Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Bla sta dva, pa sta useen oba pljuvala kri po tleh. Če se pa še kkšn najde pa bolš da jo pobriš(m)š.

Definiri Podgorje where? K jest drgač tud u Podgorju žvim. 4.a bolj natančno :rolleyes:

Itq. Lopata, šajtrga, mal šnopca, da se roka ne trese pa sam delat....

:OK: DELO OSVOBAJA :OK:

Ja če se ti idiota delaš in ON to vid. Ti nebo nevem kaj pomagu...

podgorje - pod Gorjanci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EEEEEEE dejte mi se to povedat... pac k kups motor an... kako gre to? s temi pogodbami uvervitev pa to...ce mi lahko en tocn postopk napise prosim??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EEEEEEEEe sestavit moreš kupo-prodajno pogodbo, da jo oba podpišeta, potem jo neseš overt notarju, da je veljavna in to je to, potem pač ko greš motor registrerat se izda nova prometna na tvoje ime.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EEEEEEEEe sestavit moreš kupo-prodajno pogodbo, da jo oba podpišeta, potem jo neseš overt notarju, da je veljavna in to je to, potem pač ko greš motor registrerat se izda nova prometna na tvoje ime.

Ahaaam okj pol je to isto se zmeri pa tri pogodbe morjo bit sestavlene an...? kaj pa glede davka kako je glede tega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sestaviš kupoprodajno pri nekomu ki se s prepisom vozil ukvarja, plačaš samo to (v mojih cajtih je blo 3 jurje), po dogovoru ponavadi to naredi prodajalec. Potem davka ni, pri notarju pa plačaš še nekaj malega, okoli 1eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti greš lepo do nekoga ki dela prepise, ti naredi pogodbo oz. nevem koliko izvodov le-te, davka ni, ponavadi zaračunajo pogodbo glede na ceno vozila (pač nek % od vrednosti, če se znajdeš in zmeniš s prodajalcem lahko napišeš recimo 1k€ in na pogodbo napišeš da je moped karamboliran), nato daš pogodbo prodajalcu in on nese na občino(1€) ali k notarju(cca. 10€) overit, da overjeno pogodbo tebi in to je to, en izvod pa obdrži prodajalec, tisti ki ni overjen seveda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rizla pojdi tam pri BAUHAUSU v BTC ju,, ko je tista rafinerija k na momente smrdi k prasica... tam zravn avtohiše kjer prodajajo Chervolet/opel maš enga modela k avte neki dila pa tud prepise nardi... ko sm jst raziskoval je bil tisti tam najcenejši (cca. 10€)... fora je pa da greš ti pa prodajalc gresta tja pa samo rečeta da rabta podpisat pogodbo, pa bo use un model naredu... ti pa potem samo še overt neseš kot so ti že povedal...

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rizla pojdi tam pri BAUHAUSU v BTC ju,, ko je tista rafinerija k na momente smrdi k prasica... tam zravn avtohiše kjer prodajajo Chervolet/opel maš enga modela k avte neki dila pa tud prepise nardi... ko sm jst raziskoval je bil tisti tam najcenejši (cca. 10€)... fora je pa da greš ti pa prodajalc gresta tja pa samo rečeta da rabta podpisat pogodbo, pa bo use un model naredu... ti pa potem samo še overt neseš kot so ti že povedal...

tle je en problem da je on z maribora hehehehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja daj mu reci naj gre on prepis naredit ne :D , pa mu potem magari plačaš polovico...pa overt mora nest prodajalec, in sicer da potrdi da je njegov podpis da je motor prodal, nevem kaj ti nuca če kupec da overit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja daj mu reci naj gre on prepis naredit ne :D , pa mu potem magari plačaš polovico...pa overt mora nest prodajalec, in sicer da potrdi da je njegov podpis da je motor prodal, nevem kaj ti nuca če kupec da overit

jst sm iz kranjske gore kupu motor. Dogovor je bil, da plača prepis on in mi je vse sam postoril. V enem tednu je bilo vse urejeno. Stvar dogovora, ne vem kaj kompliciraš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

napisal si: ˝ti pa potem samo še overt neseš˝, ne more rožle overit, ampak prodajalec

ja zmotu sm se.. sm pozabu da on kupuje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bla sta dva, pa sta useen oba pljuvala kri po tleh. Če se pa še kkšn najde pa bolš da jo pobriš(m)š.

Fak ker nevarnež si ti pfff. Une2 sta bla pa sigurno huda fajterja a? Najmočnešejša okol sploh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak ker nevarnež si ti pfff. Une2 sta bla pa sigurno huda fajterja a? Najmočnešejša okol sploh

:yes: :yes: kako lahko dvomiš v to, če jih pa on pozna .) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah tak ko sm reko.. js se za sebe brigam, bmk kaj dela folk :) Samo da mi pa takle pride pički težit, to ga pa lahko samo ubijem... :trance_33_sleep: Lejga strojan, gremo enkrat enmau reda nardit po tisti vaši lubi LJ :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah tak ko sm reko.. js se za sebe brigam, bmk kaj dela folk :) Samo da mi pa takle pride pički težit, to ga pa lahko samo ubijem... :trance_33_sleep: Lejga strojan, gremo enkrat enmau reda nardit po tisti vaši lubi LJ :D

Ja, pridte men za spremstvo boste ćefurje mal nabutal zame :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah tak ko sm reko.. js se za sebe brigam, bmk kaj dela folk :) Samo da mi pa takle pride pički težit, to ga pa lahko samo ubijem... :trance_33_sleep: Lejga strojan, gremo enkrat enmau reda nardit po tisti vaši lubi LJ :D

boš se ti usrou ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah tak ko sm reko.. js se za sebe brigam, bmk kaj dela folk :) Samo da mi pa takle pride pički težit, to ga pa lahko samo ubijem... :trance_33_sleep: Lejga strojan, gremo enkrat enmau reda nardit po tisti vaši lubi LJ :D

Hah, tuki prow lepo funkcionera vse. Hierarhija je jasna :D

Ja, pridte men za spremstvo boste ćefurje mal nabutal zame :winkiss:

Da ne bo tebe kdo nabutal no :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja haha :D

dej se bom prpelooo, zategno bom ročnooo, odneslo me bo bočnooo, zibl jih bom ko keglee :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno,da ste na forumih Ljubljančani tolk močni!A v realnosti jih je glih 6 blo tepenih v Sg od treh!V Mb pa ste jih tud zadnjič(nekaj mesecev) pred tekmo v piceriji dobili ko...

Same mišice so vas :lol1:

pravi "zmaji" teptajo pa vas "vijolice" :lol1:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!