,pa ko sem jim povedal kam grem so se samo za glavo držali.

Da sem nor!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak ma svoje izkušnje!

Men so dvakrat vlomili v avto,enkrat so okradli tudi dokumente in imam papirje o tem,ker sem moral prijavit na Slo meji,ker so mi v Italiji rekli policisti naj jih najdem,da oni ne bodo prišli poslikat,ker so to preveč dogaja?!??Drugič sploh nisem več kaj prijavljal.Zdravnici iz SG so dali nož na vrat in jo oropali.Spet drugemu lastniku ene od računalniških trgovin v Slo so iz žepa okradli denarnico z vsem denarjem in karticami.Pa je tip res omara!

Ma kr nekaj prijateljev concesionarjev z motorji v Italiji in smo se malo pogovarjali zakaj oni ne kupujejo motorje na jugu,ker so tolk ceneje.Pa so se vsi samo nasmejali in mi rekli pojdi poizkusit!Da se je tud dogajalo,da so kao imeli cel motor,ko pa prideš dol pa je razbit,oni pa ti na tak ali drugačen način odvzamejo denar!

Kaj pol po tvoje ni nevarno,če celo policisti,z avtom in v uniformah ukradejo denar šoferjoma integrala?

Juga se izogibajo še Italijane ne pa...ma sorodnike tam,pa ko sem jim povedal kam grem so se samo za glavo držali.

Da sem nor!

Ja zdej si sestavu vse zgodbe iz zadnjih 25let skupaj... Pol je tu vsaka slovenska vas cel center kriminala, ker so jih pred 15 leti oropal in svašta..

Drugač res je okrog napolija huje, sam južno, je pa prov fajn... tut jst mam sorodnike v Italiji, pa smo povedal kam gremo, pa ni noben nč reku, sam rekl so v avtu ne puščat stvari na vidnem mestu, tko k je to priporočljivo narest v City parku...

Drugač pani krize, je ktriminala povsod dost... zločini se dogajajo povsod, ni pa jug Italije nč posebnega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej sam veš glede LJ... bo tud neki res :) Nevem, meni večina punc reče da sploh ne upajo same vn zvečer v LJ, ker se vedno najdo kdo k teži..

jah dobr.. če je punca sama, ji bo itak kšna skupinca tipov težila.. toj za pričakovt.. mal pjače pa je že vsak neki pogumn. tko da to je povsod.

mlaka

mlaka madafaka je moj doma :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah dobr.. če je punca sama, ji bo itak kšna skupinca tipov težila.. toj za pričakovt.. mal pjače pa je že vsak neki pogumn. tko da to je povsod.

mlaka madafaka je moj doma :)

Sej pravm.. nazadnje sm enga pokno k mu ni blo dost d sm lepo reku nej gre stran... 2 sta bla sicer.. dobr da sta spizdila. Ker da ti tak pride kr en za đabe morit pa popizdim ej.. :headbang: :trance_33_sleep:

Pol p še punco strah pa tk..

eh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa če tak grema lepo na šprancir pa prideta ona dva mudela, en cajt tak gleda en bejbo.. pa pride.. kua je stari, kaj maš to za eno mrhico a... sm si mislu ok, gremo dalje. Pa pride čist bliz, že neki roko steguje, sam stopim naprej pa pravim kaj je.. pa pravi on umakn se da se neki z punco zmenim, pa sili še neki naprej, ga odrinem, pride nazaj, pa prav spizdi, ga sam poknem na bučo enkrat.. pa se umakne mal, oni drugi je tak sam gledo. Pol se pa začne dret koga vse pozna pa kaj mi bo naredo pa nevemkaj..

Sma se lepo obrnala pa šla, on pa že neki klico po telefonu..

Ko se mi bo takle drugič nardilo bom enga tak zlamu da mu jasno nebo pa me čist boli kurac.. če bi sam bil bi tak blo čist drgač. To res nevem kaj si folk misli :headbang: :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se mi bo takle drugič nardilo bom enga tak zlamu da mu jasno nebo pa me čist boli kurac..

Se strinjam.

Folku je treba lekcijo pokazat, da tko naprej več negre!

Zase vem, da k bojo nasljednič problemi, nebom 2x premišljeval.

Najboljša obramba je? NAPAD :fight1: Element presenečenja, ker on ne pričakuje... Pol pa sam pada, če jih je več, je pi*darija... a še zmeri se da :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj bedne so one finte...dej ti prvi udar :D ko sm biv mlajši so me učili če te kdo udari udari nazaj... nikol pa ne prvi udarit... vse ko sm starejši postajo mi je blo jasno da to ni tk :D Če dobiš prvi orng šus si gotov :D Moje skromno mnenje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam.

Folku je treba lekcijo pokazat, da tko naprej več negre!

Zase vem, da k bojo nasljednič problemi, nebom 2x premišljeval.

Najboljša obramba je? NAPAD :fight1: Element presenečenja, ker on ne pričakuje... Pol pa sam pada, če jih je več, je pi*darija... a še zmeri se da :blush:

najhujši so pa tak oni ko te že prek msnja skup zložijo :naughty: :naughty:

o jelinčiču nam je dost povedala naša (tres atractif) učitelca.

pametna budala bi jaz njemu reko :)

@jasmin125 meni so pa rekli da nikol ne poči prvi...

... razn če je oni gorila, pol je bolš če ga vdariš 1x pa upaš da se ne vstane več :D

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni neka pizdarija..ponavadi so tak sami pokovci brez kulture.. tepst se tak redkokeri zna.

No sj ni važn, js zarad punce nism, je tk bla cela posrana... Sej pravm.. k bo poknal bo orng :) Pa sm ful mirn drugače oz se brigam zase. Sam da mi pa takle pride en kreten pa punci težit.. tega pa ne mislim prenašat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni neka pizdarija..ponavadi so tak sami pokovci brez kulture.. tepst se tak redkokeri zna.

No sj ni važn, js zarad punce nism, je tk bla cela posrana... Sej pravm.. k bo poknal bo orng :) Pa sm ful mirn drugače oz se brigam zase. Sam da mi pa takle pride en kreten pa punci težit.. tega pa ne mislim prenašat.

Kr povejj rajš kk nora je bla pol punca na tbe na :D Njen princ na tomos smu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr povejj rajš kk nora je bla pol punca na tbe na :D Njen princ na tomos smu :D

Ga že nism mel več...

Bla je cela presrana, nč nora..

Pfff sami nevarneži so zgleda v celju hahaha :D

Dj ne jebi.. k veš kaka je situacija hehe.. pač folk neolikan teži za đabe.. en cajt prenašaš pol pa ne več :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj izkoristim ta trenutek, ko ravno praznujemo 8.Februar dan Dr. Franceta Prešerna.

Bi nekaj citiral:

V sovražnike iz oblakov, rodu naj naš ga trešči grom, prost ko je biu očakov najprej bo Slovenčev dom...

:blush: sledi poklon in aplauz :photo:

:slap: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč prenašat....prefukat k MV :D

Sej bom začel še ščitnik za zobe zravn nosit pol se pa naj jebejo vsi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno,da ste na forumih Ljubljančani tolk močni!A v realnosti jih je glih 6 blo tepenih v Sg od treh!V Mb pa ste jih tud zadnjič(nekaj mesecev) pred tekmo v piceriji dobili ko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!