Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ko bom še tebe boš pa meu :D če neoš za vikend se prikazo na kakem bowlingu al pa kje :D bomo se ga nasekal haha :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah tak ko sm reko.. js se za sebe brigam, bmk kaj dela folk :) Samo da mi pa takle pride pički težit, to ga pa lahko samo ubijem... :trance_33_sleep: Lejga strojan, gremo enkrat enmau reda nardit po tisti vaši lubi LJ :D

a pička si ? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha :worship:

...no ti računalničar, daj mi probaj nekje najt logo monster energy v vektorski obliki (eps), sem pregledal brandsoftheworld.com pa nima nič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zaj vem te ka morem rečt če me keri zagnjavi

spizdi čene nejca alpa strojča na vas spustim

neko fakersko ime si še zmisl da bom bol zajeban ko bom govoro B) B)

piki in pluto :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zaj vem te ka morem rečt če me keri zagnjavi

spizdi čene nejca alpa strojča na vas spustim

neko fakersko ime si še zmisl da bom bol zajeban ko bom govoro B) B)

piki in pluto :?

Pat & Mat (una dva iz češke risanke:A je to) :rolleyes: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pat & Mat (una dva iz češke risanke:A je to) :rolleyes: :lol:

V nulo!Dober si da veš kak jim je ime!

Kaj naslov maš v upanju,da te obišče kera bejba? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ne morn verjet kere debate...tekmujejo med sabo, keri je večji pretepač, pa v kerem mestu koga bolj natepejo pa kaj si nor hahah....pizda kaj ste res vsi tak grdi pa nesposobni, da namesto da bi punce osvajali zunaj se raje tepete z delikventi iz dna družbene lestvice- no sej mogoče ste pa to tudi sami....revčki revni:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak da pade debata o dolžini tiča!

Evo mene z mojim!Zdaj pa tekmujte naprej! :lol1:

post-18324-1234263714.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sicer dejanske slike zadeve nimam, ker ima moj fotoaparat premajhen objektiv da bi vse zajev, mam pa eno slikco ko sem odpiral kondom, tolk za predstavo.

post-4351-1234266367_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ne morn verjet kere debate...tekmujejo med sabo, keri je večji pretepač, pa v kerem mestu koga bolj natepejo pa kaj si nor hahah....pizda kaj ste res vsi tak grdi pa nesposobni, da namesto da bi punce osvajali zunaj se raje tepete z delikventi iz dna družbene lestvice- no sej mogoče ste pa to tudi sami....revčki revni:)

pa to sm glih razlago.. greš z punco vn.. pa pridejo frajerji težit punci.. in kaj bi ti naredu? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo uporablja google latitude?

kaj si probal?a deluje?Kako,ko neki piše,da ti more dovolit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si probal?a deluje?Kako,ko neki piše,da ti more dovolit?

Meni deluje perfektno. Samo, če sem doma in me preko anten išče, na najde lokacije, zaradi slabih simobilovih anten (bi moral GPS vklopiti). Drugače pa toplo priporočam :) (luškana zadevca)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pol pa od kogar koli vpišeš gsm številko in vidiš kje se nahaja in on to ne ve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pol pa od kogar koli vpišeš gsm številko in vidiš kje se nahaja in on to ne ve?

Naložiš si google maps potem te pa vpraša za g-mail račun. Se vpišeš in voilá to je to. Drugače ne deluje tako, da bi kar od nekoga vpisal fon številko in bi ga tako poiskal.

Kolega dodaš tako, da vpišeš njegov e-naslov. Drugače je pa uporaben tudi za tiste fone, ki nimajo GPS vmesnika, in sicer ker koordinate nahajanja poišče pravzaprav s triangulacijo anten :) drugač je pa zelo zanimiva skripta za refreshanje napisana, če ima kdo kaj več informacija na tej skripti refreshanja naj prosim objavi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni deluje perfektno. Samo, če sem doma in me preko anten išče, na najde lokacije, zaradi slabih simobilovih anten (bi moral GPS vklopiti). Drugače pa toplo priporočam :) (luškana zadevca)

To je fajn če enduro vozš pa se ornk razbijš te loh pol najdejo, če seveda to tok natančno kaže (ne poznam te zadeve).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je fajn če enduro vozš pa se ornk razbijš te loh pol najdejo, če seveda to tok natančno kaže (ne poznam te zadeve).

Tudi lahko ja, če je postavitev anten dobra, je lahko tudi brez gps vmesnika natančnost med cca. 50-100m.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa kake veze ma email z gsm?recimo,da hočeš vedet kje je zdaj moj mobitel,kaj ti pomaga moj mail?To je neka fora,da lahko policija še lažje nadzoruje ljudi

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!