Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ja pa kake veze ma email z gsm?recimo,da hočeš vedet kje je zdaj moj mobitel,kaj ti pomaga moj mail?To je neka fora,da lahko policija še lažje nadzoruje ljudi

Fora je men se zdi v tem, da si tisti ki bi ga rad "opazoval" ustvar nov račun na g-mailu, naložiš google latitude na telefon

in se povežeš na g-mail, sam ta google dela samo na telefonih ki imajo operacijski sistem Symbian.

No men se zdi da tko dela, točno pa ne znam povedat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sama storitev je brezplačna.Plača se prenos podatkov!Če imaš dzabest ni problemov :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sama storitev je brezplačna.Plača se prenos podatkov!Če imaš dzabest ni problemov :naughty:

đabest se zakon :grupni: :grupni: hahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nulo!Dober si da veš kak jim je ime!

Kaj naslov maš v upanju,da te obišče kera bejba? :lol1:

A je to?! Je bil lansko leto naslov našega Klana. Hodim k skavtom letos že 11leto.

Pa smo imeli tudi Pata in Mata (dva dvojčka, k sta res scene delala :unsure: )

Ma naslov:

Da se ve, da sm duma na vas: matr vola :whistle:

Da noujo misll, da sm nek metroseksualc :fredy:

da se vrnem na temo:

Ja tok cenim moje "orodje" da si zasluži najjačo školko :photo: :worship:

post-20043-1234275285_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz ga mam zadnje leto.Čeprav nekaj jih ima tudi ko so starejši,tk,da upam,da mmi ne bodo kaj spreminjali :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se vrnem na temo:

Ja tok cenim moje "orodje" da si zasluži najjačo školko :photo: :worship:

Tako školjko bi pa mel.Zdaj bom okroglo star in vidiš hudiča ti že imaš darilo zame :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa kake veze ma email z gsm?recimo,da hočeš vedet kje je zdaj moj mobitel,kaj ti pomaga moj mail?To je neka fora,da lahko policija še lažje nadzoruje ljudi

ker je to googlova zamisel in deluje samo preko google mapsa :) številka tvojega telefona ne igra nobene vloge, ker vse kar potrebuje je samo sprejem signalov (preko stacionarnih anten ali satelitov).....

"to je sama banda" hehe right, drugače, da te policija izsledi preko telefona mora imeti za to nalog :) je že bilo nekaj podobnih primerov, se mi zdi, da celo o enem ponesrečenem motoristu......kakorkoli

že, skripte se mi zdijo dosti dodelane, da se da tudi zasebnost regulirat......

Fora je men se zdi v tem, da si tisti ki bi ga rad "opazoval" ustvar nov račun na g-mailu, naložiš google latitude na telefon

in se povežeš na g-mail, sam ta google dela samo na telefonih ki imajo operacijski sistem Symbian.

No men se zdi da tko dela, točno pa ne znam povedat.

do zdaj sem samo na Symbianu preizkusil, drugače pa lahko kolege, ki imajo ta program tudi preko neta vidiš.....

piše da je storitev brezplačna, a jo simobil vseeno zaračunava :?

samo prenos podatkov, ki pa zaradi že omenjene skripte ni tako zelo velik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako školjko bi pa mel.Zdaj bom okroglo star in vidiš hudiča ti že imaš darilo zame :lol1: :lol1:

Ja boš mogu pa še mičkn počakat. Da si jest zase Rojal Flush zrihtam, pol pa naprej biznis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na njegovo sliko: je že zdei zaskrbljen.

Hahah res je. Če bo vse posreč ga u petk brijemo =P vosek, žiletke, krema, twezy hahah ni dani =P=P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ni pimp my atv, to so iz fabrike taki, za po kafičih letat direkt :whistle: sej oblike so hude res, sam kaj ko ma noter tist kavni mlinček pa 100hp premalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!